SPF RACE- Barango

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2020.02.10. 21:00
Labdarúgás   Olasz B.
Salernitana: Trapani
1.félidő (1X2)  Döntetlen X
1,95
Tippmix.hu
A vendégcsapat próbál küzdeni a kiesés elkerülése ellen, szerintem az első félidőt mindenképp kihozzák döntetlenre...


2. TIPP
2020.02.11.20:45
Labdarúgás Anglia Championship
Brentford:Leeds United
Mérkőzés összgólszám 2,5
2,5 felett
1,95
Unibet
Mindkét csapatban benne van a mérkőzésenkénti 2-3 gól,bár ebben az évben a bretford jobban teljesít a leeds még így is 2.a tabellán...igazából 2:2-es döntetlent várok, de mindenképp legalább
3gólt a derbin...

Ez se jött be...végeredmény 1:1
Az óvatoskodás nekem sose jön be...

3.TIPP
2020.02.12. 19:00
Kézilabda Bajnokok Ligája
Kiel-Veszprém
Félidő/Végeredmény
Döntetlen/ Döntetlen
37,00
Tippmix.hu
A két Top csapat akár ezt is kihozhatja a rangadóból...

Aki látta.. tudja...1 hajszálon csúszott el...
15:15/29:28

4.TIPP
2020.02.13.20:45
Labdarúgás  Copa Italia
Milan-Juventus
1X2 végeredmény
Döntetlen X
3,35
Tippmix.hu
Eddig 3-semmi...innen szép nyerni...a megérzések jók voltak de az a bizonyos
1 gól eddig nem jött...a mai tippem arra alapozom, hogy az első meccsen nem fogják döntésre vinni a döntőben szereplés jogát...így a torinói visszavágó is bőséges nézői termést hoz majd...ez a politikai oldal...ha beszélhetek sportszakmai oldalról akkor úgy gondolom hogy az Ibrahimoviccsal erősített milánói gárda hazai pályán mindenképp jó legalább a döntetlenre és ha a svéden kívűl C.R. is betalál akár egy 11-esből akkor elégedett lesz mindenki...a további boncolgatástól megkímélek mindenkit...a labda gömbölyű..

Nyertes+1pont
Ez bejött...ha a milan góljánál 5 centivel alacsonyabb a beadás akkor teljes a jóslat...

5.TIPP
2020.02.14. 21:00
Labdarúgás Premier Liga
Wolverhampton-Leicester
Végeredmény 1X2
Döntetlen X
3,00
Tippmix.hu
A mai tippem szintén egy döntetlen...az angol élbajnokság top 6 csapata mellett a két legerősebb kerettel rendelkező team komoly rangadót fog játszani...a rókák szinte biztos bl. induló helyen végeznek, a farkasok jó eséllyel az el. mezőnyét gyarapítják az ősszel...amennyiben mindkét együttes tudja a saját játékát nyújtani és nem fulladnak bele a taktikázásba akkor egy gólgazdag remek mérkőzést láthatnak a nézők Jimenez és Vardy vezérletével...a wolves ebben a szezonban rengeteg döntetlent produkált, ez szerintem ma is így lesz... ha pontosan tippelnem kéne 2:2 - re fogadnék és legalább 1 kiállítás is benne lesz a levegőben...

Nyertes +1pont
Tulajdonképp ez a jóslat is szinte teljes értékű lett, még a kiállítás is bejött...a gólok elmaradása elsősorban a 'var'-nak köszönhető...az idióta lesszabályt már évtizedekkel ezelőtt elkellett volna törülni... a focinak a gólról kéne szólni nem pedig annak érvénytelenítéséről...a fórumban jó kis 'vitát' lehetne indítani a labdarúgás szabályainak reformjáról...pl.4x20vagy25 perces tiszta tényleges játékidő a gyilkos időhúzás ellen...és még számos ötletem lenne de ezeket egy legyintéssel elintézik... így marad a könnyen befolyásolható végkimenetel de mint köztudott nem a közönség kiszolgálása a lényeg hanem a profit...kicsit elszaladtam...

6.TIPP
2020.02.15.19:30
Labdarúgás Magyar NB1
FTC-Fehérvár
Végeredmény 1X2
Döntetlen X
3,55
Tippmix.hu
Mára szintén egy döntetlent néztem ki, márcsak a jó sorozat miatt...bár magyar bajnoki meccsre nem igazán szoktam bármit mondani, mert vagy jót vagy semmit...a bajnoki tabella első két helyezettjének összecsapásának a döntetlen tippemet a félelem szülte, valamiért azt gondolom, hogy egy gyalázatos 0:0 lesz...ettől kíméljen meg minket sportszeretőket a jó ISTEN, na meg az alkoholmentes sörtől és a guminőtől...csak abban bízhatok,hogy rámcáfolnak és a Nikoliccsal is erősödő fehérvár nem csupán a fradi gól elkerülésével fog foglalkozni, hanem dobnak a nézőknek,szurkolóknak egy csodálatos 3:3-at akár...bőséges sárgalapáldás sem kizárt, sőt...

Végeredmény 1:0   1
-1 pont
Összesítésben +1
Ismét elcsúsztam egy gólon...habár a sok sárga és a piros lapon kívűl bejött a fehérváriak antifocija...ezzel a felfogással nem is bírták ki kapott gól nélkül egy hiba becsúszott és amikor egy bajnoki címre "éhes" csapat 5 kapura lövéssel próbálkozik, nem is érdemel mást...

7.TIPP
2020.02.17. 21:00
Labdarúgás Premier liga
Chelsea:Manchester United
Végeredmény 1X2
Döntetlen X
3,5
Tippmix.hu
Csak azért mert már esélytelen az első fordulós nyerésem ,de a mai megérzésem ez...

-1pont
Össz .pont: 0
Bukta, bár ismételten bebizonyosodott számomra hogy a videóbíró a lesszabállyal karöltve hogy tesz tönkre mérkőzéseket...

8.TIPP
2020.02.18. 21:00
Labdarúgás B.L.
B.Dortmund  :  P.S.G.
Végeredmény  1X2
Döntetlen X
3,8
Tippmix.hu
Maradok a jól eddig nem bevált x-eknél...
A mainál hivatkozhatnék a statisztikára, a múltra stb...eddigi 2 mérkőzésükön nem is gondolná az ember, hogy egy 0:0 és egy 1:1
született...180 perc két döntetlen és összesen két gól, hmmm.... reményeim szerint a mai meccsen már a tizedik percig esik majd legalább 2 gól...én egy jó kis 5:5-tel elégedett lennék ha az isten, a játékosok és a videóbíró is így akarja...