Működő kártyák az online fogadáshoz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Biztos nem Visa? MC-re sehol nem láttam kifizetést és ha jól emlékszek ez pont a Mastercard vmi hülye politikája miatt.

Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 03, 2011, 21:00:23
2 napja jött meg az új OTP-s kártyám és ugye Mastercardos. Erre most, akkor nem tudok kifizetést kérni? Csak banki utalással tudom lekapni az esetleges nyereményeket? >:(
Tavaj nekem is Mastercardot küldtek a postával, :crazy:
Direkt nem aktiváltam be ,
és  bementem reklamálni és kértem Visa kártyát :great:

Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 03, 2011, 21:18:54
Ez így igen érdekes. Befizetni lehet, de kifizetés nem mehet rá... őszintén nem hallottam még ilyet. Azért is csodálkozok, mert nekem is OTP-s kártyám van, és minden jó vele. Van a hátulján CVC kód?
Én meg azon csodálkozom hogy (állítólag)Mastercardra kifizetést tudsz kérni.Csak a Visa támogatja ezt illetve Angliába a mastercard is.

Ersténél jó a Visa Electron , meg a chipes Visa is.

Ma bementem az OTP-be és azt mondták,hogy Visa Classic kártyájuk van, de ugye annak 4-5 ezer az éves díja. Valakinek működik, ilyen kártyával a kifizetés? Bár, ha Visa Elcetronnal jó, akkor nyilván ez is "viszi".

Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 05, 2011, 19:08:45
Ma bementem az OTP-be és azt mondták,hogy Visa Classic kártyájuk van, de ugye annak 4-5 ezer az éves díja. Valakinek működik, ilyen kártyával a kifizetés? Bár, ha Visa Elcetronnal jó, akkor nyilván ez is "viszi".

Raiffeisen VISA dombornyomott a barátod, az OTP a legszemetebb bank, kb 8-10 napig ülnek a pénzeden, míg a raiffeisen kártyádon már legkésőbb 48 óra múlva rajta lesz a pénzed.

Nekem meg erstés internetes kártyám van évi kemény 600 ft-ért ez is visa alapú és működik rá a kifizetés.azt hiszem otp-nél is van ilyen

Sziasztok
Használ valaki diákszámlát(kártyát) sportfogadáshoz, otp junior-on kívül?
Erste, Cib vagy Raiffeisen?

Sziasztok!
Nekem K&Hás Visa Electron kártyám van, a hátulján nincs semmilyen cvc felirat. Bet365nél akartam befizetni és naivak gondolkodásával éltem, hogy majd minden egyszerűen fog menni,de aztán gyorsan koppant is az orrom. Viszont az én problémám az lenne, hogy szeretnék a K&H banknál maradni és ott találni valami online fogadásra alkalmas kártyát, ha van ilyen.?? Ezzel kapcsolatban, ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszöném.

Idézetet írta: Fridrich Dátum november 02, 2011, 15:49:20
Sziasztok!
Nekem K&Hás Visa Electron kártyám van, a hátulján nincs semmilyen cvc felirat. Bet365nél akartam befizetni és naivak gondolkodásával éltem, hogy majd minden egyszerűen fog menni,de aztán gyorsan koppant is az orrom. Viszont az én problémám az lenne, hogy szeretnék a K&H banknál maradni és ott találni valami online fogadásra alkalmas kártyát, ha van ilyen.?? Ezzel kapcsolatban, ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszöném.

A K&H és az online sportfogadás egymást kizáró feltételek, mivel ennél a banknál nem engedélyezett a kártyák szerencsejáték célú használata.

Idézetet írta: benson Dátum november 02, 2011, 16:21:51
A K&H és az online sportfogadás egymást kizáró feltételek, mivel ennél a banknál nem engedélyezett a kártyák szerencsejáték célú használata.
Ilyenkor mi a teendő a banknál bemenni és kérni hogy szüntessék meg a bankszámlám? egy hete hoztam létre. Nem fognak velem baszakodni?Melyik bankot ajánljátok ami egyszerű és olcsó, a városomban az otp és a budapest bank található?
Válaszotokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: Fridrich Dátum november 02, 2011, 20:19:21
Ilyenkor mi a teendő a banknál bemenni és kérni hogy szüntessék meg a bankszámlám? egy hete hoztam létre. Nem fognak velem baszakodni?Melyik bankot ajánljátok ami egyszerű és olcsó, a városomban az otp és a budapest bank található?
Válaszotokat előre is köszönöm.

A K&H amúgy is a legalja a bankoknak (szubjektív, de tapasztalaton alapuló véleményem szerint). Nincs azzal semmi, ha megszünteted a számlád egy hét után. Az pedig a legfaszább, ha el is mondod nekik miért! Bajod nem lesz belőle és legalább húzhatnak még egy strigulát, hogy ez is ezért ment el...
OTP szar, mert gyakran késlelteti a pénzt és szarul vált (de ugyan melyik nem?), de működik. Budapest Bankot nem tudom, ott úgy rémlik bizonyos minőségű kártya felett megy a dolog, de persze ez nem biztos, csak rémlik.
Én a helyedben nem ragaszkodnék lakhely szerinti bankhoz... Úgysem járkálsz be minden nap!

Az Erste nem korlátozza a szerencsejátékos befizetéseket. Viszont: Erste hitelkártyám van és a Szerencsejáték Zrt. online fogadási rendszerébe erről töltöttem fel pénzt. Minden rendben ment, viszont a havi számlaegyenlegen láttam, hogy ezt "készpénzfelvétel POS-en" tranzakcióként könyvelték el. Ez annyiból előnytelen, hogy a "hagyományos" online és offline vásárlásokkal szemben ezután egyből kamatot számol fel a bank.

Az unicreditnél meg hiába visakártyával fizetszbe a fogadószámlára ,devizaátutalásnak könyveli :crazy:
és jól megvágnak 2-3ezer forintal ,ha befizetsz vagy 30Eftot valamelyik forintos bukihoz.

A Raifeisennél meg sima kártyás vásárlás  :beerchug:

Sziasztok!
Most kapzam ket kartyata nemet Postbanktol. Az egyik sima bankkartya-Visa v-pay.
A masik Visa Prepaid,amit elvileg hitelkartya helyett lehetne hasznalni.Hol hasznalhatom oket?Van vkinek eziranyu tapasztalata? Ja meg vmi:a prepaid kartya hatoldalan ott virit,hogy csak elektronikus hasznalatra...