Kosár-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Oké, hogy wikipedia, de ott vannak a hivatkozások, másfél hete frissült, szerintem eléggé hiteles, és újra csak az nso kompetenciáját mutatja úgy alapvetően újságírás terén...
https://en.wikipedia.org/wiki/Lamar_Odom#Personal_life

Mit gondoltok a mai válogatott Eb-selejtezőről? Nagy Britanniával játszunk 18órától Kecskeméten.
A britek egyetlen felkészülési meccsüket sem tudták megnyerni, nekünk meg nagyon jó lenne egy jó rajt a selejtezőkön ha komolyak a szándékaink. Ehhez képest kicsit meglepőek az oddsok.
2,3 a miénk és 1,6 a briteké.
Vojvoda és Hanga ne lenne jobb Ben Gordonéknál? :)

Beszéltünk pár napja chaten a macedónok elleni meccsről, akkor ajánlottam a magyar 9-10 körüli hendit. Persze csak óvatosan,  mert előfordul, hogy belefutunk hatalmas zakókba idegenben.
A fiúk engem is megleptek, ugyanis kiváló védekezéssel 10-el nyertünk.  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Tudom nem foci, meg nem vb, de ez akkor is hatalmas szó, hogy egyelőre csoportelsők vagyunk, és reális esélyünk van kijutni. Érdekes ez a hír annyit nem szerepel a híradóban, kár.  :(

Győzeleeeeeem!  :beerchug:

Tudom, megemelték a létszámot, meg így már könnyű kijutni stb., de akkor is büszke vagyok a csapatra!

http://www.nemzetisport.hu/kosarlabda/kosar-eb-selejtezo-fantasztikus-londonban-is-nyertek-a-magyarok-2525133

Ameddig a többség nyál-focit néz, addig térjünk a lényegre: Magyarország 1999 után újra kijutott az Európa-bajnokságra!!!

Hatalmas gratuláció a fiúknak!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 14, 2016, 22:29:35
Ameddig a többség nyál-focit néz, addig térjünk a lényegre: Magyarország 1999 után újra kijutott az Európa-bajnokságra!!!

Hatalmas gratuláció a fiúknak!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Nagyon komoly teljesítmény.  :ok:   
Remélem ez is bőven benne lesz a médiában, és nem csak éppen hogy megemlítik..


Amikor a haverok fontosabbak, mint a meccs  ;D  J.R. Smith  :great: :great:

www.youtube.com/watch?v=4d-kuxgsowM

Bajnokok Ligája: Erőn felül teljesít a Partizan

A kosárlabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulója van műsoron ezen a héten. Kedden 10 mérkőzést rendeznek a sorozatban, ezek közül kettőről olvashattok a következő írásban. Tovább

Jamont Gordon után nagyon úgy fest hogy a Partizan leigazolja Nenad Krsticet is!!!!

Ha ez megtörténik tuti magamhoz nyúlok  ;D

Régóta meg akartam már kérdezni, de valahogy mindig kiment a fejemből. Mitől függ egy kosármeccs összegzésénél, hogy valakinek a nevét végig nagybetűkkel írják-e vagy csak ahogy kell, a nevének kezdőbetűjét? Próbáltam már kilogikázni, de sehogy sem értettem.

Itt van pl ez a hír, itt is fennáll ez a kérdés. http://www.nemzetisport.hu/kosarlabda/ferfi-kosar-nb-i-39-pontos-vereseg-utan-19-pontos-siker-2550081

Idézetet írta: Greipel Dátum február 01, 2017, 20:55:35
Régóta meg akartam már kérdezni, de valahogy mindig kiment a fejemből. Mitől függ egy kosármeccs összegzésénél, hogy valakinek a nevét végig nagybetűkkel írják-e vagy csak ahogy kell, a nevének kezdőbetűjét? Próbáltam már kilogikázni, de sehogy sem értettem.

Itt van pl ez a hír, itt is fennáll ez a kérdés. http://www.nemzetisport.hu/kosarlabda/ferfi-kosar-nb-i-39-pontos-vereseg-utan-19-pontos-siker-2550081
Néhány évvel ezelőtt ez úgy volt, hogy azok nevét írták nagybetűkkel, akik a tudósító szerint kitűntek az adott a mérkőzésen.
Pongó Máténak azért írhatták ki a teljes nevét, mert a Pongó M. rövidítés okot adhatna az olvasó általi téves beazonosításra, ugyanis Pongó Máté mellett Pongó Martin nevű kosárlabdázó is van (aki történetesen az előbbi testvére), s mivel mindkettejük keresztneve "M" betűvel kezdődik, mindkét játékos esetében találó a Pongó M. rövidítés.
Mészáros M. esetében azért elegendő a rövidítés, mert rajta kívül nincs másik Mészáros nevű kosárlabdázó ebben az osztályban, akinek "M" lenne a keresztnevének kezdőbetűje. Tehát amíg - mondjuk - Mészáros Miklós és Mészáros Tihamér esetében az olvasóknak bőven elegendő a Mészáros M. és Mészáros T. rövidítés, addig Pongó Máté és Pongó Martin esetében nem túl szerencsés a Pongó M. rövidítés.

Mondom, néhány évvel ezelőtt volt ez így. Most nem tudom, hogy még így van-e avagy máshogyan.

Bírtam Gigi Datome-ot, de ezen azért elnevettem magam  ;D


Mennyire nyakatekert gondolat az szerintetek, hogy mivel a Barca Euroliga szereplésének kb. annyi így a Király kupában próbálják odatenni magukat? Malaga elleni bő 1,6os odds szerintem csábító.