Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ha ez megnyugtat, nekem is hasonló problémám van. Két kifizetést kértem ki 8-án, egy hét telt mire eltűnt a pending felirat, és megjött a kifizetés státusza mail, ami alapján elvileg már kedden meg kellett volna érkeznie a lének, de rohadtul nem érkezett meg. Most írtam nekik hogy küldjenek valami bizonyítékot hogy elküldték a lét, de nem hiszem hogy erre jönne bármi érdemi reakció.

#1126 április 18, 2013, 22:04:11, andriska24
Még az enyém sem jött meg, sőt még rá sem néztek szerintem, már negyedik napja "awaiting verification" van feltüntetve a történetnél.
(ennyi idő alatt már 2x át tudtam volna nyerni a pénzt más irodához, amit ki is fizettek volna 3 óra alatt)
De most már nem akarom visszavonni, ha már ennyit vártam.

Minden esetre szánalom amit művelnek, és ez volt az utolsó, hogy ezektől kifizetést kértem.

Ügyfélszolgálat: 0

Ui:megjött az e-mail,hogy elfogadták  a kérelmemet


Akkor ez lehetett az oka az először 250€, most már csak 100€ a max tétlimit. De ha jól értelmeztem, az eddig létrehozott accountokkal továbbra is lehet játszani, ez a jó hír nekem.

Nem hullajtok értük könnyeket egy hulladék irodával kevesebb  :noway:

Idézetet írta: Atika Dátum április 19, 2013, 19:36:37
Nem hullajtok értük könnyeket egy hulladék irodával kevesebb  :noway:

Én tegnapelőtt fizettem be hozzájuk, szal remélem 1-2 hétig még kibírják és kifizetnek :D
Utána felőlem is tönkre mehet :)

Most akkor mi lesz a régi ügyfelekkel? Azok továbbra is fogadhatnak, illetve pókerezhetnek?

Idézetet írta: Medve Dátum április 19, 2013, 22:45:08
Most akkor mi lesz a régi ügyfelekkel? Azok továbbra is fogadhatnak, illetve pókerezhetnek?

Igen.


Felőrölte őket az a rengeteg reklamáló email, amit küldtünk. hehe

Mindenesetre én nem örülök egyetlen iroda kivonulásának sem, mivel érzelmileg egyikhez sem kötődöm és egyiket sem utálom, ott játszom, ahol megéri.
Szóval jó lenne, ha megmaradna a lehetőség náluk is a játékra.

Az azért rossz jel, hogy a koncessziós díj bevezetését sem várja meg egy iroda, mert már így sem fér bele az üzletpolitikájába a magyar piac...
A közelmúltban betfair állította le a hazai marketing tevékenységét, ki lesz a következő?

Nem kell még vészharangot kongatni.. Játszani ezután is lehet, regisztrálni nem.
Ennek a döntésnek marketing okai vannak, nem pedig a mi törvénytervezetünk miatt lép életbe a változás..

Az majd kiderül, hogy meddig lehet náluk játszani!  :)
Ha egységesen leviszik mindhárom irodánál a magyar játékosok limitjeit, akkor meg igazából mindegy is.

A marketing költségeket úgy is meg lehet spórolni, hogy nem adnak kezdőbónuszokat, ehhez még nem kéne lezárni a regisztrációt. (persze így majd röpül a magyar ügyfélszolgálat és valószínűleg az oldal magyar verzióját sem éri majd meg frissítgetni)

Elvileg a szabályozott piacok felé mozdulnak el, ha már ott eleve több költségük van, akkor oda koncentrálják az erőforrásaikat, ezt megértem, de ha tippelnem kellett volna, hogy mely irodáknak érheti majd meg a magyar licencek megvásárlása, akkor a bwin köztük lett volna.
Így ez már nem tűnik olyan biztosnak.  :)


Ha Szlovákia és Ausztria nincs a listán, mi meg igen, akkor valami köze csak van hozzánk.  :)

A regisztráció lezárása akár a multizásnak is köszönhető, az összes számlához képest azt látják, hogy hányat használnak csak addig, amíg a kezdőbónusz megforgatásra kerül.
Ez a pókernél is így működhet náluk? Mert az inkább lehet bosszantó.

Az okoktól függetlenül az a gáz, hogy ahogyan TiB is írja, egy korábbi piacvezető képes "csak úgy" kivonulni.
Mi lesz a többiekkel, ha fizetniük kell a maradásért?!


Idézetet írta: Knapp Dátum április 20, 2013, 13:17:05
Mi lesz a többiekkel, ha fizetniük kell a maradásért?!

Ha egyszer valaha eljön tényleg az, amit a kormány akar (de semmi jelét sem lehet látni), akkor az irodák vagy kitiltják a Magyarországról játszókat, vagy pedig leszarják a törvényt, de hogy fizetni nem fog egyik iroda sem a magyar kormánynak, arra fogadni is hajlandó lennék.

spanyoloknak,olaszoknak fizetnek