Tippjáték Infó

Indította Milán, március 06, 2014, 11:26:39

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Kicsit alacsony lett ez a 30max tipp limit a jegkorong vbs jatekban annak fuggvenyeben hogy boven 60meccs felett jatszanak a vbn.

Gondolom megtett tippet nem tudtok torolni meg akkor sem ha 4oraval a kezdes elott mar jelentettem hogy véletlenül undert tettem pedig overt akartam.

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 22, 2022, 16:45:18Kicsit alacsony lett ez a 30max tipp limit a jegkorong vbs jatekban annak fuggvenyeben hogy boven 60meccs felett jatszanak a vbn.

Gondolom megtett tippet nem tudtok torolni meg akkor sem ha 4oraval a kezdes elott mar jelentettem hogy véletlenül undert tettem pedig overt akartam.

A segítőink életén is szeretnénk néha segíteni, tudod milyen kellemes trinidadi harmadik ligás tippeket feldolgozni? A meccsek felére lehet tippelni jelen tippjátékban, az úgy szerintünk bőven elegendő.

Tipp törlésére nincs lehetőség.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Jogos. Foleg hogy most 2 extra tippjatek is megy.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
június 26, 2022, 23:32:29 #1953 június 27, 2022, 00:14:32, MessiÁs
Wimbledonra nem lesz semmi jatek? :cya:  :great:

De igen. Koszonjuk

Admin

***** Veterán senki
július 05, 2022, 20:57:17 #1954 július 05, 2022, 20:59:43, Admin
Női Foci Eb 2022 Tippjáték

Mindig is vágytál egy bikinire? Vagy a csajod seggén csodálnád e nemes fürdőruhát? Akkor a női focira tippelvén mi megadjuk az esélyt arra, hogy akár te legyél egy csodaszép bikini szett újdonsült csodálója, vagy viselője. Ki ahogy gondolja.

Tippelj július 6-31. között az Angliában zajló 2022-es női labdarúgó Európa-bajnokság mérkőzéseire, gyűjtsd a pontokat, s amennyiben a játék végén te állsz az élen, tiéd a 10 000 forint értékű Calzedonia ajándékutalvány.

Vigyázz, kész, bikinire FEL!

Amennyiben már meguntad a fenti képen látható segget nézegetni, akkor irány a tippjáték (de kattinthatsz rá is, ha neked úgy jobban tetszik) --> Női Foci Eb 2022 Tippjáték

ui. Nyereményutalás után azt sem bánjuk ha képet küldesz az új szerzeményről, de azért ha lehet csak gusztusosat.  ;D