Hud Pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Úgy döntöttem indítok én is egy pókeres naplót, amit megpróbálok rendszeresen vezetni. Magam elég kezdő szinten űzöm a pókert, úgyhogy a többi naplóban található "szakszavak" nem fognak hemzsegni a kis szösszeneteimben.

A PokerStars számlámon volt még 2$, ezzel kezdtem a múlt hétvégén. A magyar 500 $ freerollon sikerült összekaparni hozzá még 1.20$-t. Hétközben munka miatt nem volt időm, de tegnap este elindultam újra a freerollon, ahonnan elég hamar kiestem. Befizettem egy 1.10$ -os NL Holdemre. Az egész verseny alatt jöttek a lapok, kaptam kézbe vagy 7 AA-t, estek le a sorok, K póker stb. Nem hittem el, hogy ekkora szerencsém van, a verseny kb felénél így legalább a 2. helyezett chipjeinek duplájával vezettem. Innen egyenes út vezetett a döntő asztalra, ahol inkább kivárásra játszottam. 1-2 embert sikerült kiejtenem nekem is, majd 5 óra játék után indulhatott a Heads Up, amit még sosem játszottam és már látom, ez egy külön műfaj. Az elején szerencsétlenkedtem egy kicsit, az ellenfél kb. dupla összeggel állt előttem, de az én pártomra állt a szerencse és egy 8-as pókerrel vittem a fullját, innen pedig már nem volt nehéz dolgom.  Az 1. hellyel sikerült behúzni 69.80 $-t, ami jó alap lesz az elkövetkezendő időkre.

Mindenkinek sok sikert és jó lapjárást kívánok.

http://kepfeltoltes.hu/100109/Pokerstars_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szia Hud!

Gratulálok a győzelemhez!  :great:
Sok sikert a Starson! Milyen szakszavakat nem tudsz?

Szia gyurma79!

Köszönöm a gratulációt. Neked is sok sikert.
Nagyjából persze tudom mi mit jelent, majd igyekszem beépíteni a póker kifejezéseit a szókincsembe.

Szia,

Gratulálok a versenyedhez, és további sikeres játékot kívánok:)


Szintén gratulálok, nagyon szép eredmény! :beerchug:

Köszönöm szépen mindenkinek! :great:


Köszönöm a kérdést, de egyelőre sehogy, mert nincs időm pókerezni. Majd talán a hétvégén.