Bajnokok Ligája Fogadások 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri idén a BL-t (a csapatok mellett a szorzók szerepelnek)?

Fc Barcelona - 2.50
6 (35.3%)
Liverpool - 3.60
6 (35.3%)
Tottenham - 5.20
0 (0%)
Ajax - 5.30
5 (29.4%)

Összes szavazó: 16

Szavazás lezárva: április 28, 2019, 12:18:15


A 'pool bundázik, vagy csak szimplán szar?

84. perc, 1 kaput eltaláló lövés  :crazy: Nem tudom nézni, csak itt a statokat, de ezek alpján nagyon ügyelnek, nehogy gólt lőjenek. Meg nagyon durva sem lehet, a 70-85 percek között 1 szabadrúgás, sárgák sehol, szóval eléggé bundásnak tűnik nekem így látatlanban:

Lassan semmi sem lesz a Liverpoolban abból, amiért én semlegesként mindig megnéztem, amikor csak tudtam. Ilyen 1-2 kaput eltaláló lövések a Napoli ellen, a City elleni rangadón, most itt, szóval ez minden, csak nem jó.

Nem semmi eredmények eddig és még hol a nap vége...  ;D

Mondjuk a PSG elleni úgymond nyílt bunda után ez a mai meccs már nem is volt meglepő... Sajnálom azért, hogy a BL is erről szól... simán rakhatott valaki egy GG-t, a szerb gól után kb. pipálta (az unibet már lehet ki is fizette... ;D), erre a Pool nem volt képes egyet rúgni.. :D

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum november 06, 2018, 21:03:15
Én raktam is egy G/G-t meg egy 2.5 overt is persze nem élesben, de kifejezetten jól alakult...  :ok:

vicc kategória

Ez a MU egy rejtely, otvar fos eselytelen jatekkal is kepes pontokat szerezni, most igy hirtelen a Chelsea elleni es ez a meccs jut eszembe.  :D



Idézetet írta: firgabácsi Dátum november 08, 2018, 00:06:07


Kíváncsi leszek majd mit mutogat hétvégén, amikor a City a 30. percben már a harmadikat lövi  :D

 :2funny: :2funny:
Élete hibája! Kassai Viktor szörnyű tévedésére nincsenek szavak
Raheem Sterling saját lábában esett el, a magyar játékvezető mégis befújta a tizenegyest.
https://rangado.24.hu/bl2016/2018/11/07/kassai-viktor-tevedesere-nincsenek-szavak-video/


Bocsánatot kért Kassaitól a saját lábában elbotló sztárjátékos
https://24.hu/sport/foci/2018/11/08/bocsanatot-kert-kassaitol-a-sajat-lababan-elbotlo-sztarjatekos/

Bajnokok Ligája: Mindegy, csak nyerjünk valahogy!

Keddi játéknap meccseiből szemezgetünk. Képes-e csodára a Valencia Torinóban?  Olvasd tovább


A CSZKA otthon bebiztosíthatja legalább az EL-t (jó eséllyel), a PSG - Pool meccsen mindkét csapat szerez gólt opció is egész jónak tűnik, a Hoffenheimnek meg illene nyerni, ez a hármasfogat a nyerő egyelőre.

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum november 26, 2018, 00:52:21
A CSZKA otthon bebiztosíthatja legalább az EL-t (jó eséllyel), a PSG - Pool meccsen mindkét csapat szerez gólt opció is egész jónak tűnik, a Hoffenheimnek meg illene nyerni, ez a hármasfogat a nyerő egyelőre.

Teljesen egyetertek, bar a PSG nekem mumusom, regen szerettem a gg-h/v-t jatszani rajuk de altalaban ezeken a meccseken 4-0/5-0-okra nyertek es kicsit elegem lett beloluk, de teny hogy evidens lenne a gg.


Érdekes, hogy most nem lehet a bet365-ön belőtt meg kihagyott tizikre fogadni.  ;D