Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!

Tegnap az egyik tippem push-ra lett kiértékelve , szeretném a segitségeteket kérni.

Kazan (Rus)  3-1  Ural (Rus) barátságos mérkőzésre tippeltem 1.félidő 1,5 gól felett , a félidő 1-1 lett.



3×45 perces mérkőzés volt.

Tippjátékban szereplő fórumtagjaink!

Remek hírrel jelentkezünk, ugyanis a következő hónaptól (augusztus 2021) a havi tippjáték nyereményalapja 30 ezer forintról 55 ezer forintra emelkedik, s ami még jobb hír, hogy nem csak a legjobb 3 játékos részesül nyereményben, hanem a legjobb 10!

A tippjátékban mostantól egy jó pár olimpiai eseményre is tudtok tippelni!

Tippjáték újdonság!

Augusztustól a havi tippjáték nyereményalapját megemeltük 55 ezer forintra, valamint már nem csak a top3 részesül nyereményben, hanem a legjobb 10 játékos!

Havi nyeremények:

1.hely: 15 000 forint
2.hely: 10 000 forint
3.hely: 7 500 forint
4.hely: 5 000 forint
5.hely: 5 000 forint
6-10.hely: 2 500 forint

Sok sikert kívánunk mindenkinek!  :topbet_125:

Idézetet írta: Szeleukosz Nikatór Dátum szeptember 28, 2021, 20:03:27
@csabax folyamatosan másolgatja a tippjeimet a végjátékban. Ilyen kiélezett helyzetben a végén az első helyekért küzdve nem túl sportszerű.  :noway: :bash:

Tedd meg a tipped az utolso percben.

Idézetet írta: Szeleukosz Nikatór Dátum szeptember 28, 2021, 21:27:47
Te most trollkodsz? Kinek van ideje folyamatosan erre figyelni?


Ajánlottam egy megoldást.

egyébként ahogy néztem csabax vagy 8tippet tett a mai blre te nem..

Idézetet írta: Szeleukosz Nikatór Dátum szeptember 28, 2021, 22:26:28
Aha, tehát ezek után még én vagyok a szemét. Na jól nézünk ki...

Irt ilyet barki is? En biztosan nem.

En azt sugalltam, hogy ma speciel nem masolt. Rakott 8 bl tippet. Te meg nem. Szurkold ki hogy menjen el mind es kesz.

Mi tart vissza hogy te is taktikazz es olyan tippet tegyél az utolso percben amit nem tud masolni? Semmi.

Vagy ne tegyel semmit es kesz.

Tovabbra sem ertem miert rinyalsz..

Tedd meg a tipped az utolso percben es kesz. Ha ez nem kivitelezhető akkor ne tegyel semmit. Problema megoldva.

Vagy ha látod hogy tett valamit akkor tegyel ellene. Ha a tied jon be, zarkozol. Ha nem teszel semmit es neki elmegy zarkozol..


Szaros parezerert megeri rinyalni?

En is voltam hasonlo helyzetben, olyan tippeket tettem amik epp akkor kezdodtek. Nem is tudtak lemasolni.

Te nem vagy kepes felfogni. Kinaltam vagy 3 megoldast, de csak haritasz es picsogsz. Megall a Fold ha veletlen 3.leszel? 

Maskor is elofordult a masolas es a jovoben is elo fog. Vannak ra megoldasok. Vagy epp lehet a forumban sirankozni hatha megsajnal valaki.

A jövő hónap mérkőzései fent vannak, könnyes szemmel nézem, hogy az szorzok csökkennek , de tippelni rá nem lehet.

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 30, 2021, 09:10:19
A jövő hónap mérkőzései fent vannak, könnyes szemmel nézem, hogy az szorzok csökkennek , de tippelni rá nem lehet.

Tippelj bátran.  ;)

@Admin
Szia!
a tegnapi Genk-WestHam meccsem
hibásan lett kiértékelve a tippjátéban!

Idézetet írta: ROYSZ74 Dátum november 05, 2021, 10:31:01
@Admin
Szia!
a tegnapi Genk-WestHam meccsem
hibásan lett kiértékelve a tippjátéban!

A tipp mellett találsz egy jelentés gombot. Használd bizalommal.  :cya:

Sziasztok, a tippjátékba 1 tippemet véletlenül 1 egység téttel küldtem be (Erel-Moriya H). A szabályzat szerint a tipp nem módosítható (nem is szeretném), max a tippjátékot lehet változtatni, ahová küldöm. (Ilyen opció nem játszik). Tétmódosításról nem szól a fáma. Nem lehetne, hogy a tétem 1-ről 8-asra változzon?