bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem eddig semmi problémám nem volt. Visa kártyáról fizetek be, arra is kérem ki a pénzt. Ma este 7 körül kell érkezni a pénznek (legalábbis eddig mindig így volt). Majd megírom, hogy volt-e probléma.

Úgy látom az ingyen élő fogadás a VB döntővel szépen meg is döglött. Se a PL rajtra nem kaptunk semmit, se a mai szuperkupára. Mondjuk már pont telibesz@rom az egészet, mert 7500-ról nálam így is csökkentették az összeget 3000-re.  :-\

Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 15, 2018, 13:50:33
Nekem eddig semmi problémám nem volt. Visa kártyáról fizetek be, arra is kérem ki a pénzt. Ma este 7 körül kell érkezni a pénznek (legalábbis eddig mindig így volt). Majd megírom, hogy volt-e probléma.
Itt a pénz, pontosan úgy, ahogy eddig szokott. Megmondom őszintén, egy kicsit megijesztettek ezek a "valakik".

Idézetet írta: zotya90 Dátum augusztus 15, 2018, 19:22:27
Itt a pénz, pontosan úgy, ahogy eddig szokott. Megmondom őszintén, egy kicsit megijesztettek ezek a "valakik".

Eddig két vagy három személy jelentett hasonló gondot, de úgy látom minden esetben a banki kiutalással volt a gond, tehát nem bankkártyás kifizetést alkalmaztak.

Elméletileg a banki átutalás nem egy járható út a befizetésre sem, örvendenénk, ha ezt megcáfolná valaki.  ;)

Olyan ez, mint az internetszolgáltatóknál, van ahol bejön az oldal/működik a kifizetés, máshol alternatív megoldás kell.  :ok:

Mondjuk az teljesen téves információ, hogy a kiutalt pénz nincs sehol, és akár el is vesztődik. Ok, az iroda kiutalta a pénzt, azt a fogadó bank visszautasította, s vissza fog kerülni a küldő bankjához egy bizonyos idő után.

Olyan ez, mint amikor valamilyen okból kifolyólag a bankkártyás tranzakció nem sikerül, a pénzt viszont levonják a számláról. Egy ideig nincs sehol, aztán megjelenik.

halihó

nálatok is belassult az oldal vagy csak nálam van vmi bibi? kb 2 napja tapasztalom....laggol, akadozik az élő fogadás rész, >:(

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a Bet365-ön szöglet under, over piacon mekkora max. tétet enged feltenni Ft-ban vagy euroban?

Köszönöm

Idézetet írta: azaki43 Dátum augusztus 24, 2018, 20:20:30
Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a Bet365-ön szöglet under, over piacon mekkora max. tétet enged feltenni Ft-ban vagy euroban?

Köszönöm
Rákattintasz a "max tét"-re és kiírja.

Idézetet írta: ede Dátum augusztus 25, 2018, 08:27:15
Rákattintasz a "max tét"-re és kiírja.

Nincs feltöltve a számlám ezért kérdeztem...... így nem tudom megnézni!  :D

Egy magyar bajnokin nekem 4000eurót enged monduk egy 1,4es oddsra, míg ahogy növekszik a szorzó úgy csökken a max tét.
Ezzel szemben pl. egy Seria A-ra 45000-et ad a szintén 1,4-esre...Értelemszerűen itt is csökken a feltehető max az odds növekedésével.

Idézetet írta: NoCukor Dátum augusztus 25, 2018, 12:17:52
Egy magyar bajnokin nekem 4000eurót enged monduk egy 1,4es oddsra, míg ahogy növekszik a szorzó úgy csökken a max tét.
Ezzel szemben pl. egy Seria A-ra 45000-et ad a szintén 1,4-esre...Értelemszerűen itt is csökken a feltehető max az odds növekedésével.

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál!  :) 4000 euró bőven elég , nem szeretnék annyit feltenni...a töredéke is elég lesz......  :ok:  :great:

Idézetet írta: NoCukor Dátum augusztus 25, 2018, 12:17:52
Egy magyar bajnokin nekem 4000eurót enged monduk egy 1,4es oddsra, míg ahogy növekszik a szorzó úgy csökken a max tét.

persze, mert a max nyereség van meghatározva

Használja valaki az android app-ot? Régen jó volt, de egy ideje gyakorlatilag használhatatlan, annyira lassú. Élő kombit nem tudok tenni, mert ha változik valamelyik odds, a zöld elfogadás gombra nem reagál. (Kb. 5 %-ban igen, de ekkor a visszajövő sárga fogadást hiába nyomom.) Ha fogadok és sikerül, akkor az elfogadó ablakból nem tudok kilépni, jobbra fent nincs x, alul a zöld mezőre (nem ugrik be a szöveg) szintén hiába nyomok, a fogadás szelvényen marad pipát sem tudom kapcsolni, csak az egész app bezárásával tudok szabadulni tőle.

Nalam tokeletesen mukodik. Mindig appot hasznalom mobilrol