Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lehet félreérthető voltam, szóval hat nap után töröltek egy a bwinen egyáltalán nem irreális fogadást, már azután hogy látták hogy mint ügyfelet elvesztik az illetőt, és a pénzét sem náluk szeretné tovább kamatoztatni.

Idézetet írta: Pikaa Dátum február 11, 2013, 22:55:06
Nálam is történt egy hasonló,de az a bet365-őn és rá 6órára írták vesztesnek,amit azelőtt már kiértékeltek nyertesnek.   :-\

oké, az talán belefér, de nem szép dolog, na de hat nap, az már vicc kategória :D

Idézetet írta: Leander Dátum február 11, 2013, 22:55:22
Lehet félreérthető voltam, szóval hat nap után töröltek egy a bwinen egyáltalán nem irreális fogadást, már azután hogy látták hogy mint ügyfelet elvesztik az illetőt, és a pénzét sem náluk szeretné tovább kamatoztatni.

Abból, hogy a pénz egy részét kiutaltatja magának egy játékos, még nem következik, hogy nem akar ott többet játszani...
Ha az egészet kiszedte volna, akkor esetleg erre következtethetnek, bár én is, amikor csak lehet, kiürítem a számláimat, hogy esélyt adjak az újratöltési bónuszok küldésének is.

Igazából inkább az az érdekes, hogy milyen fogadásait törölték!

Idézetet írta: Knapp Dátum február 12, 2013, 04:05:32
Abból, hogy a pénz egy részét kiutaltatja magának egy játékos, még nem következik, hogy nem akar ott többet játszani...
Ha az egészet kiszedte volna, akkor esetleg erre következtethetnek, bár én is, amikor csak lehet, kiürítem a számláimat, hogy esélyt adjak az újratöltési bónuszok küldésének is.

Igazából inkább az az érdekes, hogy milyen fogadásait törölték!

Miután lekorlátoznak egy nagyobb fogadót 100 eu megnyerhetőre, aki korábban akár ezret is feltett egy tétre, szerintem gyakorlat hogy az illető viszi a pénzét, gyanítom hogy a nagyobb tétben játszók igen komoly százaléka  ilyenkor viszi az összes pénzét, csak ezért gondolom.
A fogadásai teniszre szóltak, nem volt irreálisabb mint egy akármilyen másik fogadás amit máskor elfogadnak.
Szerintem 6 nap után már nem illik törölni, de ez nézőpont kérdése.
Mostani dolog: Llodra lassan háromnegyed órája visszalépett Benettou ellen, így kamke ugrik be a helyére, ezt már minden iroda feldolgozta és korrigált, csak egy nem, ő most inplayben kezdi adni a meccset, természetesen Llodrával, aztán majd megint törölhetnek, de természetesen most jogosan.
Számomra érthetetlen hogy milyen információs hálózattal és kollégákkal dolgoznak együtt.

0:0 nál megálltak és várnak, bár Benettou oddsát megemelték 1.7-re. :)
Talán estig rájönnek ők is hogy a meccs rég megy Kamkével, Llodra nélkül.

Szóval Knapp úgy gondolom hogy ők pontosan tudták hogy egy 1000 eus fogadó lekorlátozott 100 eus nyereménnyel nem marad náluk játszani, hanem visz mindent, ennyi tapasztalatuk úgy gondolom lehet.
Abból hogy valaki csak szimplán utal vissza valóban nem következik hogy otthagyja őket, de így együtt már szinte biztos hogy így van.

Idézetet írta: Leander Dátum február 12, 2013, 14:21:25
Szóval Knapp úgy gondolom hogy ők pontosan tudták hogy egy 1000 eus fogadó lekorlátozott 100 eus nyereménnyel nem marad náluk játszani, hanem visz mindent, ennyi tapasztalatuk úgy gondolom lehet.
Abból hogy valaki csak szimplán utal vissza valóban nem következik hogy otthagyja őket, de így együtt már szinte biztos hogy így van.

És ha nem akart tovább játszani, miért nem kérte le az összes pénzét?
Kiutalási limit felett volt az összeg?! (a limit még skrillre is 7000 euró körül van)

Mostanában hajlamosabb a bwin utólag törölni fogadásokat, persze nyertes szelvények esetén, meg egyébként technikailag és ügyfélszolgálat szempontjából is egyre rosszabb az oldal.
(én is levelezek velük 3 hete, de ha postagalambot használnánk, érezhetően gyorsabbak lennének az üzenetváltásaink)

Arbolt az ismerősöd?
Esetleg azt használta ki, hogy késett a bwin az eredmény frissítéssel?
Vagy csak sokat nyert itt?

Nem tudom mire fogadott és milyen technikával, csak hogy teniszre, nem irreálisat és 6 nap múlva törölték.
Azért nem az egészet vette le mert nem akarta hogy túl nagy pénzmozgás legyen egyszerre, 7000 körüli összeg volt neki fennt.
Az ügyfélszolgálatuk, legalábbis a mailes belassult az biztos a nagy "újítás" óta.

#953 február 12, 2013, 18:13:44, butyi
bwin erősen kerülendő, lézerjani majd ki is tiltja őket ízibe' :laugh:

1000 ajrós kifizetési kérelmemen 8-9 napot ültek, kétszer egymás után...

azóta sikerült lehívnom mindent, de a továbbiakban az isten óvjon meg tőlük

hacsak nem lesz valami javulás...

akkor nem csak nekem vannak ilyen gondjaim:S én kihasználtam ezt a 10 euros bónuszt (3000 Ft) 38000 Ft-ra vittem fel és abból kezdtem el 25k-et leutalni... Elvileg 2-5 munkanap között van a banki átutalás hát a nagy fenét (Ma van pont az 5. nap)... Többet se fogok ide feltölteni:S

Köszönjük levelét és szíves elnézését kérjük a megkésett válaszért.

Ezt küldték el nekem email-ben:

"Tájékoztatjuk, hogy rendszerünk összeköti az ajánló és az új felhasználó bwin számláját a meghívó e-mailben található regisztrációs linken keresztül. Ön nem a meghívólevélben található friendship bónusz link használatával regisztrálta számláját, így a bónusz részvételi feltételei nem teljesültek.

Kérésére azonban szívesen felülvizsgáljuk az esetet. Ahhoz, hogy ezt megtehessük, kérjük, 5 napon belül küldje el számunkra barátja nevét és e-mail címét.

Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást."


Én pontosan onnan regisztráltam ahova a barátom elküldte a maghívó emailt és meg is kaptam a bónuszt szóval nem tudom most mit akarnak ezzel. Mondjuk ez az e-mail 7 napja jött egyből elküldtem a barátom nevét-email-jét de eddig semmi infó...

Káosz van náluk teljesen.
Skrillre a kiutalás a korább fél nap helyett 3 munkanap lett nálam, amit nem tetszik annyira.

Nekem hiányoznak a régi játékaik is, mint pl. a Live Challenge.

Amikor itt többen írták, hogy kaptak újratöltési bónuszt, engem is fogadott egy az oldalon, de hiába fizettem be, az egyébként is járó friendship bónusz aktiválódott egy meghívottam után.
3 hete várom, hogy erre értelmes választ kapjak!

Most ott tartunk, hogy "Ön egy bónuszra volt jogosult".
A kérdésem: feltöltésire vagy barátajánlóra?

Ha feltöltésire, akkor miért a  barátajánló aktiválódott, ha a meghívott után járt bónusz, akkor miért kellett hozzá befizetnem?

Úgy gondolom, az ő munkájukat könnyítem meg, ha segítek ennek utánajárni!   ;D



Idézetet írta: TiB Dátum február 14, 2013, 07:32:50
A bwin már másnak is írta, hogy sikertelen bejelentkezés, próbálja meg később? Jelszó meg felh. név jó. Írtam a supportnak, de mire ezek válaszolnak. Mi lesz ebből zárolás? ;D

Nálam szintén, szerintem nem kell aggódni, csak valami kisebb rendszerhiba lehet, (remélem).

#958 február 14, 2013, 09:30:52, butyi
Idézetet írta: TiB Dátum február 14, 2013, 07:32:50
A bwin már másnak is írta, hogy sikertelen bejelentkezés, próbálja meg később? Jelszó meg felh. név jó. Írtam a supportnak, de mire ezek válaszolnak. Mi lesz ebből zárolás? ;D
sógiknál nagyon nem megy valami, hetek óta csak panaszkodás van mindenhol...óvakodjatok tőlük, amíg nem rendeződik a helyzet.. ez az új rendszer betette a kaput
hiába nagy a kínálat, ha a kuncsaftokra közben nagy ívben tesznek..

Nálam most azt írja ki az oldal, hogy új frissítésük jön.