Wimbledon 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tiafoe - Khachanov találkozón az amerikait hozták ki esélyesebbnek 1.66-os szorzóval.
Egyszer találkoztak 3 éve. Pont Wimbledonban a 32 között. Akkor az orosz tartották esélyesebbnek.
Tiafoe vezetett 0:2 -re , és 3:2 -re nyert Kacsa.
Ma is előfordulhat, hogy látunk egy ötszetteset.

Nah, ki vár Marcira ha nyer még egy szettet?  ::)   ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 02, 2021, 18:05:51
Nah, ki vár Marcira ha nyer még egy szettet?  ::)   ;D

Magas , vékony, vöröshajú, és szeplős ?

Idézetet írta: chabialonso Dátum július 03, 2021, 15:31:24
Magas , vékony, vöröshajú, és szeplős ?

És Marcit veri ahányszor találja. De reméljük, hogy most fordul a kocka.

Szerintem Fucso szett value 1.80-ért.

Idézetet írta: Rwilla Dátum július 04, 2021, 00:40:24
Szerintem Fucso szett value 1.80-ért.

Franciáknál tudta megfogni egy picit Marci, és azóta semennyire
Mivel az is open volt, talán most is összejönnek szoros szettek, tiebreak, 6:4, 7:5.
Komoly pszichés felkészítés kell ide  ::)


Az első játszma megvan, és sokkal simábban, mint a francia openen. 6:3 . Szép volt Marci!
Még egy szettet hozni kell valahogy, és kifárasztani ezt a nyüzügét.

Kachanov kiszivhatja 7:8 nál cash outoltam...

Hozzáteszem nem azért hogy mentsem a pénzt mert 3,8 ért tettem mikor még breakhátrányban volt hanem mert zsinórban 8 break volt a meccsen és nem hittem hogy ez a nimand fogja hozni a szerváját 4 elvesztett adogatójáték után...biztos kellett neki a pénz,folyamatosan tette a saját és ellenfele breakjeit...Nem lennék meglepve ha később vizsgálnák,nem rémlik olyan meccs mikor ennyire folyamatosan breakelik egymást az emberek még női tenisznél sem rémlik...

Fucso meg döntő szett  :)

Hát mi ez a negyedik szett Fucsovicsnál ? 6:0
Hanyas lehetett erre a szorzó ? 5000 , mint a Leicester Cityre  ;D

9-es odds volt rá hogy fordít 3:2-re. Nagyon durva módba kapcsolt, zsinórban 9 game.  8)  ;)

Egyszer kétszer megremegett Marci keze mikor adogatott a döntő szettben,de az hogy visszabreakelt rögtön az hatalmas :great:.
A Khacsanov meccs még női ITF tornának is durva volt annyi breaket láthattunk :laugh:

Nem tudja valaki a Centre courton amin most Federer jatszik be tudjak a palyat fedni az eső alatt??