Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Van itt egyáltalán olyan, akit nem raktak át a prémiumra? Van egy olyan érzésem, hogy ez egyáltalán nem egy kiváltságos valami, hanem csak a blokkolást akarják megkerülni egy új domainnel.

Idézetet írta: Irtis Dátum július 25, 2014, 02:59:04
Van itt egyáltalán olyan, akit nem raktak át a prémiumra? Van egy olyan érzésem, hogy ez egyáltalán nem egy kiváltságos valami, hanem csak a blokkolást akarják megkerülni egy új domainnel.

Engem nem. Most direkt megnéztem, ugyanúgy a bwin felület fogad. Megpróbáltam a premium oldalt, nem enged ugyanazzal a felhasználónévvel és jelszóval belépni  :D Ki lettem b@szv@  ;D Mondjuk jó 6 éve szinte be se léptem. Nem volt soha jó iroda, nem is szerettem, de ez a 15 ezer azért megmozgatta volna a fantáziámat.

Engem sem, pedig 11 éve náluk kezdtem..  ::)


Engem sem tettek át.

Engem meg áttettek, pedig évek óta alig játszok itt. Ki érti ezeket?

Engem sem, pedig 9 éve vagyok náluk és igazán értékelhették volna azt a rahedli mennyiségűpénzt, amit hozzájuk hordtam.
Lehet az a másik rahedli mennyiség miatt van, amit elvittem tőlük? :angel:

Engem sem tettek át .Rákérdeztem és ezt a sablon szöveget kaptam válaszul:

A premium egy meghívásos szolgáltatás. Mivel a szolgáltatás még a kezdeti szakaszban jár, egyelőre csupán néhány ügyfelünket hívtuk meg. Élvezze tovább a bwin kínálatát és egy napon talán Önt is meghívjuk.

Ettől a szövegtől már most utolér a  :hanyas:

"a kiválasztottak"....majd egyszer talán rád mosolyog a Nap.

Ilyenkor az ember mit gondolna? Nem fogad eleget, hogy prémiumos legyen, s neki áll nagyobb tétekkel játszani.

De nem, ez konkrétan diszkrimináció, mivel láthatjuk, hogy nem csak olyanok kapnak meghívást akik napi szinten millió forintos tétekkel fogadnak a bwinen.

Dögölj meg bíwin!  :bash:   ;D

Vicc ami itt megy,hogy egyeseket csak úgy kiemelnek.Több mint 10-éve vagyok ott tag,folyamatosan játszok náluk,én bónuszt se nagyon kapok,nem hogy ilyen meghívást.... ;D

Sziasztok!
A Premiumon szeretnék pénzt levenni. A Banki átutalással szoktam leutalni, de ezen változtatnom kéne...
Lehetőségek: Visa Card, ClickandBuy, Instadebit.

Melyiket tanácsolnátok? A VisaCard nálam kilőve....


Tremte

Van aki még a bwinnél szokott fogadni rendszeresen? Én már egy jó pár éve hanyagolom az irodát és látom mások se nagyon szeretik, de most legújabb agyszüleményem, hogy ha kezdődnek a top bajnokságok, akkor félidő under 2,5-t fogok játszani, aminél a bwin adja a legjobb szorzókat...  :D

Na, akkor senki nem bwinezik itt, csak én?  ;D

RichieL, te melyiken fogadsz? Hasonlóan jó, élőfogadásos irodát tudsz még?


Unibet, bet365, marathonbet, 10bet ezek alapjáraton verik bwin oddsait.
Elvből nem játszanék egy olyan irodán aminek premium a neve...

Idézetet írta: tremte Dátum augusztus 02, 2014, 19:28:48
Na, akkor senki nem bwinezik itt, csak én?  ;D

RichieL, te melyiken fogadsz? Hasonlóan jó, élőfogadásos irodát tudsz még?

Én bwinezek (IS), de csak azért, mert kaptam egy 100%-os feltöltési bónuszt és most meg a freebet-es promójukat nyomom.

Ettől függetlenül egy tucat jobb iroda van :D Pl: Bet365, Unibet, de néha bizony még a [fw]FortunaWin[/fw] is veri a bwint...