Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sem fogadóoldalra, sem pedig a skrillemre nem tudok közvetlenül befizetni a bankkártyámról. Pénz megvan hozzá és limitet sem használtam el. Valami változott az Ersténél vagy egyszerű hiba lehet a skrillnél? Más nem járt hasonlóan?

Rapid befizetéssel sikerült megoldanom a befizetést, de azt is hosszú várakozás után.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum október 08, 2021, 13:54:52
Sem fogadóoldalra, sem pedig a skrillemre nem tudok közvetlenül befizetni a bankkártyámról. Pénz megvan hozzá és limitet sem használtam el. Valami változott az Ersténél vagy egyszerű hiba lehet a skrillnél? Más nem járt hasonlóan?

Rapid befizetéssel sikerült megoldanom a befizetést, de azt is hosszú várakozás után.
szia
Néha van ilyen, 1-2 óra meg szokott javulni

Idézetet írta: zbking Dátum október 08, 2021, 15:14:31
szia
Néha van ilyen, 1-2 óra meg szokott javulni

A héten már másodjára fordult elő velem, bár legutóbb legalább egy keveset engedett. Akkor reménykedem, hogy legközelebb jó lesz. Köszi!

Sziasztok!

Újabban ha befizetek a Skrillre akkor hiába a forintos szàmlára fizetek be a bankom(Cib Bank) euróban vonja le az összeget..Amin persze még bukik az ember..Nálatok is előfordult ilyen?

Idézetet írta: shivers777 Dátum október 20, 2021, 09:49:45
Sziasztok!

Újabban ha befizetek a Skrillre akkor hiába a forintos szàmlára fizetek be a bankom(Cib Bank) euróban vonja le az összeget..Amin persze még bukik az ember..Nálatok is előfordult ilyen?
Ez így van sajnos, euro alapon dolgozik a Skrill.
Ez régen is így volt, az újabban szót nem értem.

Idézetet írta: zbking Dátum október 20, 2021, 14:07:01
Ez így van sajnos, euro alapon dolgozik a Skrill.
Ez régen is így volt, az újabban szót nem értem.

De akkor miért lehet egyáltalán forintot választani pénznemnek? Szándékos átverés?

Sziasztok!

Most próbáltam kifizetni a bankszámlámra srillről.
Nem oly egyszerű, mint legutóbb - fotókat kért, csináltam telóval kettőt. Utánna sem engedte még a kifizetést.

Gondolom, hogy pár nap kell, jól tudom?

üdv, sound

Idézetet írta: Sound Dátum október 27, 2021, 17:14:47
Sziasztok!

Most próbáltam kifizetni a bankszámlámra srillről.
Nem oly egyszerű, mint legutóbb - fotókat kért, csináltam telóval kettőt. Utánna sem engedte még a kifizetést.

Gondolom, hogy pár nap kell, jól tudom?

üdv, sound

Hi!
Én a Betfair-nál vagyok így, az itteni nyereményemet akartam berakni, személyiről kellett 2 képet küldeni. "Nem egyeznek az adatok" volt a válasz. Nem tudom az lényeges-e hogy annó vagy 15 éve a nevemet ékezetek nélkül  írtam be más adat minden stimmel.

Kaptam minap egy e-mailt a Skrilltől, mely szerint nincs több korlátozás a pénzeimen, amiket kapok. És hogy befizethetem őket pókerre, sportfogadásra, meg ahová akarom.
Nem egészen 5.000 Ft az egyenlegem, ami ilyen sfscore, hűségprogram, stb. nyereményekből gyűlt össze, de ha előtte valahová ezt be akartam fizetni, írta, hogy szabad pénz kb. 1300 Ft, korlátozott egyenleg pedig kb. 3500. Érdekes, hogy pár hónapja a havi tippjátékos 15 ezres nyereményt simán el tudtam költeni (Pokerstars-befizetés), bizonyos összegeket engedett, másokat nem.
Aztán kipróbáltam, a pénz egy része még mindig korlátozott, ahogy eddig, vagyis lehet, hogy ők úgy gondolják, hogy a jövőben kapandó pénzeket verhetem el bárhol...
Nem értem egyébként sem az egészet, hogy mely pénzeket engedi, melyeket nem, mert én csak a sportfogadas.org-tól szoktam pénzt kapni oda.

Ilyet én is kaptam pár napja, de se előtte sem utána semmilyen korlátozásról nem tudtam illetve tudok. Mint korábban írtam, valamiért nem tudtam befizetni az Erstés kártyámmal és még a mai napig sem engedi úgy feltölteni a fogadóirodánál a számlámat. Ha egyenesen a skrillhez próbálom úgy sem engedi, viszont a Rapid bankkártyás fizetést engedi, csak nagyon lassú.

Ez valami általános levél lehet kiküldhették minden felhasználónak.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 02, 2021, 13:25:01
Ilyet én is kaptam pár napja, de se előtte sem utána semmilyen korlátozásról nem tudtam illetve tudok. Mint korábban írtam, valamiért nem tudtam befizetni az Erstés kártyámmal és még a mai napig sem engedi úgy feltölteni a fogadóirodánál a számlámat. Ha egyenesen a skrillhez próbálom úgy sem engedi, viszont a Rapid bankkártyás fizetést engedi, csak nagyon lassú.


Igen, engem is meglepett, amikor megkaptam ezt a levelet, mert nekem sem volt tudomások semmilyen korlátozásról. (Soha nem is tapasztaltam ilyesmit.) Lehet, hogy valami zavar volt az Erőben.

Igen úgy van ahogy sleve írta. Én is kaptam egy ilyen értesítőt.

Olyan bajom van hogy restricted lett a számlám. Kapcsolatba leptem veluk az oldalon , 1nap utan kb azt irtak (nem emailben) hogy irtak emailt, de nem kaptak valaszt tolem,ezert zarjak a megkeresest. Closed is lett a statusz.

De en semmilyen emailt nem kaptam. Es ezt mar 3szor eljatszottuk. Emailt is cseréltem, freemailrol yahoora de ugyanugy nem jon tőlük semmi.

A kod es az email cseres uzenet az persze megjon azonnal..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 03, 2021, 01:24:47
Olyan bajom van hogy restricted lett a számlám. Kapcsolatba leptem veluk az oldalon , 1nap utan kb azt irtak (nem emailben) hogy irtak emailt, de nem kaptak valaszt tolem,ezert zarjak a megkeresest. Closed is lett a statusz.

De en semmilyen emailt nem kaptam. Es ezt mar 3szor eljatszottuk. Emailt is cseréltem, freemailrol yahoora de ugyanugy nem jon tőlük semmi.

A kod es az email cseres uzenet az persze megjon azonnal..
ötletek:

Próbálj írni nekik emailt
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Nem tudom lehet-e állítani (mintha lehetne), hogy milyen módon akarsz velük kommunikálni, mondjuk az email a legtutibb.

Én a múltkor bombáztam őket keményen emailekkel, aztán megunták, és kinyitották.