Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum november 18, 2013, 12:37:07
Akkor nem értem, mi a probléma!
Ha nem bankkártyával töltöd fel, akkor utalnod kell a saját bankszámládról (esetleg más skrill számlájáról), ehhez az "Upload" / "Manual bank transfer" részben látod az adatokat.
Ezeket megadod a netbankodban és elindítod a tranzakciót.
Aztán vársz és 1-2 napon belül a számládon lesz a pénz.

Vagy te hol próbálkoztál?
A Skrill téged már azonosított?

Még nem azonosított. Azt írja hogy 3-ból kettőnek kell megennie az azonosításhoz . A lakcímem már megvan. Ahhoz hogy teljes legyen az azonosítás kell a "verification code" ehhez be kell fizetni.  Ami a Skrillnél van kiírva bankszámlaszám az csak 9 betű itt akadtam el most.  Vagy az IBAN kódot kellene beírni?

Idézetet írta: dert Dátum november 18, 2013, 13:17:47
Még nem azonosított. Azt írja hogy 3-ból kettőnek kell megennie az azonosításhoz . A lakcímem már megvan. Ahhoz hogy teljes legyen az azonosítás kell a "verification code" ehhez be kell fizetni.  Ami a Skrillnél van kiírva bankszámlaszám az csak 9 betű itt akadtam el most.  Vagy az IBAN kódot kellene beírni?
Baszki, viszonylag értelmes gyereknek tartom magam, és van 50+ db Skrill számlám, de esküszöm, nem tudnám leírni, hogy mi a problémád. Szerintem írd már le pontokba szedve, hogy mi a gond, érthetően, és akkor tudunk segíteni.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 18, 2013, 13:45:03
Baszki, viszonylag értelmes gyereknek tartom magam, és van 50+ db Skrill számlám, de esküszöm, nem tudnám leírni, hogy mi a problémád. Szerintem írd már le pontokba szedve, hogy mi a gond, érthetően, és akkor tudunk segíteni.

Most már azt hiszem semmi hiszen rájöttem hogy a postal address melletti pipa nem "az" amire én gondolok hiszen még nem jött semmilyen levél a kóddal.  Úgyhogy most a levélre várok.

Idézetet írta: dert Dátum november 18, 2013, 14:01:59
Most már azt hiszem semmi hiszen rájöttem hogy a postal address melletti pipa nem "az" amire én gondolok hiszen még nem jött semmilyen levél a kóddal.  Úgyhogy most a levélre várok.
Azt nem muszáj megvárni, ha feltöltöd az irataidat, akkor azzal lehet hitelesíteni a címet, de persze meg is várhatod. A bankkártyás kavarást továbbra sem értem.

#1069 november 18, 2013, 15:22:17, Knapp
Idézetet írta: dert Dátum november 18, 2013, 13:17:47
Még nem azonosított. Azt írja hogy 3-ból kettőnek kell megennie az azonosításhoz . A lakcímem már megvan. Ahhoz hogy teljes legyen az azonosítás kell a "verification code" ehhez be kell fizetni.  Ami a Skrillnél van kiírva bankszámlaszám az csak 9 betű itt akadtam el most.  Vagy az IBAN kódot kellene beírni?

Az a 9 "betű", azaz szám a te skrill számlád azonosítója, ezt utalásnál a közleménybe kell megadnod!
Na mégsem, az a számlaszámuk második fele, most néztem.

A skrill teljes bankszámlaszáma az IBAN sorban látható, mivel külföldre kell utalnunk, átutalásnál ezt a hosszabb formátumot kell megadni a bankodnak!

A skrillhez ha utalással fizetünk be, mindannyian ugyanarra a bankszámlára utalunk, onnan "osztják szét" a saját skrill számlákra a pénzt a 9 jegyű azonosítók alapján.
A közleménybe pedig meg kell adnod a saját azonosítódat, amit a "Reference" sorban (is) látsz.

Egyébként a legtöbb fogadóirodánál is így működik a befizetés: külön bankszámlaszámot nem nyit mindenkinek az iroda.  :)


Az normális hogy pénteken megkaptam a confirmed emailt és ma még nem a processed?Mikor lesz ebből pénz?:(

Tegnap, azaz vasárnap hajnalban fizettem be GBP számlára a forint Skrillről, 372,48 ft volt az árfolyam, ma délután érkezett GBP kifizetésem ugyanide, ezt 338,21-ért váltották.   ???

Kicsit soknak érzem a különbséget.  :)
Az MNB szerint 1,8 ft volt péntekhez képest a csökkenés, a többi a Skrill "sara"...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 18, 2013, 15:18:14
A skrill teljes bankszámlaszáma az IBAN sorban látható, mivel külföldre kell utalnunk, átutalásnál ezt a hosszabb formátumot kell megadni a bankodnak!

Az a baj hogy hiába írom én be nem fogadja el sehogy sem. A számok elé be se tudom írni az országazonosítót. A devizamegbízásnál viszont működik. Mi a különbség ha azzal utalom?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 18, 2013, 14:30:30
Azt nem muszáj megvárni, ha feltöltöd az irataidat, akkor azzal lehet hitelesíteni a címet, de persze meg is várhatod.

Személyi+lakcímkártya elég lesz?

Idézetet írta: dert Dátum november 18, 2013, 17:46:15
Az a baj hogy hiába írom én be nem fogadja el sehogy sem. A számok elé be se tudom írni az országazonosítót. A devizamegbízásnál viszont működik. Mi a különbség ha azzal utalom?


A bankod esetleg nagyobb költséget kér érte...
Mondjuk ha forint a Skrilled és forintot utalsz, akkor az árfolyamon nem bukhatsz.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 18, 2013, 18:10:27
A bankod esetleg nagyobb költséget kér érte...
Mondjuk ha forint a Skrilled és forintot utalsz, akkor az árfolyamon nem bukhatsz.

Én múlthéten valamit nagyon elcseszhettem, mert netbankon keresztül utaltam 3 eft-ot limitnövelés érdekében Erstétől a Postbankhoz, és 7235 Ft-ba!!! került az utalás. Ma, egy másik számláról (UniCredit) utaltam egy nagyobb összeget egy másik MB-re, nagyon kíváncsi leszek a költségekre. A mostanit devizautalásként tudtam kivitelezni, múltkorira nem emlékszem, és jelen pillanatban nem is tudom megnézni. Mindenesetre nagyon bizakodom, hogy megáll 1-2 eft-nál. Amúgy nem hiszem el, hogy olyan óriási költségekkel járt a magyarországi bankszámla fenntartása, hogy meg kelljen szüntetni. Skrillből is kezd már nagyon elegem lenni..

A múlt hét hétfőn elindított tranzakcióm ma sikeresen célba ért! Nem siették el.  :crazy:

Sziasztok!

Mi a véleményetek mi éri meg jobban saját számlára utalni a pénzt vagy felvenni ATM-ből kártyával. Ugye ott van egy napi limit de úgy számoltam hogy 2 kp. felvétbe beleférne. Melyikkel jövök ki jobban költségbe. Időbe tudom hogy a kártyával.

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum november 19, 2013, 23:39:51
Sziasztok!

Mi a véleményetek mi éri meg jobban saját számlára utalni a pénzt vagy felvenni ATM-ből kártyával. Ugye ott van egy napi limit de úgy számoltam hogy 2 kp. felvétbe beleférne. Melyikkel jövök ki jobban költségbe. Időbe tudom hogy a kártyával.
140K körüli összegről beszélünk, ha jól értem.

Kártyával kb. 2x3000 Ft lesz a költséged, a hazautalás meg 900 Ft körül. (ha forintos a Skrilled, ha nem, akkor több, de így is jobb, mint a kártya, viszont az egyik megvan 24 óra 1 perc alatt a másik meg 5-6 banki nap.

Kezdem nagyon unni...pénteken kértem ki a pénzt skrillről, a mai napig még a processed email sem jött meg,nemhogy a pénzt. Máskor ez összesen volt max. 3 nap.
Jobban jártam volna ha utalással kérem ki.
Írtam jegyet nem válaszolnak.
Kért ki valaki a héten?

Idézetet írta: Lacoste1927 Dátum november 20, 2013, 15:20:30
Kezdem nagyon unni...pénteken kértem ki a pénzt skrillről, a mai napig még a processed email sem jött meg,nemhogy a pénzt. Máskor ez összesen volt max. 3 nap.
Jobban jártam volna ha utalással kérem ki.
Írtam jegyet nem válaszolnak.
Kért ki valaki a héten?

Én is szombaton kértem ki és ugyanez mint neked, hogy még a processed email se jött meg..