Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tegnap előtt kértem kifizetést skrill-re, de még mindig a visszaigazolás státuszban van... Semmit nem kaptam tőlük, hogy kellene valami.
Ennyire nagy szarban vannak most?

Idézetet írta: szalist Dátum február 01, 2013, 01:39:26
Ha valamelyik feladja a meccset,azt törlik.Akkor is törölték volna,ha vesztesre fogadtál volna.

Ez irodánként változó.
Elvileg a bwinnél az "egy labdás" szabály van érvényben, azaz ha legalább egy labdamenetet lejátszanak, akkor kiértékelik a fogadást!
Érdekes, hogy hiába akarom megnézni a pontos feltételeket, egy hibaüzenet vár helyette...

Amíg nem egyértelmű, hogy most mi a szabály náluk, vigyázzatok a tenisz fogadásokkal!

Nekem több fogadást is töröltek már ilyen miatt..volt idő,mikor rendszeresen kifogtam az ilyen meccseket

Feladásnál nem töröl a bwin, ha az első labdamenetet lejátszották akkor érvényes a fogadás, de mint Leander is írja később jóvá is írták neki. Ha töröl, az nem a feladás miatt van, téves adatbevitelre szoktak hivatkozni-igazából erre bármikor hivatkozhat bármelyik iroda. A bwin annyival inkorrektebb a többinél, hogy gyakran valóban a meccs után fél órával törlik, míg egy normál iroda pár percen belül megteszi ezt, így adott esetben lehetséges hogy korrigálj magadnak.
Elég gyakran törölnek oddsokat, de leginkább csak akkor ha nekik úgy a jobb.

Üdv!
Neteller számlára szeretnék kifizetni, de nem engedi!
Ezt írja: "Csak akkor kezdeményezhet kifizetést NETELLER számlájára, ha már előzőleg sikeres pénzbefizetést hajtott végre vele az elmúlt hat hónapban.

Ha ezt a pénzkivételi lehetőséget akarja használni, kérjük, hajtson végre egy befizetést NETELLER számlájával. "

3 napja fizettem be utoljára Netelleren keresztül!
Miért van ez?

Idézetet írta: Adam0221 Dátum február 02, 2013, 12:22:55
Üdv!
Neteller számlára szeretnék kifizetni, de nem engedi!
Ezt írja: "Csak akkor kezdeményezhet kifizetést NETELLER számlájára, ha már előzőleg sikeres pénzbefizetést hajtott végre vele az elmúlt hat hónapban.

Ha ezt a pénzkivételi lehetőséget akarja használni, kérjük, hajtson végre egy befizetést NETELLER számlájával. "

3 napja fizettem be utoljára Netelleren keresztül!
Miért van ez?


Hiba van a rendszerükben, és az nem érzékeli a befizetést.
Nekem 3 hete nem képesek kijavítani.
Még azt mondják, amíg megoldják a problémát, addig tudok kivenni pénzt bankszámlára... :) (ha hülye lennék)
Nekem nem olyan sürgős, azért vagyok türelmes, de nagyon nyomorékok.

Köszi a választ
Akkor elvileg megoldják majd a problémát?

Idézetet írta: Adam0221 Dátum február 02, 2013, 12:51:14
Köszi a választ
Akkor elvileg megoldják majd a problémát?

Meg, csak idő kérdése.
Minden oldaluknál megvan ez a hiba (Gamebookers, Partybets, Bwin)
A partybets nekem 3 hét alatt megoldotta, a bwin-gb még nem.
Ha hamarabb kellene a pénz, akkor esetleg fel is hívhatod őket, de nem tudom az mennyit gyorsít a folyamaton.
A bwinnek van magyar nyelvű vonala is, azt hiszem.

Hello!
Most regisztráltam bwin-re pénteken nyomtam egy banki átutalást akkor az elvileg hétfőn megérkezik?
Egy haver meghívott így kapok 15 eurót. 100 eurót kell majd megforgatni min. 1.70-es szorzóval ha ki akarom majd utalni a pénzt. Ez csak szerintem rohadt nehéz megszerezni? Van rá valami jó tipp?

Idézetet írta: Krista505 Dátum február 02, 2013, 22:22:59
Hello!
Most regisztráltam bwin-re pénteken nyomtam egy banki átutalást akkor az elvileg hétfőn megérkezik?
Egy haver meghívott így kapok 15 eurót. 100 eurót kell majd megforgatni min. 1.70-es szorzóval ha ki akarom majd utalni a pénzt. Ez csak szerintem rohadt nehéz megszerezni? Van rá valami jó tipp?

Ha a betfairen is regisztrálva vagy, akkor relítav könnyű, ha nem akkor viszont nem lesz egyszerű dolgod.
Ha van betfaired, írj és segítek.

Idézetet írta: kondorr Dátum február 03, 2013, 00:28:49
Ha a betfairen is regisztrálva vagy, akkor relítav könnyű, ha nem akkor viszont nem lesz egyszerű dolgod.
Ha van betfaired, írj és segítek.

Más iroda is ugyanolyan jó hozzá, ha valamelyik ingyenes arbitrázs figyelőt használja az ember...

Idézetet írta: Krista505 Dátum február 02, 2013, 22:22:59
Hello!
Most regisztráltam bwin-re pénteken nyomtam egy banki átutalást akkor az elvileg hétfőn megérkezik?
Egy haver meghívott így kapok 15 eurót. 100 eurót kell majd megforgatni min. 1.70-es szorzóval ha ki akarom majd utalni a pénzt. Ez csak szerintem rohadt nehéz megszerezni? Van rá valami jó tipp?

Többféle út közül választhatsz: ha van már sportfogadói tapasztalatod, akkor játszhatsz "életszerűen", mint ha nem is lenne bónusz a számládon. Azaz ha megtetszik egy szorzó, akkor megteszed, függetlenül attól, hogy 1.7 feletti vagy alatti.
Egy idő után így is kiforog a bónusz. (nem kell kapkodni...)

Próbálhatsz az 1.7-es határ feletti szorzókat pakolni egyből, kétesélyes dolgokra téve olyan területeken, ahol képes vagy 60% körüli találati arányra (pl. 2,5 gól alatt/felett), de akár azt is játszhatod, hogy egy háromesélyes meccsen lejátszol két kimenetelt is. (pl. H 1.8-ért és D 3.3-ért. Így csak vendéggyőzelem esetén buksz a fogadáson.)

Megpróbálhatsz alacsony (1.2-1.3 körüli) szorzókból 2-es, 3-as kötéseket is összerakni a forgatáshoz.

Akár "trédelhetsz" is a bwinen belül, pl. a meccs előtt megfogadod, hogy az első félidőben nem lesz gól a focimeccsen, majd a 10-15. perc táján visszafogadsz arra, hogy lesz. Ha ebben az időszakban nem esett gól, akkor veszteség nélkül (akár nyereséggel is) kiszállhatsz a meccsből, a bónuszod pedig forgott.

Mégis az a leghatékonyabb, ha egy másik irodánál lejátszod egyből a bwinen tett fogadásaid ellenkezőjét!
Érdemes máshova is befizetni és ezeket az irodákat egymás ellen játszani.
(lehetőleg olyan irodával kell kezdeni, ahol szintén adnak bónuszt)
A különböző arbitrázs kalkulátorok segítenek abban, hogy minimális veszteséggel (ha türelmes vagy, akkor némi nyereséggel) megforgathasd így a kapott bónuszokat.




Idézetet írta: Knapp Dátum február 03, 2013, 02:24:14
Más iroda is ugyanolyan jó hozzá, ha valamelyik ingyenes arbitrázs figyelőt használja az ember...

Többféle út közül választhatsz: ha van már sportfogadói tapasztalatod, akkor játszhatsz "életszerűen", mint ha nem is lenne bónusz a számládon. Azaz ha megtetszik egy szorzó, akkor megteszed, függetlenül attól, hogy 1.7 feletti vagy alatti.
Egy idő után így is kiforog a bónusz. (nem kell kapkodni...)

Próbálhatsz az 1.7-es határ feletti szorzókat pakolni egyből, kétesélyes dolgokra téve olyan területeken, ahol képes vagy 60% körüli találati arányra (pl. 2,5 gól alatt/felett), de akár azt is játszhatod, hogy egy háromesélyes meccsen lejátszol két kimenetelt is. (pl. H 1.8-ért és D 3.3-ért. Így csak vendéggyőzelem esetén buksz a fogadáson.)

Megpróbálhatsz alacsony (1.2-1.3 körüli) szorzókból 2-es, 3-as kötéseket is összerakni a forgatáshoz.

Akár "trédelhetsz" is a bwinen belül, pl. a meccs előtt megfogadod, hogy az első félidőben nem lesz gól a focimeccsen, majd a 10-15. perc táján visszafogadsz arra, hogy lesz. Ha ebben az időszakban nem esett gól, akkor veszteség nélkül (akár nyereséggel is) kiszállhatsz a meccsből, a bónuszod pedig forgott.

Mégis az a leghatékonyabb, ha egy másik irodánál lejátszod egyből a bwinen tett fogadásaid ellenkezőjét!
Érdemes máshova is befizetni és ezeket az irodákat egymás ellen játszani.
(lehetőleg olyan irodával kell kezdeni, ahol szintén adnak bónuszt)
A különböző arbitrázs kalkulátorok segítenek abban, hogy minimális veszteséggel (ha türelmes vagy, akkor némi nyereséggel) megforgathasd így a kapott bónuszokat.





Szóval ha 2-3 1.20-as meccset megteszek kombi fogadásba akkor is érvényes a bónusz? Én azt hittem , hogy 1 meccs legyen legalább 1.70-es ods de akkor elég ha 3db 1.20-ast teszek meg?

Idézetet írta: Krista505 Dátum február 03, 2013, 09:08:11

Szóval ha 2-3 1.20-as meccset megteszek kombi fogadásba akkor is érvényes a bónusz? Én azt hittem , hogy 1 meccs legyen legalább 1.70-es ods de akkor elég ha 3db 1.20-ast teszek meg?

Ritkán játszom kötésben, de szerintem a bwinnél a szelvény összesített szorzója számít, annak kell 1,7 felett lennie.
Mindenesetre próbából csinálj először egy 120 ft-os szelvényt és ha azt kiértékelték, nézd meg, hogy a forgatási követelményed csökkent-e!

A fórumot olvasgatva arra jöettem rá, hogy az emberek nagyrésze élőben fogad nagyobb összeggel. Mennyire lehet ezzel jutni korlátozás nélkül? Honnan tudjam, hogy mire érdemes élőben fogadni?

Idézetet írta: Knapp Dátum február 03, 2013, 12:19:36
Ritkán játszom kötésben, de szerintem a bwinnél a szelvény összesített szorzója számít, annak kell 1,7 felett lennie.
Mindenesetre próbából csinálj először egy 120 ft-os szelvényt és ha azt kiértékelték, nézd meg, hogy a forgatási követelményed csökkent-e!


Köszi a választ!