Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ilyen téren ugyanugy mukodik a ketto. A betfairen a negativ oldalt a te feltett téted liability-je (maximalis veszteség) alkotja. Ha a piacon levo oddsok neked kedveznek akkor pozitiv osszeggel cash-outolsz. Tehat, visszakapod a téted (negativ balansz) és ezen fel még bevételre is szert teszel a kimenetelekkel (profit).

Csak annyi a különbség casoutnál betfair és bet365 között, hogy a bet365 egyből jóváírja,
míg a betfair csak a tétet írja jóvá, a többit meg ha vége a meccsnek..
de ugyanott leszel.

Sziasztok!

Most a jelenlegi helyzet miatt több időm van a neten nézelődni, s érdeklődnék, hogy van-e valaki közöttetek, aki esetleg a Betfairen trédel, s elegendő hasznot is tud hozni.
Régebben Under 2,5, Over 2,5, illetve LTD-d használtam többnyire, s ha tudtam élőben követni meccseket, akkor Over/Undert is fogadtam a meccs képétől függően.

Most sajnos alig van meccs, hogy újra belefogjak, így inkább az információszerzésre mennék rá. Véleményetekre, illetve hasznos információkra lennék kiváncsi.

Segítségeteket előre is köszi!

Idézetet írta: lastmohican Dátum március 22, 2020, 09:56:05
Sziasztok!

Most a jelenlegi helyzet miatt több időm van a neten nézelődni, s érdeklődnék, hogy van-e valaki közöttetek, aki esetleg a Betfairen trédel, s elegendő hasznot is tud hozni.
Régebben Under 2,5, Over 2,5, illetve LTD-d használtam többnyire, s ha tudtam élőben követni meccseket, akkor Over/Undert is fogadtam a meccs képétől függően.

Most sajnos alig van meccs, hogy újra belefogjak, így inkább az információszerzésre mennék rá. Véleményetekre, illetve hasznos információkra lennék kiváncsi.

Segítségeteket előre is köszi!

Hello,

Először is azt nem értem, hogy ehhez miért kellett egy új topicot létrehozni? Kettővel lejjebb van a "Tradelés Betfairen", ahova tökéletesen beleillene a kérdésed.

Egyébként a sportfogadas.org youtube csatornáján vannak "trédelős" videók is. A fent említett fórum topicba pedig be is van linkelve az összes olyan videót, ami ebben a témakörben készült az elmúlt bő egy évben LtD, over, under stb.

Összevontam a két témát.  :ok:

Sziasztok teljesen ismeretlen vagyok ezen a terepen.

https://www.youtube.com/watch?v=Xa5aTchrjFc

Ennek mi az esélye már mint annak hogy mindkét bet mached lesz? Mert így igazából akkor win/win mindegy mit csinálunk. Meg ha ez így működne akkor nem mindenki ezt csinálná?:D

#306 március 23, 2020, 11:00:19, SPF Admin
Idézetet írta: Lancer Dátum március 22, 2020, 12:41:20
Sziasztok teljesen ismeretlen vagyok ezen a terepen.

https://www.youtube.com/watch?v=Xa5aTchrjFc

Ennek mi az esélye már mint annak hogy mindkét bet mached lesz? Mert így igazából akkor win/win mindegy mit csinálunk. Meg ha ez így működne akkor nem mindenki ezt csinálná?:D

Lóverseny, tehát passz. Viszont egy fontos megjegyzés a videóhoz:
Caan Berry ELMÉLETben mutatta ezt meg. Nem matchelt egyik bet se, csak beírta, HOGYHA elérné a 4.00-es oddsot (nem érte el) és HA MEGFOGADNÁ (nem fogadta meg), akkor akár ez is történhetne. DE! Ha rossz lovat választasz ki és csökken az odds, akkor meg ugyanennyit bukhatsz is. Ahol nyertes van, ott vesztes is van. Egyedül a fogadóiroda nyer mindig (commission). Tehát, akkor lehet ezzel pénzt nyerni hosszú távon, ha értesz a lóversenyhez.

Ha kezdő vagy ebben és érdekel ez a dolog, akkor továbbra is a sportfogadas.org videóit ajánlom. Nem azért, mert a miénk, hanem mert hétköznapibb példákat hoztunk, nem csak ilyen pusztán teoretikus fogadásokat. Emellett pedig érdemes átolvasni a Sportfogadó sulinkat is. Ezektől nem leszel pro trader, viszont a tanulási idő lerövidülhet. Veszteni nem vesztes vele semmit.


Ma láttam, hogy a barátságos meccseken pl. correct score-ra vagy sok mindenre nem is volt még megadva odds. Úgyhogy én adtam meg párat, a reálisnál magasabban (1.-5-2-szer akkorát), és volt, amit elfogadtak. Ezt nem veszik rossz néven?
Látom, hogy néha olyanra is lehet fogadni, ami már nem lehetséges, pl. 1-0-ra 2-0-nál. Olyan létezik, hogy pl. 3-0-ra fogadtam, majd mikor 4-0 lesz, akkor fogadja el ezt valaki? Azt hittem, ez automatikusan törlődik. Be lehet állítani valahol, hogy törlődjön? Lehet ilyen "lehetetlen" fogadások layelésére vadászni?

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum március 29, 2020, 15:22:16
Ma láttam, hogy a barátságos meccseken pl. correct score-ra vagy sok mindenre nem is volt még megadva odds. Úgyhogy én adtam meg párat, a reálisnál magasabban (1.-5-2-szer akkorát), és volt, amit elfogadtak. Ezt nem veszik rossz néven?
Látom, hogy néha olyanra is lehet fogadni, ami már nem lehetséges, pl. 1-0-ra 2-0-nál. Olyan létezik, hogy pl. 3-0-ra fogadtam, majd mikor 4-0 lesz, akkor fogadja el ezt valaki? Azt hittem, ez automatikusan törlődik. Be lehet állítani valahol, hogy törlődjön? Lehet ilyen "lehetetlen" fogadások layelésére vadászni?

Az első kérdésedre egyszerű a válasz: nem. A Betfairen egy másik (húsvér) fogadó fogadja el az általad kínált oddsot. Ha ő úgy látta jónak, hogy abban volt érték, akkor a szíve jóga azt elfogadni. Ha jól gondolom, akkor kis piac volt és pár dollárt nyerhettél vele. Kérdés: érdemes-e ebbe hosszú távon időt fordítani. Persze a sok a zöldhasút utána be lehet fektetni másba!

A második felét a kérdésednek még nem próbáltam, de én is sokszor látom, hogy vannak olyan opciók, amik már rég kiestek, pl.: tenisznél az egyik játékos vezet  (szett) 1-0-ára és pénz van a másiknak a 0-2-es eredményén. Én azt gondolom, hogy ezeknek void fogadásoknak kellene lenniük, ha már nem elérhető az adott eredmény.

Tényleg levon az iroda a vesztes tippek után is? Azt hol lehet látni, mennyit vont le?

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum június 05, 2020, 16:16:50
Tényleg levon az iroda a vesztes tippek után is? Azt hol lehet látni, mennyit vont le?

Nem, soha nem is tette. Commission összegét az Exchange P&L fül alatt találod az eseményre kattintva.

Hogy tudok kifizetni? (Elvileg azt írja, a sima betfair oldalon lehet csak, de ott is ezt írja ki):
You are not authorised to view this page.
Please contact the Betfair helpdesk for assistance.
Még sosem fizettek ki (kártyára).

Üdv!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Letöltöttem a Geeks toyt, de nehezen boldogulok a használatával.
Olyat szeretnék csinálni, hogy kiszálljon x veszteségnél, valamint y nyereségnél. PL megteszek egy lovat 2-es szorzón 10 euróval, és 50 cent haszonnál, valamint 50 cent veszteségnél kiszálljon. (Mit kell ki és beikszelni, mit és hova kell bírni?:))

hálás köszönet előre is.
Csatoltam egy screenshotot, hátha valaki úgy is érti a helyzetet hogy nem használja a progit.

Szia!

Nem ismerem különösebben a Geeks Toyt, de ebben a formában szerintem ez nem kivitelezhető. Olyat be lehet állítani, hogy X tick profitnál zárja, illetve mehet mellé egy stop loss is X tickkel a nyitás mögé. Ezt, ha jól látom, meg is találtad. Ehhez be kell állítanod egy offset tick értéket, majd egy Stop losst, illetve greening, ha szeretnéd, hogy le legyen osztva. Esetleg úgy lehetne megoldani, ha úgy állítod be a tétedet, hogy 1 tick 0,5 €-t érjen, vagy olyan értéket, amivel maradék nélkül osztható a 0,5 €. Ehhez a book profit típusú tétet kell kiválasztani. De még ekkor is tick alapján kéne beállítanod az offsetet és az SL-t. És ugye így a téted sem 10 € lenne. Tick szerint beállítva is teljesen elfogadott, s a matek ugyanaz. Persze azért nézz körbe, de nem hiszem, hogy összeg szerint is létezne ilyen.

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 03, 2020, 19:18:58
Szia!

Nem ismerem különösebben a Geeks Toyt, de ebben a formában szerintem ez nem kivitelezhető. Olyat be lehet állítani, hogy X tick profitnál zárja, illetve mehet mellé egy stop loss is X tickkel a nyitás mögé. Ezt, ha jól látom, meg is találtad. Ehhez be kell állítanod egy offset tick értéket, majd egy Stop losst, illetve greening, ha szeretnéd, hogy le legyen osztva. Esetleg úgy lehetne megoldani, ha úgy állítod be a tétedet, hogy 1 tick 0,5 €-t érjen, vagy olyan értéket, amivel maradék nélkül osztható a 0,5 €. Ehhez a book profit típusú tétet kell kiválasztani. De még ekkor is tick alapján kéne beállítanod az offsetet és az SL-t. És ugye így a téted sem 10 € lenne. Tick szerint beállítva is teljesen elfogadott, s a matek ugyanaz. Persze azért nézz körbe, de nem hiszem, hogy összeg szerint is létezne ilyen.


Szia!

Köszönöm szépen a válaszodat! Ugye a betfair oldalán be lehet állítani, hogy pl x euró y centnél szálljon ki plusszban. Abban bíztam hogy ezt mínuszba is be lehet állítani valamilyen módon :/