Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: saserks Dátum március 01, 2013, 16:07:52
Nem tudjátok véletlenül mi folyik a Bwinnél?
Már két hete kértem kifizetés és nem engedélyezte, mert azonosítanom kell magam.
A kifizetés fülön feltöltöttem az id-papírjaimat. Azóta semmi válasz.
Már vagy 3-4x írtam nekik, de csak az automata email érkezik...
A kifizetés fülön még mindig nem enged tovább lépni, csak a dokumentumaimat kéri.
Ötlet?


Nagyon elfoglalt az illetékes részleg. Írta itt valaki hogy három hetet várakozott mire elfogadták az ID-t. Jelen pillanatban nem éri meg a bwint használni, de szerencsére van még pár használható iroda.

Idézetet írta: dzsozy01 Dátum március 01, 2013, 13:21:19
Én 1 hete kértem ki tőlük 30ezer Ft-ot sztem nem nagy összeg főleg hogy az egyenlegem kb így kerül 0-ba náluk! Egyelőre semmit nem kértek tőlem kb 10 éve játszom náluk... egyszer vettem ki kb 5 éve... Ülnek a pénzemen 3 emailt írtam nekik csak automata üzenet... Nagyon gáz lett a bwin... Lehet jobban járunk ha elbukjuk a lóvénkat náluk és átnyerjük másik cégekhez.... Befizetést ne erőltessétek.. én lépni fogok tőlük amint megkapom a pénzemet...


Tegnap késő délután megkaptam a lovémat tőlük.... még van remény remélem mindenki hozzájut a pénzéhez

RÉBUSZ MEGOLDVA! nekem lett igazam , és a bwin jóváírta a bónuszt  :D :D
Egy jó 1 hónapot vártam rá , de a lényeg hogy megvan  ;D

Köszönjük a türelmét.

Tájékoztatjuk, hogy illetékes részlegünk a születésnapi bónuszát 2013.03.04-én manuálisan jóváírta bwin számláján.

Az aktív bónuszok felhasználhatóságát, és részvételi feltételeit nyomon követheti a "Számlám", "Különleges ajánlatok", "Aktuális bónuszaim" menüponton belül.

A "Bónusztörténet" menüpontban ellenőrizheti a korábbi bónuszait.

További jó szórakozást és sok szerencsét kívánunk.

Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást.

Jól látom, hogy a bfriendsnél már nem lehet kapni sportfogadás bónuszt csak pókert?

Sziasztok

Kicsit későn néztem utána a bwinnek,pár napja játszom elég nagy összeget tettem be elsőre,szerencsém volt majdnem megdupláztam,na és ugye itt ütköztem az első problémába amit itt olvasok hogy nem biztos hogy hozzá fogok jutni valaha is ehhez a pénzhez.
Az első problémám az hogy a kifizetéshez el kell küldeni a személyi azonosságot igazoló okmányokat ezt megtettem igaz sikerült 2x rosszul,3dikra már jól küldtem el személyi mindkét oldala plusz felhasználónév ráírva.
A második problémám hogy ez kb 10-12 órája megtörtént azóta is a kifizetés fülnél ugyan azt az ablakot dobja hogy töltsem fel személyi azonosságot igazoló okmányokat....
Harmadik problémám, olvastam régebbi hozzászólásokat hogy mastercardra nem fizetnek ki,ez még mindig így van vagy azóta ez változott, ha ez még mindig így van és vmi csoda folytán elfogadják a személyimet mit javasoltok hogy tudnám mire kifizettetni a pénzem? paypal-om van, otp számlám van,másom jelenleg nincs....
De bármi "egyszerű" megoldást meghallgatok hogy hogyan tudnám legegyszerűbben és leggyorsabban kivenni a pénzem?!

Más...Bwinnen kívül ki mit ajánl ahol nem ilyen pocsék a kifizetés és az ügyfélszolgálat?
Köszönöm előre is.
G.

Idézetet írta: Gerydrift Dátum március 04, 2013, 23:06:51
Sziasztok

Kicsit későn néztem utána a bwinnek,pár napja játszom elég nagy összeget tettem be elsőre,szerencsém volt majdnem megdupláztam,na és ugye itt ütköztem az első problémába amit itt olvasok hogy nem biztos hogy hozzá fogok jutni valaha is ehhez a pénzhez.
Az első problémám az hogy a kifizetéshez el kell küldeni a személyi azonosságot igazoló okmányokat ezt megtettem igaz sikerült 2x rosszul,3dikra már jól küldtem el személyi mindkét oldala plusz felhasználónév ráírva.
A második problémám hogy ez kb 10-12 órája megtörtént azóta is a kifizetés fülnél ugyan azt az ablakot dobja hogy töltsem fel személyi azonosságot igazoló okmányokat....
Harmadik problémám, olvastam régebbi hozzászólásokat hogy mastercardra nem fizetnek ki,ez még mindig így van vagy azóta ez változott, ha ez még mindig így van és vmi csoda folytán elfogadják a személyimet mit javasoltok hogy tudnám mire kifizettetni a pénzem? paypal-om van, otp számlám van,másom jelenleg nincs....
De bármi "egyszerű" megoldást meghallgatok hogy hogyan tudnám legegyszerűbben és leggyorsabban kivenni a pénzem?!

Más...Bwinnen kívül ki mit ajánl ahol nem ilyen pocsék a kifizetés és az ügyfélszolgálat?
Köszönöm előre is.
G.

A személyit nem elég feltölteni, azt a bwinnek meg is kell néznie, hogy engedélyezzék a kifizetést. Ez eltarthat 1-2 napot.
De az is előfordulhat, hogy mivel mostanában nincsenek a topon technikailag, kapsz egy ilyen személyi kérő üzenetet, de attól még kiutaltathatod a pénzed. (érdemes megpróbálni)

Bankszámlára is kikérheted a pénzed, de ha több irodát szeretnél majd meglátogatni, akkor skrill (moneybookers) számla (internetes pénztárca) a megoldás, amivel a kifizetések idejét pár órára (néhány irodánál pár percre!) rövidítheted.
Részletesebben a moneybookers témában olvashatsz róla.

Ha más irodához mennél, akkor kínálat és bónusz szempontjából a bet365 ajánlható elsőnek, aztán tetszés szerinti sorrendben lehet haladni.  :)
Lényegében valamennyi fontosabb irodának külön fórumtémája van, befizetés előtt megéri átolvasni!

Idézetet írta: Knapp Dátum március 05, 2013, 10:44:19
A személyit nem elég feltölteni, azt a bwinnek meg is kell néznie, hogy engedélyezzék a kifizetést. Ez eltarthat 1-2 napot.

1 héttel is számolhatsz nyugodtan, nem kapkodják el...
A pénzedhez hozzá fogsz jutni, csak idő kérdése.

Egyik ismerősöm hasonlóan járt, mint dzoli. Annyi különbséggel, hogy ő be tudott lépni, de fogadást tenni nem tudott, mert azt az üzenetet kapta, hogy zárolva. A pénzét megpróbálta kikérni, de azt visszatették a számlájára. Február 3-án zárták be a számláját a Gamebookerssel együtt. Miután átesett minden ellenrőrzésen, a bwin március 3-án oldotta fel a zárolást, ez a gb-nek még nem sikerült.

#1012 március 05, 2013, 17:18:20, Gerydrift
Idézetet írta: Knapp Dátum március 05, 2013, 10:44:19
A személyit nem elég feltölteni, azt a bwinnek meg is kell néznie, hogy engedélyezzék a kifizetést. Ez eltarthat 1-2 napot.
De az is előfordulhat, hogy mivel mostanában nincsenek a topon technikailag, kapsz egy ilyen személyi kérő üzenetet, de attól még kiutaltathatod a pénzed. (érdemes megpróbálni)

Bankszámlára is kikérheted a pénzed, de ha több irodát szeretnél majd meglátogatni, akkor skrill (moneybookers) számla (internetes pénztárca) a megoldás, amivel a kifizetések idejét pár órára (néhány irodánál pár percre!) rövidítheted.
Részletesebben a moneybookers témában olvashatsz róla.

Ha más irodához mennél, akkor kínálat és bónusz szempontjából a bet365 ajánlható elsőnek, aztán tetszés szerinti sorrendben lehet haladni.  :)
Lényegében valamennyi fontosabb irodának külön fórumtémája van, befizetés előtt megéri átolvasni!

A 2 napon már túl vagyok a személyi feltöltéssel. Még mindig semmi de ahogy írtátok többen is lehet akár 1 hét is mostanában.
Visszatérve a kifizetésre ezt nem igazán értem amit mondasz,írtam hogy a kifizetés fülnél semmit nem tudok csinálni mert még mindig az jön be hogy töltsek fel vmi okmányt,tehát nem tudom elindítani a kifizetést.
Másik probléma hogy azt is írták itt többen ha pl nem banki átutalással töltöttem fel a pénzt bwin-re akkor vissza fogja dobni a kifizetést mert én kártyával fizettem be a pénzt ami mastercard.
Ilyenkor mit csináljak?

Idézetet írta: Gerydrift Dátum március 05, 2013, 17:15:09
Másik probléma hogy azt is írták itt többen ha pl nem banki átutalással töltöttem fel a pénzt bwin-re akkor vissza fogja dobni a kifizetést mert én kártyával fizettem be a pénzt ami mastercard.
Ilyenkor mit csináljak?

Banki átutalás lehetséges ilyenkor.

Idézetet írta: Gerydrift Dátum március 05, 2013, 17:15:09
A 2 napon már túl vagyok a személyi feltöltéssel. Még mindig semmi de ahogy írtátok többen is lehet akár 1 hét is mostanában.
Visszatérve a kifizetésre ezt nem igazán értem amit mondasz,írtam hogy a kifizetés fülnél semmit nem tudok csinálni mert még mindig az jön be hogy töltsek fel vmi okmányt,tehát nem tudom elindítani a kifizetést.
Másik probléma hogy azt is írták itt többen ha pl nem banki átutalással töltöttem fel a pénzt bwin-re akkor vissza fogja dobni a kifizetést mert én kártyával fizettem be a pénzt ami mastercard.
Ilyenkor mit csináljak?

Találkoztam már olyannal közeli ismerős számláján, hogy kérte még a személyes okmányt, de már tovább lehetett menni a kifizetésre és engedte is...

Ha nem engedi utalással kifizetni az azonosítás után sem, akkor utalj be nekik egy jelképes összeget és próbáld utána újra. Mondanám, hogy kérdezz rá az ügyfélszolgálaton, de nem sok esély van rá, hogy rövid időn belül használható választ kapsz...
Egyébként meg ráérsz ezen akkor problémázni, ha már eljutottál odáig, hogy egyáltalán engedjék a kifizetést!  :)

Arra meg ismételten felhívom a figyelmed, hogy skrill (moneybookers) számla a megoldás a gyors pénzmozgatáshoz!

Idézetet írta: Gerydrift Dátum március 05, 2013, 17:15:09
A 2 napon már túl vagyok a személyi feltöltéssel. Még mindig semmi de ahogy írtátok többen is lehet akár 1 hét is mostanában.
Visszatérve a kifizetésre ezt nem igazán értem amit mondasz,írtam hogy a kifizetés fülnél semmit nem tudok csinálni mert még mindig az jön be hogy töltsek fel vmi okmányt,tehát nem tudom elindítani a kifizetést.
Másik probléma hogy azt is írták itt többen ha pl nem banki átutalással töltöttem fel a pénzt bwin-re akkor vissza fogja dobni a kifizetést mert én kártyával fizettem be a pénzt ami mastercard.
Ilyenkor mit csináljak?

Szia! Én anno kártyával ( Mastercard ) fizettem be bwinre, és bankszámlára kértem a kifizetést.
Miután a bwin mesterkártyára nem ad ki zsetont. Pedig jó lenne, ha már van Visa.  :D
Viszonylag gyorsan meg lett nekem minden, miután feltöltésre kerültek a személyi iratok  ;D
Sztem most is lehet azt, hogy kikérés utalással, úgy hogy a feltöltés mastercarddal történt.

egy olyan kérdésem lenne, hogy nem saját bankártyáról fizettem be ilyen esetben hogy tudnám kivenni a pénzt ugyanerre a bankártyára vagy esetleg bankszámlámra?

Idézetet írta: tothmate Dátum március 08, 2013, 08:45:58
egy olyan kérdésem lenne, hogy nem saját bankártyáról fizettem be ilyen esetben hogy tudnám kivenni a pénzt ugyanerre a bankártyára vagy esetleg bankszámlámra?

Ezt a befizetés előtt kellett volna végiggondolni...
Inkább próbáld meg átbukni másik számlára a  pénzt, majd nullás egyenlegnél próbáld rendezni a kérdést az ügyfélszolgálattal. Hátha.

Ha most kifizetést kérsz, valószínűleg  feltűnik majd nekik, hogy más néven van a számla illetve a kártya.
Talán azt is meg lehet próbálni, hogy befizetsz a saját neveden lévő kártyával, számlával valamennyit és utána oda próbálsz kifizetést kérni.
(ha lehet törölni a korábban használt kártya adatait az oldalon, azt is érdemes megtenni)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 08, 2013, 10:16:24

Talán azt is meg lehet próbálni, hogy befizetsz a saját neveden lévő kártyával, számlával valamennyit és utána oda próbálsz kifizetést kérni.
(ha lehet törölni a korábban használt kártya adatait az oldalon, azt is érdemes megtenni)

én ezt próbálnám :ok: (bár még nem voltam ilyen helyzetben)

Én korábban azt tettem, hogy kikértem az én nevemen lévő oldalról anyám bankszámlájára (még skrill előtt)
Minden adatot helyesen adtam meg, kivéve a számlatulajdonos nevét, oda beírtam magamat. Minden gond nélkül megjött a pénz. Szerintem tedd ezt te is, ugyanis egy pókeroldal nem hiszem hogy ellenőrizheti hogy kinek a nevén van a bankszámla. Ezek titkos adatok amit nem hiszem hogy a bank kiszolgáltathat bárkinek is.
És ha kikéred bankszámlára le sem szarják a kártyás befizetésed.