bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Én nagyot csalódtam a BET365-ben. Nem fizették ki az 564 000 ft nyereményemet azonkívül sajnos átvertek bár azzal a meccsel nem csak engem valószínűleg! Az egyik svéd bajnoki 4-1-re állt gondoltam fogadok,hogy lesz még gól lett is ezt még kétszer eljátszottam. Folyamatosan írták a gólokat végül már 8-4 volt! Megnéztem a sportingbeten ott 4-1 volt! Nem értettem mi történik. Egyszer csak 70. perc után rolóztak és szépen egyesével vették vissza a gólokat egészen 4-1-ig. És azóta is folyamatosan van,hogy beírják a gólt majd kb 10 másodperc múlva visszaveszik! Nagyon idegesítő,főleg ha ugyanazon a meccsen 3x játszák el ezt!

Idézetet írta: czgabor1981 Dátum május 19, 2018, 19:43:50
Én nagyot csalódtam a BET365-ben. Nem fizették ki az 564 000 ft nyereményemet azonkívül sajnos átvertek bár azzal a meccsel nem csak engem valószínűleg! Az egyik svéd bajnoki 4-1-re állt gondoltam fogadok,hogy lesz még gól lett is ezt még kétszer eljátszottam. Folyamatosan írták a gólokat végül már 8-4 volt! Megnéztem a sportingbeten ott 4-1 volt! Nem értettem mi történik. Egyszer csak 70. perc után rolóztak és szépen egyesével vették vissza a gólokat egészen 4-1-ig. És azóta is folyamatosan van,hogy beírják a gólt majd kb 10 másodperc múlva visszaveszik! Nagyon idegesítő,főleg ha ugyanazon a meccsen 3x játszák el ezt!

akkor te lényegében az iroda hibájából nyertél sok pénzt, és azt nem fizették ki/vették vissza?

Idézetet írta: czgabor1981 Dátum május 19, 2018, 19:43:50
Én nagyot csalódtam a BET365-ben. Nem fizették ki az 564 000 ft nyereményemet azonkívül sajnos átvertek bár azzal a meccsel nem csak engem valószínűleg! Az egyik svéd bajnoki 4-1-re állt gondoltam fogadok,hogy lesz még gól lett is ezt még kétszer eljátszottam. Folyamatosan írták a gólokat végül már 8-4 volt! Megnéztem a sportingbeten ott 4-1 volt! Nem értettem mi történik. Egyszer csak 70. perc után rolóztak és szépen egyesével vették vissza a gólokat egészen 4-1-ig. És azóta is folyamatosan van,hogy beírják a gólt majd kb 10 másodperc múlva visszaveszik! Nagyon idegesítő,főleg ha ugyanazon a meccsen 3x játszák el ezt!

És ezek a gólok valóban leestek?
A sportingbetnél 4:1 maradt, ahogy írod, ha az a valós, akkor biztosan nem járna neked pénz.
Elképzelhető, hogy aki a helyszínről szolgáltatta az adatokat, véletlenül minden szögletnél gólra nyomott és ezt csak későn vették észre.
Sajnos, ha a gólok valósak, akkor is dönthet úgy az iroda, hogy hibás szorzóra hivatkozva törli a fogadásaidat utólag.
Egyébként ha direkt élsz vissza ilyen hibákkal, akkor az egy jelentős lépés a korlátozás vagy a kizárás felé.  :)

Érdemes alapszabályként elfogadni, hogy nem hiszünk az iroda eredményközlésének - ők is azt írják, hogy az csak "tájékoztató jellegű" - érdemes 2-3 különböző, egymástól független forrást figyelni párhuzamosan (eredményközlő oldalt vagy irodát) az olyan meccseknél, ahol nincs stream.


sziasztok. már 4-5 hónapja nem fogadtam. bet365-nél megy még a paysafe feltöltés? és bankszámlára leutalható még a pénz, vagy trükközni kell?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum május 27, 2018, 08:17:15
sziasztok. már 4-5 hónapja nem fogadtam. bet365-nél megy még a paysafe feltöltés? és bankszámlára leutalható még a pénz, vagy trükközni kell?

igen-igen-nem kell trükközni

Ezek szerint jelenleg működik a ,,befizetés Skrill-lel, kifizetés bankszámlára" opció(?).

Az eddig se volt opció, szerintem. Ha skrillel fizetsz be csakis skrillre kérheted ki a pénzedet. Más lehetőséget fel se ajanl kifizetesnél. Nem változtattak semmin se, csak épp újra lehet befizetni bankkártyával.

Idézetet írta: Csenii Dátum június 04, 2018, 17:32:57
Az eddig se volt opció, szerintem. Ha skrillel fizetsz be csakis skrillre kérheted ki a pénzedet. Más lehetőséget fel se ajanl kifizetesnél. Nem változtattak semmin se, csak épp újra lehet befizetni bankkártyával.

Eddig is be lehetett fizetni bankkártyával.  ;)

Skrillen meg netelleren keresztul tudom hogy belehetett eddig is, de volt pár honap amikor nem lehetett befizetni csak ugy siman, instant. :)

Idézetet írta: Csenii Dátum június 05, 2018, 12:22:36
Skrillen meg netelleren keresztul tudom hogy belehetett eddig is, de volt pár honap amikor nem lehetett befizetni csak ugy siman, instant. :)

De, lehetett. Visa kártyával.  :cya:

helló
napok óta nem tudok a bet365 re belépni,sem a laptopról,sem telóról.
tudtok valami problémáról?

Idézetet írta: stefi95 Dátum június 10, 2018, 20:06:11
helló
napok óta nem tudok a bet365 re belépni,sem a laptopról,sem telóról.
tudtok valami problémáról?

Miért nem tudsz belépni? Mit ír ki?
Kicsit pontosítsd a problémát :)

Idézetet írta: stefi95 Dátum június 10, 2018, 20:06:11
helló
napok óta nem tudok a bet365 re belépni,sem a laptopról,sem telóról.
tudtok valami problémáról?

Próbálj itt belépni: Működő cím

#7034 június 11, 2018, 22:45:42, SPF Admin
Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 11, 2018, 12:28:05
Próbálj itt belépni: Működő cím

A webhely nem érhető el
A(z) ... visszautasította a csatlakozást.
Próbálja ki a következőket:

A kapcsolat ellenőrzése
A proxy és a tűzfal ellenőrzése
ERR_CONNECTION_REFUSED