EuroBasket Women 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 28, 2011, 08:14:33, csacsa44
Eurobasket Women 2011

Hivatalos weboldal: www.eurobasketwomen2011.com

Helyszín:  Lengyelország (Bydgoszcz, Katowice, Lodz)
Időpont:  2011. június 18-2011. július 3.
Címvédő:  Franciaország (2. Oroszország, 3. pedig Spanyolország lett)


Résztvevő csapatok:

A csoport
Törökország
Oroszország
Litvánia
Szlovákia

B csoport
Fehéroroszország
Nagy-Britannia
Csehország
Izrael

C csoport
Spanyolország
Németország
Lengyelország
Montenegro

D csoport
Görögország
Lettország
Franciaország
Horvátország

Oddsok a végső győztesre:
Oroszország   2.15
Franciaország   3.50
Spanyolország   4.50
Fehéroroszország   15.00
Lengyelország   21.00
Lettország      31.00
Csehország   31.00
Görögország   51.00
Litvánia   51.00
Horvátország   61.00
Törökország   71.00
Montenegró    101.00
Szlovákia   151.00
Nagy-Britannia   201.00
Izrael      251.00
Németország   401.00

Tipp(ek) a majomtól a nyitónapra:

Spanyolország-Németország (15:00)
Tipp: Spanyol pontok száma 71,5 fölött
Odds: 1.90
Unibet
Tipperősség: 9/10


A spanyol válogatott nálam EB győztes! Olyan keretük van, hogy az valami eszméletlen:
Elisa Aguilar    G    1.72    
Anna Cruz    GF    1.74    
Silvia Dominguez    G    
Cindy Lima    FC    1.96    
Sancho Lyttle    PF    1.90    
Anna Montañana     PF    1.86    
Laura Nicholls     C    1.89    
Laia Palau    G    1.78    
Lucila Pascua    C    1.95    
Alba Torrens    G    1.92     
Amaya Valdemoro    SF    1.83    
Marta Xargay    G    1.80
Azért ez nem piskóta. A németeket láttuk a magyarok ellen, nem egy hatalmas csapat. Keményen védekeznek, de hát baszhatják majd, mikor Valdemoro egy-egyezni akar, vagy amikor Lyttle megkapja a labdát a palánk alatt. Lyttle nem Horti Dóra! Valdemoro meg nem Fűrész (Bár Dia sokkal szebb).  Lyttle mellett nem fognak annyi támadót szedni! Meg amúgy is, ez a spanyol válogatott nem tejbetökökből áll, mind rutinos spíler, évek óta együtt nyomják. Azt is láttuk, hogy a németek nem feltétlenül lassítják a játékot, a spanyolok is elég jó tempót szoktak menni, ami szintén kedvez a tippnek.
Kár ezt tovább indokolni. A spanyolok simán odaverik a tipphez szükséges 72 pontot, de én azt hiszem, 80 fölé fognak menni!

Nem igazán érzek több jó tippet mára, így nem is erőltetem. Ezt kell jól megkínálni! Itt van még egy lett -görög nyitómeccs, ahová én lett győzelmet, és kevés pontot(127 under) érzek, de korántsem annyira, mint a spanyol overt.
Vannak még ilyen 1.08 körüli szorzók, de hát azokon nincs mit indokolni.

Vasárnap, Június 19:

12:30    Slovakia - Turkey  [ex]2.75[/ex]     [ex]1.40[/ex]
   
12:30    Montenegro - Spain  [ex]7.75[/ex]     [ex]1.05[/ex]
   
15:00    Israel - Belarus     [ex]9.25[/ex]    [ex]1.03[/ex]
   
15:00    Croatia - Greece     [ex]2.55[/ex]     [ex]1.45[/ex]
   
18:00    Germany - Poland    [ex]2.55[/ex]     [ex]1.45[/ex]
   
18:00    Lithuania - Russia     [ex]4.15[/ex]    [ex]1.19[/ex]
   
20:30    Great Britain - Czech Republic    [ex]10.00[/ex]    [ex]1.02[/ex]
   
20:30    Latvia - France     [ex]10.00[/ex]    [ex]1.02[/ex]
   


Mára egy valamire való tipp van:
A Szlovákia-Törökország meccsen a szlovákok 61,5 fölé mennek véleményem szerint! Unibet 1.85-ért kínálja, szerintem játszható

Lengyelek nem lehetnek jók a győzelemre??

Idézetet írta: Boci17 Dátum június 19, 2011, 10:57:34
Lengyelek nem lehetnek jók a győzelemre??
Nálam 50/50-es meccs, nüanszok döntenek majd. Amit tegnap műveltek a lengyelek, az kritikán aluli volt. A németek viszont egyre jobban kezdenek tetszeni. Spanyoloktól 10-el kikapni lófasz, ráadásul a végén még csak négy volt közte! A spanyolok ellen szoros végjátékot nyomni, az jelent valamit.
Ha baszott nagy hazai pályát fújnak, akkor talán lehet lengyel, de 1.50-ért nekem nagyon nem éri meg!
1.90 körül sem merném megtenni, így meg még hülyeségnek is tűnik. Persze ez csak egy vélemény, ha érzed, verd oda!  ;)

#6 június 19, 2011, 14:02:21, Cesc18
Azt hittem ez valami komoly sport esemény...de elég nagy szar. Van kb. 10 néző azoknak táncolnak a lányok...a spanyolok közben leadják a meccset a szerbeknek. Egy pár tampon áráért rögtön megéri bundázni. Érdekes, hogy a spanyol ribancok a sima ziccert sem képesek bedobni... :noway:

Lesz itt még leadott meccs bőven! Főleg, ha kezd körvonalazódni a csoport elsőség. Repkednek majd az 5 feletti szorzók. ;D

Végignéztem a spanyol meccs második félidejét. Mekkora bunda volt.
A 25. percben szóltak Torrensnek is, hogy mi a helyzet, mert ott 25 pontnál járt, és a spanyolok -9ről átvették a vezetést. Közben azért Nicholls már erősen dolgozott a montenegrói győzelemért, aztán visszatették Lyttlet, aki meg a fő szervező volt a bundában, aztán ez el is döntötte a meccset.


Tényleg rossz volt nézni a kilátástalan játékukat, de már a németek ellen is szenvedtek. Nem volt az véletlen, abszolút nincsenek formában. Alig vártam, hogy Lyttle-t lehozza Hernandez, mert csak rossz megmozdulása volt, a támadólepattanókat sorra szedték mellette, sokszor a labdát se tudta megfogni, szóval teljesen fogalmatlan volt. Torrens vitte a csapatot a hátán, amég bírta. Montenegró viszont kellemes meglepetés. A tegnapi győzelmük nekem nem volt meglepő, mert ez a lengyel együttes egy 0, de ma is jól teljesítettek. A Dubljevic-De Forge-Skerovic trió sok csapatnak okoz még majd gondot.

Horvát-Görög 12-0-val kezdődik  ;D Mi jön még??? Este nyernek a britek???  ;D

Lett - Francia, 50 - 50! Ez sem gyenge. Szép napot zártunk, csak élőben érdemes itt ügyködni!

Nem igazán szabad itt nagyobb összeggel dobálózni, ez hamar kiderült. Mocskos kis torna ez, és a színvonal is 'kurva gyenge' . A meccsek nézhetetlenek, de azért tippek vannak:

Szlovákia-Litvánia
Litván győzelem 1.30-ért. Látva a szlovákokat, ezek alig várják, hogy kiessenek, és menjenek pihenni.
Hányinger a Szlovák női válogatott!

Nagy-Britannia-Izrael
Nehéz megmondani, melyik a szarabb, de én megpróbálom. Nagy-Brittania szarabb. Izrael győzelme 1.80-ért nagyon király, remélem a pályán játsszák le a meccset, ha értitek...

Horvátország-Lettország
Anyám, add el a házat! A lettek győzelme 1.60-as oddsal fizet. De most komolyan, nálam a lettek oddsa 1.20 körül mozogna a monkeyBeten. Azt hiszem, bármekkora bundatorna, erre benevezek vagy 10 rugóval


Lengyel-Spanyol
1.20 a Spanyolokra igen ajándék szagú. A kötelező bunda letudva, ez már meglesz nekik


Most nézem, hogy tegnap Valdemoro nem játszott a spanyoloknál. Tudja valaki, mi történt vele?

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 20, 2011, 10:10:27
Most nézem, hogy tegnap Valdemoro nem játszott a spanyoloknál. Tudja valaki, mi történt vele?
Állítólag nem fért be az arca a csarnokba ;D

Na, de találtam egy Hernandez nyilatkozatot róla: "I´m not sure if Amaya will be able to play tomorrow (Monday) as she still has that calf injury,"

Szerintem csak akkor fog ő játszani, ha gáz van. Az meg nem lehet Lengyelország ellen, ha komolyan veszik.