Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Egyértelmű ha máshogy alakul, akkor törlik.
Nekem eddig kétszer adtak vissza, kb. a huszadrészét, mint amennyi nyereményt töröltek.

Két és fél nap eltelt de még egy kurva üzenetet sem képesek írni.. Röhej. Hú de lehúzom őket az irodák értékelésénél..

Óra állj!

A bwin válaszolt a február 20-ai levelemre!

Megírták, hogy amint látják, már megoldódott a problémám és tényleg: egy bónusz miatt reklamáltam, amit azóta jóvá is írtak és már rég ki is forgattam...

Azért a 35 napos várható válaszidőt mentsük el a fontos információk közé!

A jó kurva anyjukat de tényleg. Remélem megszűnnek a picsába. Addig biztos hogy egy kurva forintot nem fizetek be hozzájuk, amíg nem lesz normális és gyors support és amíg nem fizetnek ki skrillre 1nap alatt.. 3,5 napja még mindig a visszaigazolásra vár a kifizetésem, levelet nem képesek küldeni..
Minden nap írok nekik egy levelet ahol elküldöm a kurva anyjukba.. Jó lenne még húsvét előtt a pénzemhez jutni.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum március 05, 2013, 11:05:59
Egyik ismerősöm hasonlóan járt, mint dzoli. Annyi különbséggel, hogy ő be tudott lépni, de fogadást tenni nem tudott, mert azt az üzenetet kapta, hogy zárolva. A pénzét megpróbálta kikérni, de azt visszatették a számlájára. Február 3-án zárták be a számláját a Gamebookerssel együtt. Miután átesett minden ellenrőrzésen, a bwin március 3-án oldotta fel a zárolást, ez a gb-nek még nem sikerült.

A GB számlát végleg bezárták.
A pénz február 3-ai zárolás, és a következő héten megejtett "kért" dokumentumok feltöltése után, március 26-án érkezett meg.

Üdv!
Kb másfél hete regisztráltam a bwin-re, előtte nemigazán foglalkoztam online sportfogadással.
A kérésem az lenne, hogy valaki leírná lépésről lépésre, hogy működik az első kifizetés?
A személyazonosság ellenőrzése résznél elakadtam. Feltöltöttem a személyi igazolványom képét, már többször is, több napja,
de semmi reakció vagy változás, ugyanúgy a személyazonosság igazolását kérik.

Idézetet írta: burglev Dátum március 28, 2013, 15:29:32
Üdv!
Kb másfél hete regisztráltam a bwin-re, előtte nemigazán foglalkoztam online sportfogadással.
A kérésem az lenne, hogy valaki leírná lépésről lépésre, hogy működik az első kifizetés?
A személyazonosság ellenőrzése résznél elakadtam. Feltöltöttem a személyi igazolványom képét, már többször is, több napja,
de semmi reakció vagy változás, ugyanúgy a személyazonosság igazolását kérik.

Hát így működik.
Vagy elfogadják vagy nem.
Vagy kapsz visszajelzést vagy nem.
Vagy tudsz kifizetést kérni vagy nem.

Láttam már olyat, hogy kérte a személyit és mégis tovább engedett a kifizetésre. Ezt megpróbálhatod.
Az ügyfélszolgálat elérhetetlen, ők aligha fognak mostanában segíteni.

Idézetet írta: burglev Dátum március 28, 2013, 15:29:32
Üdv!
Kb másfél hete regisztráltam a bwin-re, előtte nemigazán foglalkoztam online sportfogadással.
A kérésem az lenne, hogy valaki leírná lépésről lépésre, hogy működik az első kifizetés?
A személyazonosság ellenőrzése résznél elakadtam. Feltöltöttem a személyi igazolványom képét, már többször is, több napja,
de semmi reakció vagy változás, ugyanúgy a személyazonosság igazolását kérik.

Mostanában 2 hét kell nekik, amíg leellenőrzik a személyit.

Aki mostanában a korábban leírtak ellenére szeretne a bwin-hez regisztrálni, az a kosárlabda Euroliga meccsek idején játsszon a http://www.10minutemadness.com játékon!
Regisztráció nélkül, sőt, kifejezetten bwin reg nélkül!

Elvileg ha egy új bwin játékos legalább 25 pontot szerez a játékban, akkor 40 eurós bónuszt kap.

25 pontot egyetlen jó tippel is lehet szerezni, ráadásul ha meghívsz valakit, akkor az 250 pontot ér...

Amennyiben tényleg működik, akkor ez jelenleg a legjobb bwin regisztrációs bónusz.

Sziasztok!

Egész pontosan mit jelent a jobb sarokban, az összegem mellett megjelenő pont?
Illetve... azokkal mit lehet kezdeni?
Azokból lehet vásárolni a Bwin-es promós cuccoból? (Polo, Pendrive...)?

Idézetet írta: Salta Dátum március 29, 2013, 13:32:47
Sziasztok!

Egész pontosan mit jelent a jobb sarokban, az összegem mellett megjelenő pont?
Illetve... azokkal mit lehet kezdeni?
Azokból lehet vásárolni a Bwin-es promós cuccoból? (Polo, Pendrive...)?

Igen, de ha csak sportfogadással foglalkozol, akkor nagyon lassan fog gyűlni.
Ha sok pénzt forgatsz a kaszinóban, esetleg pókeren, akkor talán látsz is belőle valamit.

Nem enged bejelentkezni a bwinre. Egyéni vagy "globális" probléma?

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 30, 2013, 21:37:22
Nem enged bejelentkezni a bwinre. Egyéni vagy "globális" probléma?

Nálam jó!



Engem se enged be :'(
Szerintem zárolás gyanús....