Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


WH vegas - 15 sec. freespin



Helyette viszont még lehet Tyson-ozni ma és holnap is

#2134 február 20, 2018, 13:07:30, SPF Admin
Gratulálunk, sikeresen kitiltottad magad a fórumról.

Idézetet írta: ereghard Dátum február 18, 2018, 11:10:39
Helyette viszont még lehet Tyson-ozni ma és holnap is

ti hogy pörgetitek le azt az 5t?
1es téten vagy esetleg 2db 2es egy 1es?
tegnap nekem sikerült kivenni belöle a 20at,47nél álltam 98wagernél,felraktam 20at de nemadott semmit :crazy: :D ;D

Idézetet írta: Hool80 Dátum február 18, 2018, 11:26:17
ti hogy pörgetitek le azt az 5t?
1es téten vagy esetleg 2db 2es egy 1es?
tegnap nekem sikerült kivenni belöle a 20at,47nél álltam 98wagernél,felraktam 20at de nemadott semmit :crazy: :D ;D

én 0.1-es téten játszottam tegnap szinte végig,igaz rá is ment kb 2 óra mire kipörgettem,viszont így is fel tudtam menni 40 fölé, épp hogy 20 megmaradt mire elértem a 100%-ot,a végén nagyon nem adott semmit
ma simán elvitte,talán 10%-ig jutottam,igaz ma 0.2-es téten nyomtam nagy részét

Idézetet írta: Hool80 Dátum február 18, 2018, 11:03:28
sehol semmi ilyen nincs báttya :-\ ;)


Nem poénból találtam ki, nyilván a szokásos: akik kaptak promóból kitiltós e-mailt, azoknak nem volt elérhető. Amúgy ha jól emlékszem a leírásra, ma reggel 8-ig lehetett igénybe venni.

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 18, 2018, 15:21:30

Nem poénból találtam ki, nyilván a szokásos: akik kaptak promóból kitiltós e-mailt, azoknak nem volt elérhető. Amúgy ha jól emlékszem a leírásra, ma reggel 8-ig lehetett igénybe venni.

Én akkor láttam ezt a promóciót, amikor beírtad, a leírás szerint este 9 órától óránként 15 mp ingyenes pörgetés volt elérhető(összesen 60 mp), amikor beírtad az már az utolsó órában volt és hajnal 1 óráig lehetett csak igénybe venni.

Quesino.com ad ingyen pörit ha regisztrálsz, aktiválás után profil kitöltése és aktiválás a bónusz fülön, nekem a Copy Cats-ra adott 20pörit !!!

Idézetet írta: renegade Dátum február 19, 2018, 16:54:44
Quesino.com ad ingyen pörit ha regisztrálsz, aktiválás után profil kitöltése és aktiválás a bónusz fülön, nekem a Copy Cats-ra adott 20pörit !!!

köszi,10free spint adott a 2bc millionra, 9.1 euro lett belöle :D :great:

William hillnél 5 ingyen pörgetés a Macaunál

Ma is van 5 ingyen pörgetés Vegas résznél William hillnél

Múlt héten volt WH-n egy promó, hogyha játszol, akkor XX mp ingyen pörit kapsz különböző stake-kel, attól függően, hogy mennyit játszottál. Ennél mikor lesz "eredményhirdetés", illetve melyikre nyerhettük a free spineket?

Köszi  :beerchug:

Idézetet írta: renegade Dátum február 19, 2018, 16:54:44
Quesino.com ad ingyen pörit ha regisztrálsz, aktiválás után profil kitöltése és aktiválás a bónusz fülön, nekem a Copy Cats-ra adott 20pörit !!!
sikerült már ide pénzt be-ki utalni? mik a tapasztalatok?
köszönöm