Női Kézilabda BL

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 27, 2023, 13:30:59, Admin
Női Kézilabda BL

Itt lehet beszélgetni a női kézilabda BL eseményeiről.  :topbet_125:


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: szeptember 5., 11:00CET

Szétszopatnak a dán női csapatok. Múltkor az Esbjerg most meg az Odense.

Félidőben btts 24 és 25öt tettem, a 46.ben 23-19volt.. és nem jött még a 24sem.

Nyomorék csapat, teljesen impotens volt 6-6ellen, 7-6ban azért lőtték a gólokat de az 50ben visszaálltak.
Háfrára nem is érdemes szót vesztegetni.

tegnap nem is néztem, de a bet365 beújított, és van játékos gólok opció a bet365-ön a bl-re

Köszi Oak az elemzést, nálam is 10/10 volt a Győr győzelme, megerősítettél! (így nem magamat fogom szindi ha besül a tipp  :D:beerchug:

#5 szeptember 11, 2022, 19:01:10, csak1tomi
Győr -0,5
1,40

29:31


Mörk és Reistadt sérült azt írták 9.én a hivatalos oldalukon, kérdés hogy tudnak e játszani, de az ehf oldalán nevezve vannak a meccsre, a felvezető műsort nem nézem most sport1-en így passt, hogy lesznek-e

sima winnek kell ennek lennie

* hát játszottak mind2, Mörk 13 gól, Reistad 2

Mindketten játszanak ... Eddig 6 gólt dobtak, remélem elfáradnak a második félidőre a hazaiak, mert ez így necces lesz  :redchug:

13-13 a félidő. Sokkal szorosabb a meccs mint azt előre gondoltam. Nálam félidőre el kellett volna, hogy dőljön  :D

29-31 _ utolsó percig szívinfarktus közeli állapotban voltam  :redchug:

#9 szeptember 18, 2022, 15:27:38, csak1tomi
MÁRTON G. HÁNY GÓLT SZEREZ?
Kevesebb, mint 3,5
1,85

1 gólt dobott


FTC +3,5
1,42

::)

40:20

Fradi legnagyobb bl verésébe szaladt bele. Védelem 0, támadás 0. Németek oktattak.

#10 szeptember 18, 2022, 17:39:59, csak1tomi
nah jöjjön a szokásos nagyszorzó  ;D
Hazai csapat 10-nél több góllal nyer
1,22

élőbe most gogo Győr

44:25


59. perc-ben a Győr gólját nézzétek meg 43. gól amit Faluvégi dobott, ilyeneken nem szoktam kiakadni de ilyen szintű vezetésnél, mikor első számú kapus nekiment fejjel a kapufának és bejött egy 17 éves a kapuba ilyen megalázó nagyképű gólt dobni, no komment, nagyképű senki, 0 tisztelet, remélem majd bl döntőben egálnál is lesz ekkora arca ilyet dobni...

Groot még mindig  :smitten:  :smitten:  :smitten:  :smitten:
Odensee amit lerakott a meccsen ma, olyan teljesítmény kell az eb-n nekünk is minimum.

Többhetes kihagyás vár a győriek átlövőjére

Orrcsonttörés miatt több hétre kidőlt Ana Gros, a Győri Audi ETO KC kézilabdázója, aki szombaton sérült meg, a Rapid Bucuresti elleni Bajnokok Ligája-csoportmérkőzésen.


A 31 éves Gros a második félidőben, védekezés közben ütközött az ellenfél egyik játékosával és vérző orral hagyta el a pályát. A remek formában lévő szlovén légiós a hajrában még visszatért és összesen nyolc találattal járult hozzá az ETO 32-30-as sikeréhez.
    
Hétfőn a győri klub a hivatalos oldalán jelentette be, hogy a meccs utáni vizsgálatok darabos, elmozdulással járó orrcsonttörést igazoltak, így a bajnoki címvédő előreláthatóan három-öt hétig nem számíthat átlövőjére.
    
A hat győzelemmel és egy vereséggel álló Győri ETO vasárnap a Rapid Bucuresti otthonában lép pályára a BL csoportkörében.

forrás: MTI

Oftedal ugyan úgy eladta a végén a labdát mint a bl döntőben  :D  ;D
Metz win 29:28

#14 február 11, 2023, 19:36:33, csak1tomi
Nah mai Győr - Esbjerg tuti, kinek mi?
Döntetlen minimum kell, hogy tovább menjenek.

Győr vagy Döntetlen 1,25
H. REISTAD HÁNY GÓLT SZEREZ? Kevesebb, mint 6,5  1,85
Hazai csapat 1-5 góllal nyer 2,24

29:28 Győr win,
Reistad 12!!!! gól 10 csak a második félidőben