William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello, bankkartyaval akkor nem is lehet befizetni( mastercard, maestro)? Mert gondoltam kiprobalom az irodat, de ha nem lehet befizetni akkor fölöslegesen regisztralok be.

Idézetet írta: Csenii Dátum április 18, 2019, 12:22:59
Hello, bankkartyaval akkor nem is lehet befizetni( mastercard, maestro)? Mert gondoltam kiprobalom az irodat, de ha nem lehet befizetni akkor fölöslegesen regisztralok be.
Javaslom az én módszerem:Netellerre befizetés bankkártyával-befizetés WillHillhez vagy más irodához-nyeremény vissza Netellerre-Neteller-kártyát igényelni és automatákból tudsz pénzt kivenni (nem is látja senki,hogy te mennyit nyertél).Ha tudsz olyan automatát ami eurót is ad ki akkor veszteségmentes is az egész,ha mindent euróban csinálsz.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum április 18, 2019, 13:24:59
Javaslom az én módszerem:Netellerre befizetés bankkártyával-befizetés WillHillhez vagy más irodához-nyeremény vissza Netellerre-Neteller-kártyát igényelni és automatákból tudsz pénzt kivenni (nem is látja senki,hogy te mennyit nyertél).Ha tudsz olyan automatát ami eurót is ad ki akkor veszteségmentes is az egész,ha mindent euróban csinálsz.

Én a Skrill-t használom így, ott is van dombornyomott MasterCard bankkártya, éves díja valami 3.000 HUF össz vissz. Speciel nem tudom, hogy a Skrill játszik-e a WillHill-nél, de ha igen, akkor az is megoldható hasonlóan.

Szóval ez egy jól működő módszer lehet, Neterrel, Skrill stb...

Fú, de rég használtam már ezt a skrillt meg netellert, pedig mindkettő van. Még paypalom is :D De asszem tavaly vagy tavalyelőtt korlátoztak a bankkártyás befizetést skrillen meg netelleren is, vagy az már fel lett oldva? Egy időben nem lehetett befizetni vele az biztos, mert fél évig nem tudtam játszani beten se, nem tudtam befizetni sehogy. Ez akkor volt amikor a bet is letiltotta a magyar bankkártyákat. Abból éltem amit innen a tippjátékokból elvétve nyertem :D De akkor majd megnézem tudok-e befizetni aztán úgyis jó végül is nekem. Kösz a segítséget!  ;)

Sziasztok!

Kérdéseim az irodával kapcsolatban:
- Skrill be/ ki fizetés lehetséges?
- Mennyire megbízhatóak? (olvastam az 1xbetes topicot, hogy ott érdekes dolgok voltak....)
- Van-e tét korlátozás? Vagy csak egyes eseményekre van?
- Van-e odds butítás (szintén 1xbetnél olvastam + ahogy beregisztráltam betfairre a sporbook rész gagyibb oddsokat adott mint a tippmixpro... sajnos ezt nem tudhattam a reg előtt)

Úgy látom a kínálat elég jó, felület sem rossz, elég régi iroda nekem hitelesnek tűnnek.
365-ön sajnos 5 éves önkitiltásomat töltöm.
Unibet nagyon fasza ,csak nincs Skrill, én meg nem szeretnék adózni, mivel utánaszámolva a dolgoknak azzal együtt veszteséges lenne az egész. 

#1925 május 06, 2019, 15:21:09, ricsi046
Ez a golden goal-os promóció azért nem rossz üzlet ha valakinek van mondjuk egy 30 ezre, 15-15 a két irodánál

WH-n 2.45el lehet tenni a liverpoolt, és mondjuk a bet365ön 2.05 az hogy a barca lövi az első gólt
Ha a liverpool lövi az elsőt akkor kész, +6000 kb
Ha a barca lövi akkor van párszáz Ft plusz és még akár fordíthat is a liverpool és akkor +36 ezer kb
Ha 0-0 akkor viszont nyilván ugrik a 30 ezer

Persze lehetne tenni 30al a 0.5 overt is, de az 1000 Ft-ot se hozna

Szerk: a nyereség 50 euróra van maximalizálva úgyhogy a 15 ezernél valamivel kisebb téttel lehet tenni a poolt

Hello!Magyar paysafecard-al be tudok fizetni a WH-ra


Payppalon van egy bizonyos összeg.A WH-ra szeretnék befizetni.Belépek,megadom az összeget,átirényit a paypalra és belépek ennyi.az utalás nem jönössze.Valami tanács eseteg?Köszönöm!

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 11, 2019, 09:52:29
Payppalon van egy bizonyos összeg.A WH-ra szeretnék befizetni.Belépek,megadom az összeget,átirényit a paypalra és belépek ennyi.az utalás nem jönössze.Valami tanács eseteg?Köszönöm!

Én egyszer réges-régen próbáltam volna, akkor magyarok számára nem volt engedélyezett a Paypal.



Most meg is leltem a willhillnél:

"What countries can I use a PayPal account for my William Hill account?

PayPal is available to residents in the following countries:  UK, Austria, Finland, Ireland, Sweden."

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum október 11, 2019, 09:52:29
Payppalon van egy bizonyos összeg.A WH-ra szeretnék befizetni.Belépek,megadom az összeget,átirényit a paypalra és belépek ennyi.az utalás nem jönössze.Valami tanács eseteg?Köszönöm!
Hali!

A williamhill nem engedi a PayPal befizetést nekünk.

Viszont tudom javasolni a tippmixpro.hu
Belső egyenleged már a PayPal rendszeren keresztül is feltöltheted.
A feltöltéshez add meg a feltölteni kívánt összeget, majd kattints a befizetés gombra. Ezután átirányítunk a PayPal oldalára, ahol PayPal felhasználóneved és jelszavad megadása után tudod véglegesíteni az egyenlegfeltöltést.

Sikeres befizetés után visszairányítunk weboldalunkra, és a feltöltött összeget azonnal jóváírjuk a belső egyenlegeden.

Az egyenlegfeltöltés minimum összege 500 Ft .

Kifizetés nem lehet PayPalra, csak bankszámlára.

Van egy uj promo WH-n, de nem tudom hogy a magyarok vannak kitiltva (Hungary), vagy az ehes emberek (Hungry)?  :redchug:

Csak nekem halt be a WH?


Idézetet írta: butyi Dátum november 19, 2019, 18:49:06
nálam megy

Akkor biztos az Invitel szarakodik már megint. Zenmate-tel most megy az oldal.