Online Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 24, 2016, 11:41:03, SPF Admin

Ebben a témában általános online kaszinóval kapcsolatos témákról beszélgethetünk, mint pl. stratégiák, hírek/újdonságok, kedvenc játékok, csinos krupiék  ::) stb.

Nem utolsó sorban figyelmetekbe ajánljuk az online kaszinókra szakosodott weboldalunkat:

Kaszinok.org (az online kaszinózók otthona)


Az online kaszinókra szakosodott portálunkon megpróbálunk minél több értékes információval szolgálni úgy az új, mint a régi játékosok számára.
Íme mivel várunk benneteket:
- Kaszinó hírek
- Bónuszok
- Ingyen pörgetések
- Kaszinóterem bemutatók
- Útmutatók kezdők online kaszinó játékosoknak
- Ingyen játékok
- Kaszinójáték bemutatók

Kaszinós hírlevelünk által exkluzív bónuszainkról, ingyen pörgetésekről értesülhettek, így amennyiben nem szeretnétek lemaradni ezekről iratkozzatok fel most.

Ha bármilyen hibát találtok kaszinós portálunkon, vagy van javaslatotok az oldal fejlesztésére megkérünk benneteket, hogy jelezzétek nekünk.

Szomorú, hogy ez a téma nem tartalmaz észrevételt, segíthetnénk kiválasztani a legjobb helyet ahol játszhatunk.

Üdv. Olyan kaszinót tud e vki ajánlani ahol az élő blackjacken alacsonyabb minimum tét van? Kb. 1 euróra gondoltam.

Csak az a baj,hogy kb 3-4 éve szart sem adnak véletlenül se! :-)

Sziasztok. Csak elmondani szeretném hogyan CSAL   a Bwin. Találtam  egy két régebbi  bejegyzést ahol szintén  így jártak.Viszont  az  én  nyereményem 652399130 huf. Amikor  elkezdtem a kifizetést a Bwin  blokkolta a belépésemet, majd pár nap múlva hibára hivatkozva  törölték a nyereményemet és a játékot  is amivel nyertem.(terminátor rulette).Elolvasgattam  az aszf -t és amire hivatkoztak. A  szerint  amikor  ők  úgy  gondolják  akkor törölhetik a nyereményedet  vagy akár ki is zárhat.Nemsokára  a nemzetközi  médiához  fogok  fordulni ,elküldöm nekik a fotokat  ,videokat  amit  a játék  során  készítettem valamint a levelezést  is ami a bwin és köztem történt eddig.
A  nyeremény kifizetésére már nem hiszem hogy  sor kerül.Viszont  had tudják minél  többen  hogyan is működik  ez a nagy  nyereményeknél.Amire  senki  ne számitson még ha meg  is nyerné esetleg  a jackpottot.

Idézetet írta: bm Dátum augusztus 16, 2018, 00:44:28
Sziasztok. Csak elmondani szeretném hogyan CSAL   a Bwin. Találtam  egy két régebbi  bejegyzést ahol szintén  így jártak.Viszont  az  én  nyereményem 652399130 huf. Amikor  elkezdtem a kifizetést a Bwin  blokkolta a belépésemet, majd pár nap múlva hibára hivatkozva  törölték a nyereményemet és a játékot  is amivel nyertem.(terminátor rulette).Elolvasgattam  az aszf -t és amire hivatkoztak. A  szerint  amikor  ők  úgy  gondolják  akkor törölhetik a nyereményedet  vagy akár ki is zárhat.Nemsokára  a nemzetközi  médiához  fogok  fordulni ,elküldöm nekik a fotokat  ,videokat  amit  a játék  során  készítettem valamint a levelezést  is ami a bwin és köztem történt eddig.
A  nyeremény kifizetésére már nem hiszem hogy  sor kerül.Viszont  had tudják minél  többen  hogyan is működik  ez a nagy  nyereményeknél.Amire  senki  ne számitson még ha meg  is nyerné esetleg  a jackpottot.

Egy képet megnéznék róla

652milla? Na nee.. Ugy tudom maximalizalva van a rouletteken a tet. 56k dollar a max nyerheto ha minden igaz, 200dollar max tet es 279xes szorzo. Az 15millio. Hol van ez a 652millahoz kepest?

Amugy meg ha a gep hibaja(malfunction) miatt nyertel valahogy ennyit, akkor azt joguk van visszavenni

Idézetet írta: bm Dátum augusztus 16, 2018, 00:44:28
Sziasztok. Csak elmondani szeretném hogyan CSAL   a Bwin. Találtam  egy két régebbi  bejegyzést ahol szintén  így jártak.Viszont  az  én  nyereményem 652399130 huf. Amikor  elkezdtem a kifizetést a Bwin  blokkolta a belépésemet, majd pár nap múlva hibára hivatkozva  törölték a nyereményemet és a játékot  is amivel nyertem.(terminátor rulette).Elolvasgattam  az aszf -t és amire hivatkoztak. A  szerint  amikor  ők  úgy  gondolják  akkor törölhetik a nyereményedet  vagy akár ki is zárhat.Nemsokára  a nemzetközi  médiához  fogok  fordulni ,elküldöm nekik a fotokat  ,videokat  amit  a játék  során  készítettem valamint a levelezést  is ami a bwin és köztem történt eddig.
A  nyeremény kifizetésére már nem hiszem hogy  sor kerül.Viszont  had tudják minél  többen  hogyan is működik  ez a nagy  nyereményeknél.Amire  senki  ne számitson még ha meg  is nyerné esetleg  a jackpottot.

Buzlik ez nekem, fishy az egesz. Eleve en addig el sem tudok szamolni, szoval itt kezdenem a gyanakodast  ;D Aztan a member csak azert beregel, hogy ezt beirja. Ugyan logikusnak tunne hogy screenshotok tucatjaival jarassa le az irodat, hogy sracok, ma mar penzt ne tegyetek fel oda, de semmi konkretum, csak egy gyenge teaser.

Kivancsian varom a fejlemenyeket, hatha tevedtem.

Még akkor is hihetetlen, ha az utolsó két számjegy elé berakod a vesszőt  :)
Jöhet a screenshot!

A lúzer ki akarta használni a hibát  s nem jött össze 😬 Én évek óta ott játszom s semmi gondom nem volt soha! Írták már kérünk egy képernyő mentést vagy hallgass!!

Idézetet írta: bm Dátum augusztus 16, 2018, 00:44:28
Sziasztok. Csak elmondani szeretném hogyan CSAL   a Bwin. Találtam  egy két régebbi  bejegyzést ahol szintén  így jártak.Viszont  az  én  nyereményem 652399130 huf. Amikor  elkezdtem a kifizetést a Bwin  blokkolta a belépésemet, majd pár nap múlva hibára hivatkozva  törölték a nyereményemet és a játékot  is amivel nyertem.(terminátor rulette).Elolvasgattam  az aszf -t és amire hivatkoztak. A  szerint  amikor  ők  úgy  gondolják  akkor törölhetik a nyereményedet  vagy akár ki is zárhat.Nemsokára  a nemzetközi  médiához  fogok  fordulni ,elküldöm nekik a fotokat  ,videokat  amit  a játék  során  készítettem valamint a levelezést  is ami a bwin és köztem történt eddig.
A  nyeremény kifizetésére már nem hiszem hogy  sor kerül.Viszont  had tudják minél  többen  hogyan is működik  ez a nagy  nyereményeknél.Amire  senki  ne számitson még ha meg  is nyerné esetleg  a jackpottot.

Bwin:

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.


Amit te leírsz az egy nagyon súlyos vád. Ezt bizonyítani kell. Egy képet itt is megoszthatsz, ha már írtad, hogy van.

Semmi gond nincs azzal, hogy beregisztrál, hogy ezt leírja. Ez eddig helyes. De most jöhet a bizonyíték is.

#12 augusztus 17, 2018, 15:48:53, guderian066
Szerintem a csókát nem látjuk itt többet! Lehet eljátszotta a koszt pénzt s tőlünk vár bizonyítást arra hogy a Bwin ilyet tesz, amit aztán az asszonynak megtud mutatni :D Szerintem nem kell ezzel foglalkozni mert szét offoljuk a topicot!

Lehet hogy az iroda lassan fizet ki,es a dolgozok sokszor nem allnak a helyzet magaslatán ha reklamációról van szó,de nem hinném hogy ilyet megmernének csinálni.Nekem sohasem volt bajom velük,mindig korrektek voltak,igaz ha komolyabb problémám volt volt olyan hogy 2 hetet is vártam a megoldásra.Számomra egyértelmű,hogy nem volt ilyen csalás,mint ahogy az is hogy nem tudja az illető bizonyítani ezt sehogyan.Nem lepődnék meg ha a legközelebbi hozzászólása valami ingyenes dolgot becsmérlő lenne.Ha én nyernék ennyit,és ezt csinálnák velem jogtalanul,akkor nem is ide irnek hanem a felügyeletüknek egyből...

Hol jobb játszani? Rendes, fizikai kaszinóba vagy online?