EuroBasket Women 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tie-breaking procedures
In the event that two (or more) teams have an equal number of points, the following rules break the tie:

1. Head-to-head

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 26, 2011, 13:43:11
Tie-breaking procedures
In the event that two (or more) teams have an equal number of points, the following rules break the tie:

1. Head-to-head
Akkor a mai napot is kihagyom, ami a női kosár EB-re való tippelést illeti. Nem fog nehezemre esni. ;D

Franciaország - Lengyelország
1. negyed 8-15
2. negyed 16-4

Nagyon komoly színvonal lehet...

Franciaország - Lengyelország
3. negyed 15-25
4. negyed 19-10

Komoly volt... nyomorékok...

Az OK, hogy nincsenek formában a spanyolok, de hogy tudtak kikapni Horvátországtól???
Igazi kabaré ez az EB.

Hétfő, Június 27:

15:30    Oroszország - Great Britain     [ex]1.03[/ex]     [ex]9.25[/ex]
   
18:00    Cseh Köztársaság - Litvánia     [ex]1.85[/ex]     [ex]1.85[/ex]
   
20:30    Fehéroroszország - Törökország     [ex]1.25[/ex]     [ex]3.55[/ex]

Nerm semmi nap lesz, hisz a briteket kivéve még mindenki továbbmehet. A legkönnyebb dolguk azért a ruszkiknak van, nekik Nagy-Britanniát verniük kell, és továbbléptek. Ez azért ha nem is simán, de meglesz, viszont 1.03-ért az hülye, aki megteszi.

15:30    Oroszország - Great Britain     1.03     9.25

18:00    Cseh Köztársaság - Litvánia     1.85     1.85
Amolyan csoportdöntő, és nem kis tétje van. A csoportgyőzelem önmagában lószart sem ér, de aki megnyeri a csoportot, az az egyenes kieséses szakaszban a horvátokkal találkozik, akik messze a leggyengébbek a másik csoportból továbbment 4 csapat közül. Tehát a cseh-litván igazi ki-ki meccs lesz. Mint az oddsok is mutatják, közel azonos a két csapat, azonban én most biztos vagyok benne, hogy a csehek megverik a litvánokat
   
20:30    Fehéroroszország - Törökország     1.25     3.55
Ez sem akármilyen derbi, még mindketten kieshetnek. Igazi ki-ki meccs ez is. Jelenleg a fehéroroszok állnak 6, míg a törökök 5 ponttal. Ha a fehéroroszok nyertek, akkor továbbmentek. Hogy hanyadik helyen, azt nem számolgatom. Lényeg, hogy továbbmentek.
Ha a törökök nyernek, akkor mindkét csapatnak 7 pontja lesz, de egymás elleniben a törökök a jobbak, így ők mennek tovább
Az 1.25 a fehéroroszokra baromi kevés. Semmiképp sem ajánlom.

De előfordulhat egy olyan is, hogy ha a litvánok, az oroszok, és a fehéroroszok is nyernek, akkor 3 csapat is 8 ponttal áll majd. Na ekkor lehet számolgatni, de eddig még nem jutottam el.

A lényeg, hogy igazi parázs csata lesz a mai három meccsből kettő, és aha a ruszkik nem állnak oda rendesen, a britek is megszorongathatják őket.

A lényeg, hogy ne fogadjunk semmire, úgy járunk a legjobban. Ha van valakinek megérzése, tippje, vagy csak észrevételem nyugodtan beírhatja. Többen hátha többre jutunk  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 26, 2011, 22:58:54
Az OK, hogy nincsenek formában a spanyolok, de hogy tudtak kikapni Horvátországtól???
Igazi kabaré ez az EB.
Az mekkora égés, hogy papíron a legerősebb csapatként be sem jutnak a legjobb 8-ba és így bukják az olimpiát is...ennyit én is elértem volna velük. ;D

Csehekre tettem egy all-int, mert egy kis időre pihi jön utána.
Elég nagy különbség van egy horvátok elleni negyeddöntőben és egy franciák elleniben.
Az oroszok ellni zakó után remélem komolyabb produkcióval rukkolnak majd elő a csehek.
Egy dolog aggaszt a litván triplákon kívül: az, hogy ha az oroszok nyernek, akkor a csehek könnyebben vesznek majd vissza a tempóból ha ma nem megy a játék, mert akkor a lettekkel fognak meccselni, igaz, utána meg jó eséllyel jönnek a franciák az elődöntőben, ha úgy alakul.
Cseh győzelem esetén pedig csak a döntőben találkozhatnak velük, ha jól érzelmeztem a lebonyolítást.
Egy brit győzelmen sem lepődnék már meg ahogy így elnézem 6-11-nél!  ;D
Női kosárlabda...  ;D

De miért csak a litvánok játszanak úgy mintha érdekelné őket az eredmény?
Áhh, tényleg hagyni kell ezt a női kosárlabdát...

Nem semmi a fehérorosz 4 pontos negyed egy ilyen fontos meccsen. Zakó is lett a vége.
Szerencsére a csehek jöttek.

Szerda, Június 29:

18:00    Latvia - Russia     [ex]2.60[/ex]     [ex]1.43[/ex]
   
20:30    Czech Republic - Croatia     [ex]1.25[/ex]     [ex]3.55[/ex]

Csütörtök, Június 30:

18:00    Montenegro - Turkey     [ex]1.20[/ex]     [ex]4.05[/ex]
   
20:30    Lithuania - France     [ex]3.20[/ex]     [ex]1.30[/ex]

Péntek, Július 1:

15:30    Litvánia - Montenegro     [ex]2.30[/ex]     [ex]1.54[/ex]
   
18:00    Cseh Köztársaság - Oroszország     [ex]2.55[/ex]     [ex]1.45[/ex]
   
20:30    Franciaország - Törökország     [ex]1.20[/ex]     [ex]4.00[/ex]

Török +12,5 hendiről mi a véleményetek? 1,54 körül van a szorzó. Nehogy megverjék a franciákat 4,75-ért..  ;D