Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában


Jo latni Cullent igy jatszani a fontos szitukban... :ok:

Ez a Dimitri "neha" amikor tul van tablettazva, iszonyat idegesito egy fazon ;D Nem tudom Wright hogy birta ki amikor elszallasolta par honapra..

Eljött a nagydöntő ideje

Hétfőn este Berlinben rendezik meg az idei darts Premier League négyes döntőjét!  Olvasd tovább


Kb. két milliméteren múlt a végső győzelme. Szerintem a VB-n messzire el fog jutni.

Idézetet írta: peshark Dátum május 26, 2022, 21:13:02Jo latni Cullent igy jatszani a fontos szitukban... :ok:

Idézetet írta: NFCKR Dátum június 14, 2022, 07:26:00Kb. két milliméteren múlt a végső győzelme. Szerintem a VB-n messzire el fog jutni.


6-6ig lattam csak, sajnalom hogy igy lett vege, de lesz ez meg jobb is :D

Magyarokkal a fedélzeten indul a csapat-vb

A Lakatos-Prés duó péntek este kezdi meg szereplését a frankfurti csapat-világbajnokságon! Olvasd tovább


A csapat VB-n a Magyarokat megnéztem volna a Hong Kong ellen .Szerintem esélyesebbek lettek volna.

Idézetet írta: András Dátum június 18, 2022, 12:33:57A csapat VB-n a Magyarokat megnéztem volna a Hong Kong ellen .Szerintem esélyesebbek lettek volna.

Gyengék vagyunk ehhez a mezőnyhöz, Hong Kong lehet szorosabb lett volna de ennyi. Egyszerűen nem vagyunk azon a szinten, hogy bármi keresnivalónk legyen egy ilyen mezőnyben.

Idézetet írta: peshark Dátum június 18, 2022, 12:36:36Gyengék vagyunk ehhez a mezőnyhöz, Hong Kong lehet szorosabb lett volna de ennyi. Egyszerűen nem vagyunk azon a szinten, hogy bármi keresnivalónk legyen egy ilyen mezőnyben.
Jo hát igen ez sajnos tegnap látszott is a fölény és hogy magasabb szinten teljesítenek játsszanak a Lettek.

De Sousa ahogy kell 181-re bevagta a 180-at, tovabbra is nagy matematikus a faszi.. ;D

Remek kis páros volt, a párja meg jön 181-ről, aztán leteszi de Sousát 162-re :D (Jó, mondjuk a három nyilából három volt szektorhibás, de most mi a jobb, egy játékos, aki tud számolni, csak nem tud célozni, vagy fordítva...  :D  )

Fu mekkora meccsek vannak ezen a vb-n most :great:

Hihetetlenül megérdemelték Hetaék, az egész tornán zseniálisan nyomták, le a kalappal! :great:  :great:

Tablettás Döme újra oktat.. ;D

Akiket érdekel a holnap este rajtoló 29. World Matchplay témája, azoknak ajánlom figyelmébe, hogy Adminék külön fórumtopikot rendeltek a versenyhez, mely az alábbi linken érhető el!  :beerchug:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=20649.0;topicseen