Sportvilág és nem csak > Fogadások egyéb sportágakra

Darts

<< < (328/329) > >>

peshark:

--- Idézetet írta: zsivany20 - Október 13, 2021, 16:01:25 pm CEST ---

Ez csak nekem ellentmondásos, hogy Európa-bajnokság és Simon Whitlock!?  ;D :o :redchug:

--- Idézet vége ---

Jaja, foglalkoztak mar ezzel sokan es jogos is, kiveve hogy a European Tourokat nezik hozza ugye, amin nyilvan Whitlock nyomja.. ;D

zsivany20:

--- Idézetet írta: peshark - Október 13, 2021, 20:53:14 pm CEST ---Jaja, foglalkoztak mar ezzel sokan es jogos is, kiveve hogy a European Tourokat nezik hozza ugye, amin nyilvan Whitlock nyomja.. ;D

--- Idézet vége ---

Igen, azóta valahol olvastam, hogy ezért... Csak akkor szerintem szerencsésebb lenne mondjuk European Tour Finals-nak hívni Európa-bajnokság helyett! 😃 Vagy csak félrefordítás miatt lett ez magyarul!?

RedMunchen:
A PC 25-26-27 megy most a heten, az agrajzot hol tudom megnezni?, mert reggel kerestem a mai menut, de 2019, s 2020-s talalatokat leszamitva nem talaltam semmit.

peshark:

--- Idézetet írta: RedMunchen - Október 20, 2021, 18:36:02 pm CEST ---A PC 25-26-27 megy most a heten, az agrajzot hol tudom megnezni?, mert reggel kerestem a mai menut, de 2019, s 2020-s talalatokat leszamitva nem talaltam semmit.

--- Idézet vége ---

Mindig aznap reggel - délben van a sorsolás ezekre az eseményekre.

peshark:
Ha odaérek, guruba is beírom majd hosszabb indoklással, de a Noppert 2,20-ban bőven van érték mára.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése