OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A legenda, aki mindenhol volt (Australia's Got Talent, Britain's Got Talent, America's Got Talent, Magicians Got Talent stb.), mindenkit hülyére vett, simán lehetett volna ez Orbán is, ahogy a Fidesz szavazókat hülyíti  ;D A csávó amúgy zseni, elküldeném minden zokszó nélkül egy NER-rendezvényre is, kajálnák őt rendesen. Pár éve mikor először láttam, szakadtam rajta, de most újból feldobta, nem lehet megunni, jól kifigurázza a többieket



Srácok, van valami közös chat vagy platform, ahol tudunk közösen meccset nézni? Gondolok itt pl. arra, hogy pörgött itt az MTK meccs pl. és jó lett volna chaten közben beszélni róla :)

Az elmúlt hónapok, de talán évek (évtized?) legfontosabb videója!


Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 16, 2022, 11:10:46Az elmúlt hónapok, de talán évek (évtized?) legfontosabb videója!


Mit tudtunk meg ebbol a videobol? Maximum azt hogy csak a tettek szamitanak, mert hangzatos mondakat puffogtatni barki tud, meg en is.

Pl nem szamit hogy nyertes vagy vesztes a fogadásom, ha elvezem az adrenalin fröccsöt amit a vegeredmenyen valo izgulas okoz

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 03, 2022, 20:15:59Fartacus, avagy küldtünk embert a világűrbe, korábban gyógyíthatatlan betegségeket gyógyítunk, feltalálunk, de még mindig a fingon tudunk a legjobban röhögni
Vagy egy rózsaszín tangán! :D


Ha valakit érdekel..  :beerchug:

Fifty koncertre tervez valaki menni? :D Elnéznék, de a hip-hopos haverom nem lesz itthon, fél éves gyerekkel nem nagyon mennénk családostól, így szereznem kellene valakit, hogy ne egyedül álldogáljak ott.. ;D Szóval ha valakinek lenne kedve jönni, összehozhatnánk :cya:

Hogyan lehet beállítani, hogy McAfee engedélyezze egy program megnyitását, amit veszélyesnek tart? Bet Angelre false pozitívat jelez. Hetekig semmi baja nem volt vele. De más megoldás is jöhet, pl kikapcsolni trading idejére azt a részét. Ez sajnos nagyon nem az én világom. Amúgy nem vet túl jó fényt rá, mert a Bet Angel azért nem egy noname szoftver. Köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni!

Idézetet írta: peshark Dátum szeptember 15, 2022, 19:18:41Fifty koncertre tervez valaki menni? :D Elnéznék, de a hip-hopos haverom nem lesz itthon, fél éves gyerekkel nem nagyon mennénk családostól, így szereznem kellene valakit, hogy ne egyedül álldogáljak ott.. ;D Szóval ha valakinek lenne kedve jönni, összehozhatnánk :cya:

Az In da clubot és a Candy shopot élvezném, de a többi számát nem igazán ismerem és nem is vagyok az a nagy amcsi hip-hop fan ::) 2023.06.03. Scooter jobban érdekel ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 19, 2022, 07:47:37Az In da clubot és a Candy shopot élvezném, de a többi számát nem igazán ismerem és nem is vagyok az a nagy amcsi hip-hop fan ::) 2023.06.03. Scooter jobban érdekel ;D

Elkanyarodok pedig erted es indulhatunk.. ;D

Hogy mennyire idiotak az emberek... Adott egy parkolo ket tarsashaz kozott kb 20 hellyel, amibol legalabb 10 ures volt a tortenet pillanataban. A szeletol szamitva a masodik helyen alltunk a kocsival, hatso ajto kinyitva, babakocsiban alszik a gyerek az ajto mogott, elaludt seta kozben es nem akartuk felvinni, hogy felkeljen egybol, igy mi meg beultunk a kocsiba hatra. Jon egy kedves fiatalember, minden aron a legszelso helyre akar beparkolni, kb 3.probalkozasra ossze is jon. Kiszall, jon mar kiabalva, hogy mit kepzelek, hat o igy nem tudott vonalon belulre allni, ez igy nem szabalyos. Mellette, mivel legszelso hely volt, egy kb fel meterre levo oszlop volt egyedul. Kerdeztem tole miert zavarja a vonal, ha mellette mar nincs tobb parkolo, de kototte az ebet a karohoz, hogy o marpedig a ket vonal koze fog parkolni es toljam arrebb a babakocsit. Probaltam neki meg szepen elmagyarazni, hogy ugyan ne zavarja mar annyira ez a helyzet es hogy ne basztassuk a kisfiam, de nem tudtunk dulore jutni. Ezutan elgurult a gyogyszerem mondjuk ki, de szerencsere csak verbalisan.. ;D  Majd miutan eltoltuk a babakocsit, bezartuk az ajtot, konkretan 5 cm-el arrebb allt es elegedetten felment a lakasaba. Azota sem tudtam magamhoz terni, hogy ez miert esett neki olyan jol.

Ilyenkor amúgy az a szerencse, hogy nem karcolja meg a kocsid, csak a bosszú miatt... (képesek rá) Saját tapasztalat csak, ilyen emberekkel egyből hasonló stílusban kell kezdeni, mint ahogyan ők nyitnak, olyan szinten meglepődnek rajta, hogy felmennek anélkül, hogy 5 centivel arrébb parkolnának.  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum szeptember 28, 2022, 19:40:46Ilyenkor amúgy az a szerencse, hogy nem karcolja meg a kocsid, csak a bosszú miatt... (képesek rá) Saját tapasztalat csak, ilyen emberekkel egyből hasonló stílusban kell kezdeni, mint ahogyan ők nyitnak, olyan szinten meglepődnek rajta, hogy felmennek anélkül, hogy 5 centivel arrébb parkolnának.  ;D

Hat a vegen csak azert nem lett hosszabb a sztori, mert kamerak vannak a parkolonal.. ;D meg utana mar nem tudott valaszolni ertelmeset, csak hogy mar pedig o ugy fog beallni es csak es mert.. :bash: biztos jobb lett tole a napja amugy :D

Idézetet írta: peshark Dátum szeptember 28, 2022, 19:29:03Hogy mennyire idiotak az emberek... Adott egy parkolo ket tarsashaz kozott kb 20 hellyel, amibol legalabb 10 ures volt a tortenet pillanataban. A szeletol szamitva a masodik helyen alltunk a kocsival, hatso ajto kinyitva, babakocsiban alszik a gyerek az ajto mogott, elaludt seta kozben es nem akartuk felvinni, hogy felkeljen egybol, igy mi meg beultunk a kocsiba hatra. Jon egy kedves fiatalember, minden aron a legszelso helyre akar beparkolni, kb 3.probalkozasra ossze is jon. Kiszall, jon mar kiabalva, hogy mit kepzelek, hat o igy nem tudott vonalon belulre allni, ez igy nem szabalyos. Mellette, mivel legszelso hely volt, egy kb fel meterre levo oszlop volt egyedul. Kerdeztem tole miert zavarja a vonal, ha mellette mar nincs tobb parkolo, de kototte az ebet a karohoz, hogy o marpedig a ket vonal koze fog parkolni es toljam arrebb a babakocsit. Probaltam neki meg szepen elmagyarazni, hogy ugyan ne zavarja mar annyira ez a helyzet es hogy ne basztassuk a kisfiam, de nem tudtunk dulore jutni. Ezutan elgurult a gyogyszerem mondjuk ki, de szerencsere csak verbalisan.. ;D  Majd miutan eltoltuk a babakocsit, bezartuk az ajtot, konkretan 5 cm-el arrebb allt es elegedetten felment a lakasaba. Azota sem tudtam magamhoz terni, hogy ez miert esett neki olyan jol.

Frusztráltak az emberek, en mindig arra gondolok peldaul egy olyan esetnel amikor ram dudál valaki egy lampanal(mert nem a nulladik masodpercben indultam), hogy ezeknek az embereknek szar lehet az eletuk, sietnek, szorongnak, valaki lebaszta oket es ok tovabb adjak annelkul hogy ez leesne nekik.  Szar lehetne a borukben elni, es ilyenkor jovok ra milyen jo nekem, egeszsegesen, es akiket szeretek azok is jol vannak. :D

Idézetet írta: sunik29 Dátum szeptember 28, 2022, 20:54:00Frusztráltak az emberek,  ezeknek az embereknek szar lehet az eletuk, sietnek, szorongnak

Többnyire ez van amúgy tényleg (az emberek egyre nagyobb %-nal) es sokszor orvos-beteg parbeszedben is egyre kevesbe lehet szot erteni veluk. De a legszomorubb az nekem, amikor eszervekkel, tenyekkel sem lehet rajuk hatni, mint a mai ket vonal koze kell parkolnom baromra.. :D