Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


betettem 10$, holnapra mar meglessz a minimum kivetel, majd szolok hogy ha kiadjak  :D

Idézetet írta: andrey20 Dátum június 18, 2010, 18:15:23
betettem 10$, holnapra mar meglessz a minimum kivetel, majd szolok hogy ha kiadjak  :D

Melyikhez fizettél be?


Sziasztok! Pénteken reggel kértem MB-ről kifizetést VISA-ra,szerintetek holnap megjön a pénz? :cya:

#19 augusztus 09, 2010, 16:59:31, Őrült Király
Sziasztok!
Most fizetnék be először moneybookersre, és a rendszer valami olyasmit kért hogy banki átutalással kell ezt először megtennem. De valami probléma van de nem tudom pontosan mi is az:: http://kepfeltoltes.hu/100809/225308208ggggf_www.kepfeltoltes.hu_.png     ezt írja.
Aki ért hozzá segíthetne.

Oké, kösz a felvilágosítást.
Esetleg azt még tudja valaki hogy OTP banknál hogyan lehet online utalni??

Szia! Az OTp Direkt szolgáltatást kell igényelni elöször,de azt bent kell a bankba kérni.Én kártyárol szoktam rátenni/VISA/ az azonnali! :cya:

Én először fizetnék be, de simán kártyáról nem enged befizetni.
Ezt írja.:


Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.

To unlock your account, you must upload funds into your Moneybookers account via bank transfer.

Amikor valaki több hónapig/évig nem lép be, akkor is csak banki utalással engedi feltölteni.

hello

megtudná vki mondani h netellernél ill. moneybookersnél probléma lehet e az a befizetésnél, hogy a dombornyomott bankkártya nem az én nevemen van?

köszi


artur33: köszi a választ, akkor marad a banki átutalás :)

egyébként ha megérkezik netellerre a befizetés egyből továbbíthatom a pénzt az adott sportfogadó oldalra?


csimav: köszi a választ!!

Vigyyázz, mert a számla ahonnan utalsz is a te neveden kell legyen!