Póker - SPF Eb Freeroll az Unibeten

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Eb Freeroll


Június 10-én este egy freeroll versennyel hangolódunk az idei Foci Eb-re. A helyszín az Unibet fogadóiroda póker részlege lesz, a nyereményalap pedig nem kevesebb, mint 200€!

A freeroll részletei:

Verseny neve: SPF Eb Freeroll
Helyszín: Unibet Póker
Időpont: június 10., 19:00CET
Leírás: Eb-váró pókerverseny
Buy-in: INGYENES
Játék típusa: Texas Hold'em
Késői regisztráció: nincs!
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 5 perc
Jelszó: a verseny előtt közöljük a fórumon

Ki vehet részt?

Ezt a freerollt a Sportfogadas.org aktív fórumközösségének (!) rendezzük.

FIGYELEM! Amennyiben csak a jelszóért tévedtél erre, akkor nagyon sajnáljuk, de ez a verseny nem neked szól, viszont nyugodtan regisztrálhatsz, légy aktív, s a későbbiekben te is részt vehetsz!

Még nem rendelkezel Unibetes számlával? Íme exkluzív ajánlatunk:

Regisztrálj általunk az Unibetre, s a 10 000 forint értékű befizetési bónusz mellett egy 10 000 forint értékű ingyenes fogadásban is részesülsz! További részletek


Ha bármilyen kérdésetek van, állunk rendelkezésetekre! Nagyon sok nyertes leosztást!  :ok:

Sziasztok!Lehetne hogy nekem kezdés előtt 1 órával privátba elküldjék a jelszót?Szivesen indulnék,de 7 ig dolgozok,és az nem lesz jó ha megint 1-2 perccel lesz fennt a jelszó mert nyilván a munka miatt csak mobilról tudnék regelni.Előre is köszönöm.

Idézetet írta: szalist Dátum június 08, 2021, 20:50:17
Sziasztok!Lehetne hogy nekem kezdés előtt 1 órával privátba elküldjék a jelszót?Szivesen indulnék,de 7 ig dolgozok,és az nem lesz jó ha megint 1-2 perccel lesz fennt a jelszó mert nyilván a munka miatt csak mobilról tudnék regelni.Előre is köszönöm.

Megpróbáljuk.  :ok:

Ezt a topikot figyeljem a jelszóval kapcsolatosan!?  :)





Közölnénk mi most is a jelszót, mert megvan, de ti is tudjátok, hogy abból mi lenne...

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 09, 2021, 13:34:16
Közölnénk mi most is a jelszót, mert megvan, de ti is tudjátok, hogy abból mi lenne...

És ha itt jelentkezne mindenki, aki játszani akar, és azoknak menne üzenetben a jelszó? Abból kiszűrhetnétek, hogy kinek nem szól ez a verseny.

Idézetet írta: Carpeks Dátum június 09, 2021, 16:50:18
És ha itt jelentkezne mindenki, aki játszani akar, és azoknak menne üzenetben a jelszó? Abból kiszűrhetnétek, hogy kinek nem szól ez a verseny.

Sajnos annyi időnk nincs, de megoldjuk, hogy lehetőleg jó helyre kerüljön.

Akkor van gond ha valaki továbbadja.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 09, 2021, 17:21:30
Sajnos annyi időnk nincs, de megoldjuk, hogy lehetőleg jó helyre kerüljön.

Akkor van gond ha valaki továbbadja.

Egy olyan ötletem van, amit később akár lehetne hasonló jellegű versenyeknél használni... hogy tényleg jelentkezéses alapon menne, amit nyilván a szükséges szempontok alapján el tudtok bírálni. Így privátban kimenne nekik a jelszó mondjuk 1-2 órával a verseny előtt. És igen, még mindig meg lesz az a rés, hogy valakitől kikerül, DE csak azok szerepelnének a végén a díjazásban, akiknek jóvá lett hagyva a jelentkezése. Akik besurrantak, azok pedig nem szerepelnének a végső sorrendben, nem részesülnének díjazásban. Ha ez így lenne meghirdetve, akkor nem is nagyon próbálkoznának eleve, ha meg valaki mégis becsusszanna valamiért, az max kicsit a játékélményből vehet el, ha jól szerepel, de a nyereményeket nem happolhatná el. Persze ez is csak egy ötletelés...

Vannak lehetőségek, de gondolj bele mennyi idő ezeket a jelentkezéseket külön vezetni, majd értesíteni a listán szereplőket stb. stb.


Idézetet írta: czibak65 Dátum június 10, 2021, 15:55:24
Üdv Tisztelt Sportfogadás org csapata megkaphatom a mai 19:00 kezdődő unibet eb freeroll jelszavát előre is köszönöm szépen szép napot . :) Megjegyzés hogy én még az az ember vagyok aki nem adja tovább a jelszót tudom nehéz elhinni de én 100% nem adnám át harmadik személynek köszönöm.
Ki vehet részt?

Ezt a freerollt a Sportfogadas.org aktív fórumközösségének (!) rendezzük. Legalább olvasnál egy kicsit nem csak a freeroll szót az egészből :cya: