Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: borgosh Dátum június 01, 2013, 17:18:51
Lekorlatozhatnak azert, ha folyamatosan sokat nyerek naluk, es hetente kerek kifizetest?

Attól függ mennyi a sok, de egyébként le, és le is fognak.
Ha nem régen regeltél náluk, akkor még kisebb tűréshatárral dolgoznak, és hamarabb kapod a korlátot.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 01, 2013, 18:55:53
Attól függ mennyi a sok, de egyébként le, és le is fognak.
Ha nem régen regeltél náluk, akkor még kisebb tűréshatárral dolgoznak, és hamarabb kapod a korlátot.

60 euro nyeremenykorlatot meg is kaptam...de ez meg nem veszes...

Ma reggel eltűnt a bestseller fogadások. Másnál is?

A bwin-nek van magyar telefonos ügyfélszolgálata? Ha igen, mi a számuk mert nem találom. Köszönöm  :)

00350 200 77477
De csak hétfőtől péntekig 10-16 óráig van magyar telefonos ügyfélszolgálat

Idézetet írta: szalist Dátum június 06, 2013, 17:42:44
00350 200 77477
De csak hétfőtől péntekig 10-16 óráig van magyar telefonos ügyfélszolgálat

Köszi, és ez ingyenesen hívható?

Nem,jó drága Én úgy tudom de ha fontos érdemes Én többször beszéltem velük normálisak voltak.

Ez az iroda egy vicc...aki nagy osszegeket szokott nyerni az messzirol kerulje ezt a nyomorek irodat...ha valaki mar elkezd nyerni kizarjak a picsaba...
Mi ertelme van egy irodanak, ha csak veszteni engedi az embereket?...

Gondolom ez csak a sportfogadásra vonatkozik, a pókerre nem, ugye?

Borgosh sajnos ez szinte mindegyik irodánál így működik.Ezért szeretem a betfairt de a tippmixpro indultával szerintem az sem lesz már sokáig elérhető.

Idézetet írta: borgosh Dátum június 07, 2013, 09:53:32
Ez az iroda egy vicc...aki nagy osszegeket szokott nyerni az messzirol kerulje ezt a nyomorek irodat...ha valaki mar elkezd nyerni kizarjak a picsaba...
Mi ertelme van egy irodanak, ha csak veszteni engedi az embereket?...


Mi értelme az irodáknak  ???   A pénzlopás   ,ha nem megy a sportfogadás akkor kedves ügyfél  ha megy akkor tetves ügyfél !   Az egész csak arról szól hogy nyúljanak le ... Ha sokat nyersz rontod a profitot !!!! 

Senki sem szeret olyanokkal fogadni, akik rendszeresen elnyerik a pénzét.
Sajnos logikus lépés, ha korlátozzák a nyertes fogadókat és igazából indokolt is, mert így tudja fenntartani az iroda a hosszútávú fizetőképességét.
Ez meg minden játékos érdeke.

Az sokkal inkább lopás, mikor utólag törölgetik a nyertes téteket.

Inkabb korlatoztak volna le megjobban... ennyire nagy bun naluk fogadni...tehetek en rola, hogy az a jatekos azt csinalja amire en tippeltem?  ;D ;D

Igen Knapp van igazság abban amit mondasz.De minden fogadó nyerni szeretne,hiszen ha tudja hogy nem nyerhet akkor minek játszik.Ezért mondom hogy rossz a rendszer hiszen elvileg itt hétről-hétre bukhat az iroda.A betfairnál érdeke az irodának hogy minék többet nyerj,ott lehet nyugodtan játszani.

Mondjuk borgosh kizárásra panaszkodik, miközben ez azért nem általános...
Inkább csak a korlátozás.
A bwin elindult a lejtőn és mivel a régiónk már kicsit sem fontos neki, nem is fog megállni az ügyfelek szelektálásában.
Én már hónapok óta nem játszom náluk, "tartalékolom" a számlámat jobb időkre.  :D