A hónap Tippmestere

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Így ismeretlenül is gratulálok (=szerencsét kívánok) Lufu, rosco és TIB, továbbá perlas Uraknak (rosconak a levezénylésért, TIB-nek köszöntőjéért, perlasnak, mert én rá szavaztam, micsoda dolog, hogy egyetlen voksa sincs, holott annyi még az utolsónak is jár...).
És persze szívből gratulálok minden gratulánsnak is!

#31 október 01, 2010, 16:44:15, rosco
Köszönhetően Milan naprakész információinak már el is készítettem a szeptemberi Tippmesteri cím várományosainak listáját.

Íme tehát a szeptemberi hatok listája (továbbra is szigorúan betűrendben):

joca79: ő ugyan nem tartozik a fórum aktív tagjai közé, de a Gamebookers Ligában elért fölényes győzelmének köszönhetően (91 627 ponttal előzte meg a második helyezettet) kap tőlem egy jelölést, hátha ez pozitívan fog hatni aktivitására is

oakland23: ebben a hónapban három győzelmet is besöpört, ugyanis megnyerte az SfGuru Kosárlabda VB 2010-et, az SfGuru Futball (Szeptember 20-26) fordulóját (28(!) pontos előnnyel), továbbá az SfGuru Bajnokok Ligája 2010/11, 2. fordulójában is ő gyűjtötte a legtöbb pontot, de a naplójában szereplő tippek is a jelölése mellett szólnak

patyi: két győzelmet számlálhat a hónapban, mivel megnyerte az SfGuru US Open (ATP)-t, és az SfGuru Futball  (Szeptember 13-19)-t  is

Pisti1987: az SfGuru Sport 2010/11 - 1. hetének nyertese és a naplójában is számos értékes tippel találkozhattunk a hónap során

sparco: egy győzelmet: az SfGuru Tenisz 28-ban, és egy második helyet zsebelt be: az SfGuru US Open (ATP) játékban

Titti7: a hagyományokhoz hűen több helyezést is elért az aktuális havi játékokban, ugyanis két győzelmet: az SfGuru US Open (WTA), SfGuru Tenisz 27, és két második helyet: SfGuru Tenisz 28, illetve a szeptemberi Tippjáték szerzett meg


Ha úgy érzitek, hogy valaki esetleg eredményei alapján méltánytalanul lemaradt az aktuális jelöltek listájáról és ezt ész érvekkel is alá tudja támasztani, akkor az feltétlenül jelezze és ha én is úgy gondolom akkor módosítom a listát. :ok:
Minderre megközelítőleg egy napotok van, ugyanis várhatóan holnap 17:00-kor fog elindulni a szavazás (a jelenlegi, vagy a bővített névsorral).

Én javaslom a jelöltek listájára Söprüt, aki rendszeresen ir használható tippeket a naplójában az MLB-ről, valamint a "Szinglik" címszóval inditott topikja, és az ott közölt tippek feltétlenül elismerésre méltóak.

#33 október 02, 2010, 12:05:22, rosco
Idézetet írta: Winger Dátum október 02, 2010, 10:54:27
Én javaslom a jelöltek listájára Söprüt, aki rendszeresen ir használható tippeket a naplójában az MLB-ről, valamint a "Szinglik" címszóval inditott topikja, és az ott közölt tippek feltétlenül elismerésre méltóak.
Helló Winger!

Megnéztem söprű naplóját és valóban sok jó tipp van benne (60/41 a találati arány, amióta vezeti). Engem az érdekelne még, hogy ezekkel a tippekkel szeptemberben hány %-os profitot termelt (szándékosan nem összegszerűen kérdezem) és indítok még egy szavazást is, amit szintén figyelembe veszek majd (kb 16:30-ig lehet szavazni). ;)

#34 október 02, 2010, 17:58:19, rosco
Mindent egybevetve úgy döntöttem, hogy nem változtatok az eredeti névsoron (remélem Winger, söprű és még, akik rá szavaztak és szavaztak volna meg tudnak nekem bocsátani, azonban ha továbbra is jól tippel úgysem menti meg semmi, hogy előbb, vagy utóbb felkerüljön a jelöltek listájára :)).

Pár percen belül indul a szavazás és a voksokat várhatóan csütörtök 18:00-ig lehet majd leadni. Szavazzatok minél többen! Cél, hogy az összes szavazatszám túllépje az 50-et. :great:


                    joca79                 oakland23                  patyi                 Pisti1987              sparco               Titti7       

Uraim, megtisztelő, hogy felmerült a nevem, de magam is úgy vélem, hogy nincs keresnivalóm ezen a listán... Sok még a tanulnivaló, mielőtt ilyen elit társaságban szerepelhetne a nevem!    :ok:

Én csak a napokban figyeltem fel a naplódra és arra hogy ilyen nevű felhasználó is van a fórumon, csak amikor a hsz-ek számát néztem, akkor csodálkoztam, hogy nem tegnap kezdhettél itt. Igaz annyira nem is régen, de ez nem jelent semmit, aki tud, az tud, gratulálok és csak így tovább!  :ok:

Helló Rosco!
Az elmúlt pár napban nem volt elég időm, ezért most reagálok a Söprü fórumtársunk jelölésével kapcsolatos dolgokra! Természetesen elfogadom a döntésed, én a véleményemet irtam le, mivel kérted, hogy ha van javaslatunk akkor jelezzük.
Bízom benne, hogy rövidesen ki fogja érdemelni Ő is a megtisztelő címet, mert a tippjei továbbra is nagyon jók. :ok:

üdv.
Winger :cya:


Idézetet írta: söprű Dátum október 02, 2010, 18:41:04
Uraim, megtisztelő, hogy felmerült a nevem, de magam is úgy vélem, hogy nincs keresnivalóm ezen a listán... Sok még a tanulnivaló, mielőtt ilyen elit társaságban szerepelhetne a nevem!    :ok:
A jó tippjeid mellett a hozzászólásait is szimpatikusak. Sok sikert a továbbiakban is! :ok:


Idézetet írta: Winger Dátum október 05, 2010, 08:23:25
Helló Rosco!
Az elmúlt pár napban nem volt elég időm, ezért most reagálok a Söprü fórumtársunk jelölésével kapcsolatos dolgokra! Természetesen elfogadom a döntésed, én a véleményemet irtam le, mivel kérted, hogy ha van javaslatunk akkor jelezzük.
Bízom benne, hogy rövidesen ki fogja érdemelni Ő is a megtisztelő címet, mert a tippjei továbbra is nagyon jók. :ok:

üdv.
Winger :cya:

Jól tetted és köszönöm, hogy felhívtad a figyelmet söprű naplójára, ugyanis ezzel rajtam kívül másnak is jelezed, hogy érdemes hozzá gyakrabban betekinteni. :ok:

#39 október 07, 2010, 18:28:49, rosco
A szeptemberi szavazás végeredménye:

1. oakland23 (20 voks)
2. Titti7 (13)
3. Pisti1987 (10)
4. patyi (5)
5. joca79 (1)
   sparco (1)

A többség akarata alapján tehát szeptember hónap Tippmestere nem más, mint a kosárlabda guruja, a bundák szakértője, az sf.org "Charlie-ja", aki más tippjét nem majmolja: oakland23 :great:

Oakland23 a mostani sikerével együtt - március után - immár második alkalommal érdemelte ki a hónap legjobbjának járó címet. Külön gratulálok a győztesnek és természetesen elismerés illeti a többi jelöltet is a szeptemberben mutatott remek teljesítményükért. Sok sikert kívánok a folytatásra is! :ok: Továbbá köszönöm az 50 kitartó szavazónknak a leadott voksokat. :great:

November elején újra jelentkezek. :)


Akkor bejött a tippem! Gratulálok Oakland:beerchug:

Én is a nyertesre tippeltem! Gratula Oakland! :great:


Szintén gratulálok :ok: És szvsz. az október havi Oak siker is elég alacsony oddson mozog már 3 ok miatt is: FortunaWinbe való belevágás, női foci Bl tippek és igazából ellenfelet sem látok, de lehet nem olvasom mindegyik naplót :D)