Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 20, 2021, 14:57:35
Mar leirtam, elengednem a dolgot ha egyenesen le lenne irva vagy azt kommunikáltak volna hogy van fee es mi vontuk le. Ehelyett az ellenkezojet allitjak es a netellerre mutogatnak.


Ez pofatlansag es bicska nyitogató.


Ez itt reg nem a 2500forintrol szol, hanem arrol hogy ezek a szarhaziak ne tehessenek meg mindent amit akarnak. Legyenek korrektek es vallaljak fel hogy igen vonunk le. Csak hogy ezzel becsapjak a jatekosokat. Sokkal kevesebben jatszananak ha elozetesen tudnak hogy nem egy hanem ketszer 5%ot leszednek.

Ha itt lenne Knapp akkor elmagyarazhatna hogy egy atlag fogadonak ez mekkora veszteseg.. Es hogy ezt elhallgatjak becsapjak az embereket.

Persze, igazad van, valamelyik oldal vagy hazudik, vagy hülye. Én azért engedtem el ezt könnyebben, mert a freerollon nyert pénzt szoktam innen kiutalni  :D  Mindenesetre drukkolok neked, majd írd be légyszi, hogy mi lett a vége.

Én nem is irtam a netellernek,mert annyira egyértelmü volt az a 4.95% ami régen a kifizetési dijuk volt....

A freerollra mindig ugyanaz a jelszó? Csak azért mert nekem a "Budapest"-re helytelen jelszót ír.

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 21, 2021, 18:03:14
A freerollra mindig ugyanaz a jelszó? Csak azért mert nekem a "Budapest"-re helytelen jelszót ír.

Pedig az, működnie kéne. Biztos mindent jól csinálsz?

Igen. Írtam csak kisbetűvel, csak naggyal , meg úgyis, ahogy írva van: Budapest. Mégis helytelen jelszót ír. Írtam ügyfélszolgálatnak, küldtem print screen-t. Az ma már úgysem lesz megválaszolva, de kíváncsi vagyok mi a gond.

Játszottál már korábban? Csak befizetéses számláról megy.

Az összeolvadás előtt fizettem be(bwin+sportingbet=sportingbull). De most újra tudtam itt számlát csinálni. Okmányok hitelesítve, fizetni még nem fizettem be.

Akkor ezért. Ez új számla, be kell hogy fizess.

Ez az e-mail jött :bash:
Közben meg ezen látom @Carpeks és @Szigo nevét is.

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 21, 2021, 20:11:48
Ez az e-mail jött :bash:
Közben meg ezen látom @Carpeks és @Szigo nevét is.
Nekem ilyet még sehol soha nem irt...

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 21, 2021, 20:11:48
Ez az e-mail jött :bash:
Közben meg ezen látom @Carpeks és @Szigo nevét is.

Szerintem ettől függetlenül fogsz tudni játszani, csak nekik hivatalból ezt kell válaszolni.

Haladunk. Elismertek ok terheltek meg 4,9%kal a kifizetest.


De tovabbra is nevetseges hogy ingyenesnek irjak az oldalon. Kivancsi vagyok mit reagalnak a screenshotra..

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 22, 2021, 09:54:48
Haladunk. Elismertek ok terheltek meg 4,9%kal a kifizetest.


De tovabbra is nevetseges hogy ingyenesnek irjak az oldalon. Kivancsi vagyok mit reagalnak a screenshotra..
Nekem anno azt irták,hogy technikai hiba miatt van az oldalon igy kint,és hogy a technikusok dolgoznak a hiba kijavitásán,kb 1 hétre rá jóváirták ezt a pénzt a számlámon,de nem tudom milyen technikusok dolgoznak ott mert ennek már vagy 2-3 hónapja.. :great:

Először a "Bejött" topikba akartam tenni, de látom, hogy le van zárva (úgy látszik, mostanában nem jött be senkinek semmi :) )
A bwinen kaszinózgatva a Raptor doublemax játékon 187,5 Ft-os "Golden bet"-et használva (alapból tán 120 vagy 150 ft-on játszottam, de a Golden bet kicsit drágítja, viszont 2-szer annyi az esély a free spinre), 5-10 percen belül 2 igen komoly nyereményt adott.
Egyszer 164.415 Ft-ot, majd utána 282.285-öt, a kettő együtt 446.700 Ft, félmillióra röpítette az egyenlegemet  :beerchug: :redchug:

(a játékban a doublemax azt jelenti, hogy ha van vmi pici nyeremény is, a mellette lévő szorzók mindig duplázódnak, nálam egészen 4096-ig felment, annyival szorozza a nyert érméket, ki lehet maxolni a szorzót)
Még sosem nyertem semmilyen játékon ennyit 1-1 pörgetésből.

Ugyanezt játszottam én is a PartyCasinóban, játékpénz alapon,
kipróbálásra, nekem másfél millót adott, de csak nevettem rajta, gondoltam igazi pénzel úgy sem nem adja... :crazy: