Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 23, 2018, 13:07:25
Van rá esély, hogy havi jégkorong tippjáték visszatér?

Október 1-től indul.  ;)

#1606 október 04, 2018, 20:35:51, marciluca
Bocsánat, kicsit off... Ma pezsgőt bontottam! Az októberi havi tippjátékban utolsó vagyok! :D Semmi különös, csak jelzem. Innen lesz szép nyerni!  :great:

Idézetet írta: marciluca Dátum október 04, 2018, 20:33:42
Bocsánat, kicsit off... Ma pezsgőt bontottam! Az októberi havi tippjátékban utolsó vagyok! :D Semmi különös, csak jelzem. Innen lesz szép nyerni!  :great:

Hajrá!  :beerchug:

A Roit gondolom forditva irja a program, lehetne ezen valtoztatni? Nem eletbevago, de jobb lenne. Koszonom  :cya:

Mar regota megszeretnem kerdezni, az oddsz mozgasok(unibet) milyen idokozonkent frissulnek a tippjatekban, pl latom, h egy oddsz 1,93 volt a reggel most mar 2,10 nem mindegy az a 0,17. Koszi

#1610 október 05, 2018, 13:05:31, vmlinuz
Idézetet írta: sunik29 Dátum október 05, 2018, 07:47:18
A Roit gondolom forditva irja a program, lehetne ezen valtoztatni? Nem eletbevago, de jobb lenne. Koszonom  :cya:
Hogy érted azt, hogy forditva? Javitom, csak nem értem mire gondolsz.

Az oddsok nagyjából 2 óránként frissülnek.

Sziasztok erdeklodni szeretnek hogy a tenisz atp shanghaj tippjatekban mennyi a minimum tipp? Nekem 7 van mert ezt nem talalom sehol leirva. Koszi.

Idézetet írta: trizna17 Dátum október 14, 2018, 15:29:26
Sziasztok erdeklodni szeretnek hogy a tenisz atp shanghaj tippjatekban mennyi a minimum tipp? Nekem 7 van mert ezt nem talalom sehol leirva. Koszi.

Ott van a verseny információknál. Minimum 5 tipp.

Koszi. Telon nem mutatja

Idézetet írta: trizna17 Dátum október 14, 2018, 21:05:49
Koszi. Telon nem mutatja

De, mutatja, csak görgetni kell (toplista után találod a korlátokat).

#1615 november 07, 2018, 17:45:36, sunik29
Megszeretnem kerdezni a EL liga ,4. Csoportkörre ,h lehet 10et tippelni, ha napi max 5 ?  ???
Kozben rajottem , :bash: valamit rosszul csinaltam . (ketszer kerult egy mecs tippelesre, es en azt hittem ,h 5 tipp a max/nap)

Bocsanat a felesleges irasert.

Az elmúlt szűk három hét termése: BL 3.kör második hely, heti tenisz második hely, sftotó holtversenyes első-de hamarabb rontó, sfscore holtversenyes első-nem engem kisorsoló, herbst pokal döntő-92. perces Regensburg gól miatt nem nyerő, Nb1 második hely a hétvégén, Lewa gólt 14 perccel későbbre váró.
Csoda,hogy az Európa Liga első lett.
Szerintetek van szerencsém?
Bocs, ez lehet az OFFtopicba kellett volna.

Én együttérzek veled, ha így jobb  8)

Női Kézilabda Eb Tippjáték

Tippelj a női kézilabda Európa-bajnokság mérkőzéseire. A legjobb tippelők pénznyereményben részesülhetnek.

Nyeremények:

1.hely: 15 000 Forint Skrillen keresztül

2.hely: 10 000 Forint Skrillen keresztül

3.hely: 5 000 Forint Skrillen keresztül


Sziasztok!

Női kézire hogy tippeljünk, ha nincs kint a mérkőzés?