bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: ricsi046 Dátum szeptember 05, 2018, 11:25:17
Ha érvénytelenítik akkor 1es szorzó nem? Vagyis olyan mintha a vesztes tipp mellett lenne egy 1es szorzó
Ja, de ha a kombiból egy tipp vesztes, akkor mindegy, hogy mellette 1.00-es szorzó van, vagy 501.00-es  :)

Ha szted ez nem fair akkor megsem érted. (szemelyeskedes nelkul mondom.)

A 2meccses kombid ezt a meccset vedd ugy, hogy 1,00es oddsal nyertes. A masik vesztes, igy nem jar neked semmi.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 05, 2018, 11:57:45
Ja, de ha a kombiból egy tipp vesztes, akkor mindegy, hogy mellette 1.00-es szorzó van, vagy 501.00-es  :)

Pont ezért mondtam, hogy ezért vesztes a fogadás mert a törölt tippet 1es szorzónak veszik

Vagyis nem mondtam, hanem erre akartam kilyukadni :D

Valoszinuleg ez vmi automata uzenet azoknak akik fogadtak ra..

De akkor se a szelvenyt ervenytelenitettek hanem a szelveny egyik meccset. Nagyon nem ugyanaz..

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 05, 2018, 14:31:48
Természetesen értem, de nem érzem fair dolognak tőlük.  :ok:

Szabcsi151, nem vagy te kezdő. Szerintem tudod te jól, hogy mit jelent egy érvénytelenített fogadás, illetve egy érvénytelenített esemény.

Bár nem láttam az illető e-mail-t, szerintem félreértelmezően írták/fogalmazták.

Feltételezem, hogy ők azt írták, hogy érvénytelenítették a fogadást, te a teljes szelvényre gondoltad, ők meg csak a problémás eseményre.  ;)

Bankkártyára a kifizetés mennyi idő alatt jön meg? :)

Sziasztok, valaki tudja, hogy a beten miért nem indul el egy csomó bajnokságnak az élő közvetítése? Köszi

Idézetet írta: JambriBali Dátum szeptember 16, 2018, 15:41:04
Sziasztok, valaki tudja, hogy a beten miért nem indul el egy csomó bajnokságnak az élő közvetítése? Köszi

Olyan eseményről van szó, amelyre van élő közvetítés?



Igen, bár csak pár fillér  :)de eddig így is ment

Nem megy a dán, svéd, holland, lengyel, belga, cseh

Idézetet írta: JambriBali Dátum szeptember 16, 2018, 17:12:57
Nem megy a dán, svéd, holland, lengyel, belga, cseh

Még mi lehet a gond okozója? Böngésző? Külföldi IP-cím?

Fogalmam sincs, a többi bajnokságot lehet nézni, ezért nem értem

Hali!
Kaptam ma 3000Ft ingyenes élő fogadást a Pool-PSG meccsre!
Meccs előtt kell raknom valamit a meccsre és kapok 3000Ft ingyenes élő fogadást a mérközésre.
A kérdésem az lenne hogy akkor összesen 6K-ból kell ezt megcsinálnom vagy elég 3kilót befizetnem?