William Hill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum október 22, 2018, 19:23:08
Igen

Igen, mit?  ;D

Elvileg szemelyi es/vagy jogsi, utlevel eleg kell hogy legyen. (par eve meg eleg volt  :D)

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 22, 2018, 19:57:06
Igen, mit?  ;D

Elvileg szemelyi es/vagy jogsi, utlevel eleg kell hogy legyen. (par eve meg eleg volt  :D)

Nekem még anyakönyvit is kértek, hogy egye meg a fene. Azóta bárhova regisztrálok nem kifizetés előtt verifikálom magam, mert eléggé akadékoskodtak...

Egy Ft-ot nem utaltam még ki(se be) , mindig visszajátszottam amit ingyenes pörgetésekből stb nyertem, úgy tűnik nekik ez nem biznisz :D
Délelőtt még technikai hibáról hablatyolt a chates, utána hogy próbáljak más böngészőt, most már ezt mondta
Mondjuk ide nem is fizetek be így se úgy se, inkább nyitok új számlát aztán ameddig meg nem jelölnek újra, kiutalok mindent amit nyerek, ha itt úgyse lehet csak úgy szórakozni

Hi,

Ez most komoly, hogy over 2 field goals esetén, ha 2 lesz, vesztesként értékelik ki push helyett? Ez mi? Semmi sem utal az ellenkezőjére.

https://williamhill-lang.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/7440

https://williamhill-lang.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/7438

Your odds fogadás volt, ennek sem írja a szabályzata, hogy ez vesztes volna.

#1909 november 23, 2018, 10:39:37, alexthebest
A Yourodds piacon vannak az "at least 2..." overek (tehat legalabb 2 stb, ami neked kellett volna), meg a rendes overek, amiknel nincs push. Vegulis logikus hogy 2 felett az azt jelenti hogy minimum 3, de legalabb gyanakodni erdemes. Kiveve amikor keteselyes, mellecsapnak egy oddszpart es egy 0 -t, pl kosarnal hogy 200.0 pont felett, de ugye az mar asian line. Ha van egy ilyen yourodds hogy 2 sarga, 3 gol es 10 szoglet felett, de csak 10 szoglet van, akkor hiaba jo a sarga es a gol, push lenne az egesz, vagy hogyan szamoljak ki? Ha nagy osszeg, egy probat ejtenek hogy sehol nem talalod a szabalyzatban, elso eset blabla, hatha visszakapod mint goodwill gesture. Meg aztan egy hivatalos szabalyzat sem lenne rossz, bemasolva ide, hogy mindenki mas is tudja majd a jovoben.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 23, 2018, 10:25:14
A Yourodds piacon vannak az "at least 2..." overek (tehat legalabb 2 stb, ami neked kellett volna), meg a rendes overek, amiknel nincs push. Vegulis logikus hogy 2 felett az azt jelenti hogy minimum 3, de legalabb gyanakodni erdemes. Kiveve amikor keteselyes, mellecsapnak egy oddszpart es egy 0 -t, pl kosarnal hogy 200.0 pont felett, de ugye az mar asian line. Ha van egy ilyen yourodds hogy 2 sarga, 3 gol es 10 szoglet felett, de csak 10 szoglet van, akkor hiaba jo a sarga es a gol, push lenne az egesz, vagy hogyan szamoljak ki? Ha nagy osszeg, egy probat ejtenek hogy sehol nem talalod a szabalyzatban, elso eset blabla, hatha visszakapod mint goodwill gesture. Meg aztan egy hivatalos szabalyzat sem lenne rossz, bemasolva ide, hogy mindenki mas is tudja majd a jovoben.

Washington Redskins @ Dallas Cowboys - #YourOdds - Below 6/1
Over 2 Successful Field Goals @ 1.40 Lost

Sziasztok! . A willamhillre szeretnék befizetni MasterCarddal és azt szeretném tudni ha befizetek kártyáról van e lehetőségem számlára utalni vagy csak közvetlenül a kártyámra tudnám küldeni a pénzt? Ez azért lenne fontos mert sajnos az én kártyám nem alkalmas erre :/ előre is köszönöm a segítséget

Sziasztok!

William Hill mobil appon belehet állítani a magyar nyelvet? Csak én vagyok balfasz  ::) :-X és nem találom, vagy tényleg csan angolul elérhető? Köszi előre is!


Ebben mi a logika, kedves WH, hmm?


https://www.eredmenyek.com/merkozes/ryEOSmsp/#osszefoglalas


https://www.eredmenyek.com/merkozes/bT1WwZ6r/#osszefoglalas

????

Nem, nem én kúrtam el, ugyanaz a fogadási típus volt a kettő.

Kedves Mindenki!Szeretném megérdelődni,hogy a WH-rol hogy vesztek le pénzt.Revoluttal fizettem be,soha nem jött rá lové.Fizettem Skrill-lel.Arra sem tudom levenni.A Visa egyszer működött az elso befizetesnel most az sem.Köszi a tanácsokat.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum március 09, 2019, 12:04:09
Kedves Mindenki!Szeretném megérdelődni,hogy a WH-rol hogy vesztek le pénzt.Revoluttal fizettem be,soha nem jött rá lové.Fizettem Skrill-lel.Arra sem tudom levenni.A Visa egyszer működött az elso befizetesnel most az sem.Köszi a tanácsokat.

kiutalnak magyar bankszámlára is, csak akkor a váltáson buksz 1-2%-ot.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum március 09, 2019, 12:04:09
Kedves Mindenki!Szeretném megérdelődni,hogy a WH-rol hogy vesztek le pénzt.Revoluttal fizettem be,soha nem jött rá lové.Fizettem Skrill-lel.Arra sem tudom levenni.A Visa egyszer működött az elso befizetesnel most az sem.Köszi a tanácsokat.
Ha jól tudom akkor Visát magyarok már nem használhatnak náluk.Korábban én is azt használtam aztán át kellett térni a Netellerre.Arra pár hónapja még simán kifizettek.

S.O.S.
Megint a WH!Felment pumpa nálam.Ez volt az első irodám.Anno minden modon tudtam befizetni.Most?Gyakorlatileg a Revoluttal.Kifizetni meg nem lehet rá!Srill-lel nem lehet,Visaval nem lehet.Akkor mia franccal lehet!Tényleg kellene segitség.Befizetésnél meg sem jelenik a skrill a neteller.Olyan dolog kellene amivel megy a be es kifizetés.Köszönöm!

Skrillnek ott kéne lenni a múlt héten fizettem be vele.

Idézetet írta: Anyuci123 Dátum március 11, 2019, 18:33:42
S.O.S.
Megint a WH!Felment pumpa nálam.Ez volt az első irodám.Anno minden modon tudtam befizetni.Most?Gyakorlatileg a Revoluttal.Kifizetni meg nem lehet rá!Srill-lel nem lehet,Visaval nem lehet.Akkor mia franccal lehet!Tényleg kellene segitség.Befizetésnél meg sem jelenik a skrill a neteller.Olyan dolog kellene amivel megy a be es kifizetés.Köszönöm!

Ha minden kötél szakad, a paysafecard befizetés, magyar bankszámla kifizetés kombinációnak mennie kell. Paysafecard esetén regisztrálsz egy mypaysafecard accot, akkor be tudsz fizetni eurót vagy fontot is.