Olimpia 2021 (Tokió)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Döntés született: közönség nélkül rendezik az idei Olimpiát.

Nézők nélkül nincs értelme ...  :'( Milyen megnyerni egy olimpiai aranyérmet szurkolók nélkül ... az biztos nem ad olyan óriási élményt, mint korábban.

Szerintem azért van értelme, bár persze, nem ugyanaz az élmény. Elég faramuci helyzet, mert a japók nem nagyon akartak oltatni, ahogy hallottam. Jó egy beszari, közben mocskosul aberrált népség. De nem is azt akartam mondani, hanem azt, hogy aki mondjuk most megnyeri az aranyérmet, az életjáradék gondolom jár neki. Már ahol jár, mert van, ahol semmi, nálunk viszont azért egész jó zseton, máshol még jobb. Szóval persze, érdekes helyzet, hogy senki sem fog örülni, de azért jó dolog, meg sajna ezek a sportolók hozzászoktak már hogy zárt kapuk meg üres székek előtt versenyeznek.
Szóval pl. van egy atléta, tornász, vagy olyan sportoló, ahol mondjuk 27-28 évesen öreg vagy, azoknak ez óriási lehetőség, sokaknak az egyetlen, hogy Olimpiát nyerjen.

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 08, 2021, 17:00:58
Jó egy beszari, közben mocskosul aberrált népség.

Tyűha....van baj elég.

De bezzeg a magyar. Meg aztán a magyar magyar. Az az igazi.  ;D

100 gyors döntő 2 magyar Németh és Milák 46 oddson de minimum tippmixen 4-6. 4x100 gyors váltó. ők tutti döntősek csak ne bohus legyen a 4ik
100 pillangó Milák 6.50 oddson

Csak a tippmixpron-találtam: Hány érmet szerez Magyarország - Több, mint 16,5 1.60-ért

Szerintem 17 erem az sok, bar a hatar jol van belove az alabbi link szerint.
https://bestsports.com.br/bsp/prepaipag.php?pre=24&pai=51&lang=2

S 1.60-ért tényleg nem éri meg a kockázatot.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 08, 2021, 16:06:11
Döntés született: közönség nélkül rendezik az idei Olimpiát.
Lesz is emiatt majd meglepetés bőven,bár én előre tudtam hogy ez lesz....Ha a külföldiek nem mehetnek be a stadionba akkor biztam benne hogy a szaros japanok sem mennek majd....

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 08, 2021, 19:11:34
S 1.60-ért tényleg nem éri meg a kockázatot.
Foleg ugy, hogy altalaban az europai olimpiakon jobban szereplunk mert nem kell elpazarolni egy teljes napot az utazassal meg szenvedni utana az idoatallast.
10-12 eremnel tobbet nem varok iden, abbol lesz mondjuk 3-4 arany. Ezekkel az oddsokkal a 16.5 under a value bet.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 08, 2021, 19:10:56
Szerintem 17 erem az sok, bar a hatar jol van belove az alabbi link szerint.
https://bestsports.com.br/bsp/prepaipag.php?pre=24&pai=51&lang=2

Furcsa ez a "predikció". Dunsztom se volt, hogy ilyen ez a Berecz vitorlázásban, hogy aranyesélyes. Márton Anitától szerintem nem várható most érem. Viszont vízilabdában, hogy egy érem se lenne, azt kötve hiszem. Plusz nálam sportlövészetben tuti az érem. Na majd kiderül. Azért a birkózáshoz is kellene egy jó sorsolás...

Sok aranyeselyesunk van akik ha aranyat nem is nyernek de érmet siman nyerhetnek. Milak 2, Hosszu 2, Kapas, Rasovszky, kajak kenu 5 6 erem siman, de akar 8 is lehet ha a fiuk is hozzak magukat. Aztan ott van az ottusa, vivas, birkozas, mindharomban van aktualis vilagbajnokunk, vivas csapatban is 1 2helyen lehet erem. Vitorlazas, sportloveszet, vizilabda.. Meg hat mindig van egy ket meglepi.

Szerintem a 17 az siman meg lesz.

Ha Katinkat formaba hozzak, akkor 7 8 aranyunk is lehet.



Jo lenne valamifele tippjatek. Esetleg valami kerdessoros, tippelos. Meg par forinttal tamogatnam is a nyerteseket, ha nem lesz org altal szervezett jatek.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 09, 2021, 10:32:01
Jo lenne valamifele tippjatek. Esetleg valami kerdessoros, tippelos. Meg par forinttal tamogatnam is a nyerteseket, ha nem lesz org altal szervezett jatek.

Szabad a pálya.  :ok:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 09, 2021, 10:32:01
Szerintem a 17 az siman meg lesz.
Ennek a kozelebe altalaban csak az europai olimpiakon szoktunk jutni. De ne legyen igazam, remelem tulteljesitjuk a hatart - meg az is lehet hogy a nezok hianya miatti stresszmentesseg segiteni fog nehany sportolon.

Nem néztem, de Szilágyi Liliána ha ott lesz, biztosan érezni fogja.

https://m.youtube.com/watch?v=NAdPO1QWIwA

Idézetet írta: TiB Dátum július 09, 2021, 22:52:14
Nem néztem, de Szilágyi Liliána ha ott lesz, biztosan érezni fogja.
Szegenynek van eleg baja az olimpia nelkul is.

https://index.hu/sport/2020/12/03/szilagyi_liliana_visszavonulas_portre_orokseg/