Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv!

Most először szeretnék kifizetést kérni a BWIN-ről, de addig jutottam, hogy feltöltöttem a személyim másolatát,(mivel kérték) de semmi nem történik. Ahogy próbálom a "kifizetés"-t ugyanoda visszadob és újra kéri. Írtam az ügyfélszolgálatra, eddig semmi válasz.
Köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: MCH Dátum február 15, 2013, 14:51:09
Üdv!

Most először szeretnék kifizetést kérni a BWIN-ről, de addig jutottam, hogy feltöltöttem a személyim másolatát,(mivel kérték) de semmi nem történik. Ahogy próbálom a "kifizetés"-t ugyanoda visszadob és újra kéri. Írtam az ügyfélszolgálatra, eddig semmi válasz.
Köszönöm a segítséget!

Végül is csak pár korábbi hozzászólást kellett volna visszaolvasnod, de biztos nehéz lett volna.  :police:

Csak hogy tetőzzük az elégedetlenséget én is megosztom tapasztalatomat.
Január 26óta várom hogy beazonosítsanak már minimum 5x töltöttem fel nekik a honlapon keresztül több mailt küldtem és már az angol supportnak is írtam de onnan még válaszra sem méltattak. Nem mintha a magyaroktól több jött volna annál hogy továbbítottuk az illetékeseknek. Kezdek félni hogy ezek már az interpoltól is lekérik az összes adatomat :D

Nem teljesítik a kifizetéseket, aztán csodálkoznak, hogy megszórjuk őket email-ekkel...

Nem tudom, mi alapján döntenek az oldal vagy a kifizetési rendszer átalakítása mellett, de hogy az Unibetnél és a Bwinnél is egyértelműen szarabb irodát kapjunk utána vissza, az roppant tanulságos.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 15, 2013, 21:39:14
Nem teljesítik a kifizetéseket, aztán csodálkoznak, hogy megszórjuk őket email-ekkel...

Nem tudom, mi alapján döntenek az oldal vagy a kifizetési rendszer átalakítása mellett, de hogy az Unibetnél és a Bwinnél is egyértelműen szarabb irodát kapjunk utána vissza, az roppant tanulságos.

Teljesen egyetértek, nagyságrendekkel szarabbak.

Idézetet írta: MCH Dátum február 15, 2013, 14:48:49
Üdv!

Most először szeretnék kifizetést kérni a BWIN-ről, de addig jutottam, hogy feltöltöttem a személyim másolatát,(mivel kérték) de semmi nem történik. Ahogy próbálom a "kifizetés"-t ugyanoda visszadob és újra kéri. Írtam az ügyfélszolgálatra, eddig semmi válasz.
Köszönöm a segítséget!

Ha már az emailezgetést meguntad, próbáld meg felhíni a supportot. Elég drága, de a telefont komolyabban veszik mint a maileket.

Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de nincs valamiféle fogyasztóvédelmi hatóság ezekre az esetekre? Azért ez mégiscsak az egyik legrégebbi online fogadóiroda... Én is töltöttem fel okmányokat, igaz csak tegnap, szóval az előzőket olvasva még nem is reménykedem. Valahol csak lehet panaszt tenni, nem?

Idézetet írta: driverbiro Dátum február 16, 2013, 09:33:59
Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de nincs valamiféle fogyasztóvédelmi hatóság ezekre az esetekre? Azért ez mégiscsak az egyik legrégebbi online fogadóiroda... Én is töltöttem fel okmányokat, igaz csak tegnap, szóval az előzőket olvasva még nem is reménykedem. Valahol csak lehet panaszt tenni, nem?

Külföldi online irodánál játszani jelenleg illegális  itt csak feketelistás irodák vannak ahova nem ajánlatos befizetni  ,fogyasztóvédelem 0

A tetvek már megint eljátszák ,hogy nem tudok belépni :bash:

Közben nálam hitelesítve lett a számlám ami vasárnap este történt meg. 3 hét nem is rossz idő. Már le is van hívva a pénz bár még nem érkezett meg skrill-re

én meg elpusztítottam a pénzt és töröltem a Bwint...

Sziasztok!

bwinnél meddig tart, míg jóváhagynak egy kifizetési kérelmet? Már napok óta semmi... Ráadásul befizettem neteller számláról, de oda nem enged kifizetést kérni. Kb egy hete írtam a supportnak, hogy ez mitől van, erre sem reagáltak. Ide se fizetek be többet.

Az létezhet, hogy a szülinapi bónuszt duplán ki lehet használni? Hétfőn már igényeltem, meg is kaptam, el is buktam (bocsánat, átnyertem máshová), és most belépéskor megint ott fogad az ajánlat. Járt már valaki így?

Idézetet írta: benson Dátum február 22, 2013, 08:58:52
Az létezhet, hogy a szülinapi bónuszt duplán ki lehet használni? Hétfőn már igényeltem, meg is kaptam, el is buktam (bocsánat, átnyertem máshová), és most belépéskor megint ott fogad az ajánlat. Járt már valaki így?

Vacak rendszerhibának tűnik, úgyhogy felejtős.

Amúgy is ide akartam ma feltölteni, de még kellemes meglepetés is fogadott a belépés után! Nem a 'szokásos' 2 500 Ft-os bónusz ugrott fel, hanem 14 571 Ft; ilyen kóddal FA202COM50EUR. Okát nem tudom, ritkán depozok hozzájuk (bónusz hiányában szinte sose) nem értem, de köszönettel éltem vele :) Hátha van másnak is ilyen, érdemes megnézni; e-mail nem jött róla amúgy.