focieb2020.com "Lúzer" játék

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 04, 2021, 19:52:11, SPF Admin
focieb2020.com "Lúzer" játék

Az Unibet fogadóiroda a legnagyobb vesztest keresi az idei foci Eb-n (erről ITT olvashatsz többet), s ha valakinek összejön a nulla helyes találat akkor az 35 millió forintban részesül. A játékuk teljesen ingyenes, csupán csak regisztrálni kell, s kitölteni a tippsort.

Mi pedig úgy gondoltuk, hogy ha már megvan a megfelelő felületünk rá, akkor egy kis "aprópénzért" akár nálunk is lehet gyakorolni. Sőt, ha mindkét helyen ugyanazt a tippsort küldöd be, akkor akár dupla öröm érhet. Az Unibeten 35 millió nyerhetsz, nálunk meg 300.000 forintot ha nem találsz el egy meccset sem, így az idei nyaralásod akár 35,3 millióból fedezheted. Írd le kommentbe, hogy mire költenéd ezt az összeget.

A szelvényünk már felkerült, és június 11., este 20 óráig bármikor kitöltheted!


- A játékban bárki ingyen vehet részt amennyiben regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon, illetve betöltötte a 18. életévét.
- Egy regisztrált személy egyetlen egy tippsort küldhet be.
- A részvételhez mind a 36 meccsre meg kell adni egy tippet, enélkül a tippsor nem érvényes.
- A nyereményalap 300.000 Ft. Ha több nyertes is van, akkor ők egyenlő mértékben osztoznak a nyereményalapon.
- A nyeremény(alap) akkor kerül kiosztásra, ha egy vagy több játékos az összes meccsre rossz tippet ad, azaz a mérkőzések végkimeneteléből egyet sem talál el helyesen.
- A fogadószelvény kitöltésének és leadásának határideje 2021. június 11. 20:00 (CET).
- A focieb2020.com fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa vagy megszüntesse a promóciót.

Vennék belőle 35 hektár földet, vagy egy 18 négyzetméteres lakást Pesten.  :laugh:


Idézetet írta: tonijani Dátum június 05, 2021, 07:10:51
Ház, kocsi, nyaralás.  :ok:

Ennyi minden kijönne az összegből? Mostani árakat látván, egy picit kételkedem.  ;D

Gyorsan eldőlt, hogy nem kaszálok sem az unibetes, sem pedig az orgos tippjátékkal.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 12, 2021, 21:55:30
Gyorsan eldőlt, hogy nem kaszálok sem az unibetes, sem pedig az orgos tippjátékkal.

Ha az oroszok nem kapjak ossze magukat legalabb egy x-re akkor nekem is veget er a moka, de inkabb most, mint az utolso napon.

Vajon maradt még versenyben bárki is? ???

Hát a finnek gyorsan betették a kaput a szelvényemnek...  :noway:
Pedig az EB egyik legtutibb meccse volt számomra! :redchug:
De a dánok még a büntetőt is elhibázták, semmi nem jött össze nekik. :bash:
Szerintem már csak pár szerencsés lehet még játékban..... :ok:

DÁN - FINN meccs kaszabolt szerintem se maradtak sokan....


Ez a 3488 fő aki az Unibetnél  játékban maradt valószínűleg nagyrészt finn szurkoló.

Nem hinném, hogy a 35 milkát szét kll osztaniuk. Lesz még meglepetés.

Ahogy  itt sem kell a 300 ezret.

ebből is kiderült két nap után, hogy nem vagyok Lúzer  ;D Nálam is tuti volt a finn siker. Céges totón 43 tippelőből egy tipp sem érkezett a finn sikerre, pedig játszottak páran, akik aztán csöppet sem értenek a focihoz  ;D


Na már csak 2550 -en játékban globálisan az Unibet "lúzeren" , pedig tegnapi nap nem is volt vészes, aztán csaknem feleződött a mezőny.

Idézetet írta: chabialonso Dátum június 13, 2021, 12:04:55
Ez a 3488 fő aki az Unibetnél  játékban maradt valószínűleg nagyrészt finn szurkoló.

Nem hinném, hogy a 35 milkát szét kll osztaniuk. Lesz még meglepetés.

Ahogy  itt sem kell a 300 ezret.

Ha 3488-an maradtak akkor mennyien neveztek? 30 ezren!! ;D
Én ott nem is próbálkoztam... ;D
Sztem a talpon maradtak között a finn szurkolók mellett olyanok maradtak akik nem olvasták el pontosan a szabályzatot vagy véletlenül félre x-eltek! :beerchug:
De az spf.org-on biztosan nem maradtak már egy tucatnál többen!!?? :great: