bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Régen 6 kellett hozzá, viszont most már elég hozzá 3 is.

Köszönöm a választ!
És van valami tipp hogy mégis hogyan lehet azt a bónuszt úgymond "fix" haszonnal zárni? vagy legalább ne bukjak? :D
Esetleg meccs előtt megteszek valami 1.01-et és élőbe valami? :D

Idézetet írta: milkaaa32 Dátum szeptember 16, 2018, 21:48:33
Köszönöm a választ!
És van valami tipp hogy mégis hogyan lehet azt a bónuszt úgymond "fix" haszonnal zárni? vagy legalább ne bukjak? :D
Esetleg meccs előtt megteszek valami 1.01-et és élőbe valami? :D

Pont így, de lehet 1.001 is meccs előtt, van választék

Sziasztok.

Nemrég csöppentem bele az online fogadás világába. Kezdetben a tippmixpro-n játszottam de mostmár szeretnék váltani bet365re főként a cash out opció miatt. Viszont sajnos most szembesültem azzal a ténnyel hogy a k&h bank tilt minden szerencsejátékot ami nem a szerencsejáték zrt. oldalára történik.

Az lenne a kérdésem hogy melyik bank engedélyezi a szerencsejátékot a bankkártyájával? Azt tudom hogy Visa kártya kell a bet365höz de melyik bank engedélyezi hogy feltöltsek és fogadjak? Olvastam régi cikkeket ott az Erste illetve a CIB bankot ajánlották de ahogy itt látom itt a mai napig nagy az aktivitás ezért szeretném a segítségeket kérni.

Előre is köszönöm szépen!  :)

Helló!
Én az Erste Banknál vagyok és soha semmilyen problémán nem volt, se a be, se kifizetéssel.

Akkor az Erste úgytűnik azóta is a legjobb választás. Holnap be is megyek a bankjukba számlát nyitni. Köszönöm a Választ.  :)

További tapasztalatokat azért szívesen meghallgatok ha valakinek van jó/rossz tapasztalata bankokkal! :)

Idézetet írta: d_kaposi Dátum szeptember 23, 2018, 13:52:38
Akkor az Erste úgytűnik azóta is a legjobb választás. Holnap be is megyek a bankjukba számlát nyitni. Köszönöm a Választ.  :)

További tapasztalatokat azért szívesen meghallgatok ha valakinek van jó/rossz tapasztalata bankokkal! :)

K&h-s bankszámlára biztosan ki lehet utalni. A befizetést meg el tudod intézni paysafecarddal.

Lehet, hogy a K&h tiltja a banki átutalást, de egy Visa kártyával akkor is be tudsz fizetni, nem?

Bankkártyára mennyit ajánlotok kifizetni gyszerre? 200k+ van fent ,de csak számlára tudnám kiküldeni.

Nem enged feltölteni sem. MasterCardom volt a k&h-nál azzal próbáltam Unibetre feltölteni (mivel bet csak Visat fogad el) de azt sem engedte. Pénteken voltam bent a bankban érdeklődni ott mondták nekem hogy  k&h-s bankkártyával kizárólag a szerencsejáték.zrt által támogatott oldalakra engedélyeznek feltöltést.

Holnap megyek az Erste bankba érdeklődni szamlanyitásrol és Visa bankkártya beszerzésről.

Idézetet írta: d_kaposi Dátum szeptember 23, 2018, 23:53:25
Nem enged feltölteni sem. MasterCardom volt a k&h-nál azzal próbáltam Unibetre feltölteni (mivel bet csak Visat fogad el) de azt sem engedte.

Mostanság próbáltad Unibetes számlád feltölteni Mastercarddal?

Pár hete próbáltam. De tisztán elmondták nekem hogy a bank tiltotta le a tranzakciót és náluk érdekelődjek. Majd a k&h-ban ugye elmondták hogy ők csak a szerencsejáték.zrt által támogatott oldalakra engedélyezik a feltöltést szóval ezt a bankot el is engedtem.

#7212 szeptember 25, 2018, 11:55:33, benson
Idézetet írta: d_kaposi Dátum szeptember 23, 2018, 23:53:25
Nem enged feltölteni sem. MasterCardom volt a k&h-nál azzal próbáltam Unibetre feltölteni (mivel bet csak Visat fogad el) de azt sem engedte. Pénteken voltam bent a bankban érdeklődni ott mondták nekem hogy  k&h-s bankkártyával kizárólag a szerencsejáték.zrt által támogatott oldalakra engedélyeznek feltöltést.

Holnap megyek az Erste bankba érdeklődni szamlanyitásrol és Visa bankkártya beszerzésről.

Ha nem akarod mindenáron a magyar bankok zsebét tömni egy második bankszámla és bankkártya fenntartásával, akkor javaslom a Revolutot. Nyitsz egy számlát az alkalmazással, feltöltöd a K&H-s kártyáddal, igényelsz egy VISA kártyát (valódit vagy virtuálisat, előbbi 6€-ba kerül és 5 évig nincs más költsége, utóbbi ingyenes és azonnal megvan) majd feltöltöd vele bármelyik fogadóirodánál lévő számládat. Rengeteg devizás számlád lehet a Revolutban, köztük szabadon váltogathatsz mindenféle átváltási költség nélkül, aktuális bankközi árfolyamon. Pénz is lehet vele küldeni másik Revolut felhasználónak.
A számlanyitással rögtön kapsz egy EUR számlát is IBAN-nal, ami teljes bankszámlaként funkcionál, lehet rá utalni.
Ha valódi kártyát is igényelsz, havi 200€-ig díjmentesen vehetsz fel készpénzt ATM-ből (nem mindegyik bank ATM-je szereti, de az Erste biztosan), felette pedig 2% a sáp. Forint felvételnél szintén az aktuális bankközi árfolyamon vált.
Akinek ez a 2% is sok, átrakhatja a pénzt a magyar banknál lévő bankszámlájára (néhány munkanap alatt megérkezik), de jobb helyen van ez itt.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 25, 2018, 11:43:04
Ha nem akarod mindenáron a magyar bankok zsebét tömni egy második bankszámla és bankkártya fenntartásával, akkor javaslom a Revolutot. Nyitsz egy számlát az alkalmazással, feltöltöd a K&H-s kártyáddal, igényelsz egy VISA kártyát (valódit vagy virtuálisat, előbbi 6€-ba kerül és 5 évig nincs más költsége, utóbbi ingyenes és azonnal megvan) majd feltöltöd vele bármelyik fogadóirodánál lévő számládat. Rengeteg devizás számlád lehet a Revolutban, köztük szabadon váltogathatsz mindenféle átváltási költség nélkül, aktuális bankközi árfolyamon. Pénz is lehet vele küldeni másik Revolut felhasználónak.
A számlanyitással rögtön kapsz egy EUR számlát is IBAN-nal, ami teljes bankszámlaként funkcionál, lehet rá utalni.
Ha valódi kártyát is igényelsz, havi 200€-ig díjmentesen vehetsz fel készpénzt ATM-ből (nem mindegyik bank ATM-je szereti, de az Erste biztosan), felette pedig 2% a sáp. Forint felvételnél szintén az aktuális bankközi árfolyamon vált.

Ez érdekesnek tűnik. Nyitottam egy külön témát neki: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=15574.0

Akár leírhatod a tapasztalatod oda is benson. Köszi.  :ok:

Mennyit késik nálatok a bet365 stream az eredményhez képest? Nálam az utóbbi időben simán van 10-15 másodperc, bár én csak a közvetítések miatt használom az oldalt, fogadni nem szoktam. A kérdésemmel csak oda akarok kilyukadni, h vajon kaphattam-e vmi késleltetést, vagy ez másoknál is fellépő probléma?