Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kifizetésben is jól lelassultak. Szombati skrilles kifizetésem még mindig visszavonható.

Szépen lassan létrejön a teljes átalakulás, így a kifizetések is party-módra váltanak.   

Sportingbet modositotta az egyik fogadomat mindenfele ertesites nelkul. Felido vendegbol lett felido dontetlen. Bizonyitani nem tudom, de ketszer ellenoriztem mielott megtettem volna. Arbos odds volt, tisztaban vagyok vele, de

1. Az oddsot modositsak, ne a kimenetelt
2. Kuldjenek egy nyomorult ertesitest rola

Persze a cash out olyan ertektelen, hogy annyit az elektronikai cikkek nem csokkennek vasarlast kovetoen. Vagy most komolyan screen recorderrel kell mar fogadni?

A hétfői Ausztrália-Németország meccs után megkaptátok már a free-betet?

Idézetet írta: Maestro90 Dátum június 21, 2017, 14:25:13
A hétfői Ausztrália-Németország meccs után megkaptátok már a free-betet?

Még nem.
48 órát írnak és mostanában kell is nekik majdnem két nap hozzá.

Sziasztok egy kis keserű tapasztalat az irodával kapcsolatban. Vasárnap este kèrtem bankszámlára kifizetèst a számlám full hitelesítve hètfőn reggel levèl hogy jóváhagyva remek gondoltam erre ma este ismèt levèl tőlük hogy technikai okok miatt a forintos kifizetèst nem tudták vègrehajtani  de dolgoznak a hiba elháritásán persze a pènz vissza a számlámra. Kiváncsi leszek hogy ez halogató taktika e tőlük vagy mit javasolnak hogy a pènzemhez jussak. A röhej az hogy a Party casinó ki tud fizetni bankszámlára egy cèg lettek pedig!!!

Idézetet írta: Atika Dátum június 27, 2017, 23:46:10
Sziasztok egy kis keserű tapasztalat az irodával kapcsolatban. Vasárnap este kèrtem bankszámlára kifizetèst a számlám full hitelesítve hètfőn reggel levèl hogy jóváhagyva remek gondoltam erre ma este ismèt levèl tőlük hogy technikai okok miatt a forintos kifizetèst nem tudták vègrehajtani  de dolgoznak a hiba elháritásán persze a pènz vissza a számlámra. Kiváncsi leszek hogy ez halogató taktika e tőlük vagy mit javasolnak hogy a pènzemhez jussak. A röhej az hogy a Party casinó ki tud fizetni bankszámlára egy cèg lettek pedig!!!
Nem hiszemm hogy halogató technika.Ok egy cég lettek de teljesen máshonnan érkezik a 3 irodától a pénz ennek ellenére

belső üziben jött, jún 30 és júl 4 között minden nap kapok 300 Ft freebetet, +10 napi ingyen pörit starbruston

fogalmam sincs, egyedi ajánlat-e, de szerintem nem, ezért mertem beírni

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 30, 2017, 13:24:21
belső üziben jött, jún 30 és júl 4 között minden nap kapok 300 Ft freebetet, +10 napi ingyen pörit starbruston

fogalmam sincs, egyedi ajánlat-e, de szerintem nem, ezért mertem beírni

Ugyanezt én is megkaptam  ::)

Sztem azok kaptak akik mostanában játszottak náluk.

Én nem játszottam, és nem is kaptam  ;D

Nekem is jött ugyanez, és nagyon barátságosak, mert a Starburston nyert pénzt csak 1X kell megforgatni bármelyik játékon.  :)

Én is kaptam,pedig mióta váltottak, nem volt egy darab fogadásom se.

Nagylelkűek,korrekt bónusz!  :beerchug:
De jó,akkor ma van 40 ingyenes pörgetésünk összesen....  :D :D :D

Sziasztok.Hosszabb szünet után tettem fel pénzt a sbetre, de nem találom a pókert(talán Paradise),ez lehetséges?Már nem lehet pókerezni az oldalon?

Már legalább fél éve megszüntették.