SPF Race to 10

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


50. SPF Race to 10

Start: kedd, január 18.

Sok sikert.  :topbet_125:


Ne felejtsétek:

IdézetVáltozások a 49. SPF Race to 10 játéktól:

Extra nyeremény:

2. Abban az esetben ha valaki 10/10-es mutatóval rendelkezik, s mindezt egyedi tippekkel (egyetlen egy esemény) érte el az extra 5000 forintos nyereményben részesül. Ha több 10/10-es mutatóval rendelkező nyertes van, akkor mindenkinek jár fejenként az extra nyeremény.

Módosítás a szabályzatban:

- minden nap beküldhetsz egy tippet, vagy egy tippsort (max. 2 esemény) az illető nap sporteseményeiből válogatván

#406 január 17, 2022, 20:49:21, Admin
A 49. SPF Race to 10 verseny győztesei: @Winger és @Bucak77

Nyereményeitek fejenként 12 000 forint Skrillen keresztül.  :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum január 17, 2022, 20:22:57A 49. SPF Race to 10 verseny győztesei: @Winger és @Bucak77

Nyereményeitek fejenként 11 000 forint Skrillen keresztül.  :ok:

Köszönjük szépen  :ok: Nem azért az 1000ftért de nem 12-12ezer ft? +2 nap az úgy nem 24000?

Idézetet írta: Bucak77 Dátum január 17, 2022, 20:40:43Köszönjük szépen  :ok: Nem azért az 1000ftért de nem 12-12ezer ft? +2 nap az úgy nem 24000?

Már amikor írtam a hozzászólást tudtam, hogy ezt nem most kellene. Éreztem, hogy valami nem ok. Javítva.  :beerchug:

Gratulálok mindkettőtöknek!

@Szigo , @tripax

Van ez a pénteki meccs, amire mindketten tippeltetek:

11.
Bröndby - Viborg
Labdarúgás barátságos mérkőzés
2022.01.28. 13:30

Tipp: over 2,5
Odds: 1.53
Iroda: WilliamHill


Erre valaki fogadott az irodánál, s törölték utólag csak azért, mert 3x40-es meccs? Vagy miért érvénytelen a tipp?

Idézetet írta: Admin Dátum január 31, 2022, 19:37:46@Szigo , @tripax

Van ez a pénteki meccs, amire mindketten tippeltetek:

11.
Bröndby - Viborg
Labdarúgás barátságos mérkőzés
2022.01.28. 13:30

Tipp: over 2,5
Odds: 1.53
Iroda: WilliamHill


Erre valaki fogadott az irodánál, s törölték utólag csak azért, mert 3x40-es meccs? Vagy miért érvénytelen a tipp?

Tök érdekes volta szitu. Én élőben fogadtam a meccs elején az unibeten az over 2,5-re. 30. percig ment minden normálisan, de akkor hirtelen minden fogadást zároltak és levették a kínálatból.

Ezután néztem meg, hogy mi a helyzet, és írták ki az eredmenyek.com-on, hogy nem szokványos a meccs. Ezután én érvénytelennek tekintettem a fogadást, mert ilyenkor ezt szokták csinálni. Meglepetésként ért, hogy az unibet végül 1 nappal később nyertesnek írta az over 2,5 fogadásomat.

Én három játékba küldtem be, de egyikben sem szorzott-osztott. A Race-ben és a Napi tippben nekem hátrányos volt, hogy így értékeltem ki, a Maradj talponban pedig egy napra rá kiestem. Szerintem az ottani tippem mindenképp érvénytelen, mert 1. félidő overt fogadtam, de ugye ez értelmezhetetlen, mert nem félidő volt, hanem harmad. Szerintem a félidő tippeket törölték volna.

Idézetet írta: Szigo Dátum január 31, 2022, 19:57:01Tök érdekes volta szitu. Én élőben fogadtam a meccs elején az unibeten az over 2,5-re. 30. percig ment minden normálisan, de akkor hirtelen minden fogadást zároltak és levették a kínálatból.

Ezután néztem meg, hogy mi a helyzet, és írták ki az eredmenyek.com-on, hogy nem szokványos a meccs. Ezután én érvénytelennek tekintettem a fogadást, mert ilyenkor ezt szokták csinálni. Meglepetésként ért, hogy az unibet végül 1 nappal később nyertesnek írta az over 2,5 fogadásomat.

Én három játékba küldtem be, de egyikben sem szorzott-osztott. A Race-ben és a Napi tippben nekem hátrányos volt, hogy így értékeltem ki, a Maradj talponban pedig egy napra rá kiestem. Szerintem az ottani tippem mindenképp érvénytelen, mert 1. félidő overt fogadtam, de ugye ez értelmezhetetlen, mert nem félidő volt, hanem harmad. Szerintem a félidő tippeket törölték volna.

@Szigo

Köszönöm válaszod. Az illető tipped érvényes, ezért jár a +1 pont érte.  ;)

Hát én nem tudom, hogy van ez. Az így megrakottat érvénytelenítette, a gólos piacot meg jóváírta?! Ezen a meccsen se félidő, se 90 perces játékidő nem volt. Nem gondolnám, hogy ilyen "madarak" az Unibetnél.

@Szigo tudod csatolni a 2,5 gólos bejott unibet tippedet? akkor lezarhatnánk végre ezt a vitát. Meg,hogy Curpy még nem is nyerte meg a játékot,de próbál minket leszakìtani.

#415 február 01, 2022, 14:01:36, Szigo
Idézetet írta: tripax Dátum február 01, 2022, 13:42:54@Szigo tudod csatolni a 2,5 gólos bejott unibet tippedet? akkor lezarhatnánk végre ezt a vitát. Meg,hogy Curpy még nem is nyerte meg a játékot,de próbál minket leszakìtani.

Persze csatolom, csak az új fórumon nem tudom, hogy kell.  ;D

Valaki leírja nekem?

Curpyét én is érvénytelenítették volna, mert nincs "első vagy második félidő", de a mérkőzés over maradt.

Sokat nem ér, hogy becsatolja, ahogyan(utólag visszagondolva) az enyém sem. Fogadóirodánként különböznek a szabályok ilyen helyzetben, és ti Will Hillről vettétek a tippet. Az meg ugyebár már sosem derül ki, hisz szerintem onnan senkinek nem lesz fotója.
Vitás kérdésekben @Admin dönt, elfogadom a döntést.

@Szigo > Lila válasz gomb, majd a válasz küldése felületen a válasz rubrika alatt lévő + Csatolmányok és egyéb beállítások. Csatolás + fájlok hozzáadása.

Szerintem az olyan tippeket, ahol félidei overek vagy 1x2-ők szerepeltek, azok érvénytelenek, de a végeredmény tippeket érvényesnek tekintették mindenhol.

@tripax

51. SPF Race to 10

Start: csütörtök, február 3.

Sok sikert.  :topbet_125:


Ne felejtsétek:

IdézetVáltozások a 49. SPF Race to 10 játéktól:

Extra nyeremény:

2. Abban az esetben ha valaki 10/10-es mutatóval rendelkezik, s mindezt egyedi tippekkel (egyetlen egy esemény) érte el az extra 5000 forintos nyereményben részesül. Ha több 10/10-es mutatóval rendelkező nyertes van, akkor mindenkinek jár fejenként az extra nyeremény.

Módosítás a szabályzatban:

- minden nap beküldhetsz egy tippet, vagy egy tippsort (max. 2 esemény) az illető nap sporteseményeiből válogatván