Ingyenes fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 20, 2018, 09:41:33
Nekem pentek ota minden nap volt egy 1500 Ft-os freebet a szamlamon amit nem tudtam hova tenni, tegnap viszont nem. Gondolom valahogy a forgalom utan jar, mert eddig tobb fogadasom is volt a vb-re, tegnap viszont egy sem.

Egy 3000 Ft-s tet vb-meccsre egyebkent eleg sok kaput nyit meg. Minden meccsre van az a sorsolas (3000 az pont ket sorsjegy), ahol elvileg milliokat osztanak szet. Vannak a felidei, 1 centes flip tornak a pokerkliensben ahol olyan ingyenes porgeteseket lehet nyerni, amiket forgatni nem kell (eddig egyszer nyertem). Illetve estere lehet valasztani hogy flip vagy rendes pokertorna. A normal verseny 22-kor kezdodik, de eleg gyorsan lemegy, 65 fizetos helyre 220-250 jelentkezo van, akiknek egy resze ki is ul. Megjegyzem, lattam mar olyat aki ugy ert penzbe, hogy vegig "sit out" volt  ;D

nekem több 10k-s nagyságrendű forgalmam volt az előző héten, de nem kaptam soha. Mondjuk kötésben nem fogadok, és a slotokat sem nyúzom soha..

Idézetet írta: Schleck Dátum június 20, 2018, 10:43:54
nekem több 10k-s nagyságrendű forgalmam volt az előző héten, de nem kaptam soha. Mondjuk kötésben nem fogadok, és a slotokat sem nyúzom soha..

Akkor passz, kotesben en sem fogadtam es nem is kaszinoztam.