I. elődöntő tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Idézetet írta: mityuka Dátum november 21, 2021, 20:15:25
53    :beerchug:
                              :( :-\

Az első elődöntőn leadott voksok számát pontosan eltalálta @mityuka ezzel ő nyerte a játékot! Gratulálunk!

Szavazatok száma: 53
Nyeremény: 5000 forint Skrillen

Eggyel lőtt mellé @Rocco83 és @HT kolléga. Pech.

Idézetet írta: TiB Dátum november 28, 2021, 10:08:05
Az első elődöntőn leadott voksok számát pontosan eltalálta @mityuka ezzel ő nyerte a játékot! Gratulálunk!

Szavazatok száma: 53
Nyeremény: 5000 forint Skrillen

Eggyel lőtt mellé @Rocco83 és @HT kolléga. Pech.

Már most szeretnék benevezni az SPF Lúzer játékra, és kérném a legkisebb szorzót magamra.
Elfelejtettem, hogy reggelig kellett leadni a szavazatokat, én pedig kényelmesen abban a hitben ringattam magam, hogy majd ma, jól átgondoltan meghozom életem döntését.
Hát pont az én szavazatom hiányzott az általam tippelt 54-hez.

Idézetet írta: TiB Dátum november 28, 2021, 10:08:05
Az első elődöntőn leadott voksok számát pontosan eltalálta @mityuka ezzel ő nyerte a játékot! Gratulálunk!

Szavazatok száma: 53
Nyeremény: 5000 forint Skrillen

Eggyel lőtt mellé @Rocco83 és @HT kolléga. Pech.

Gratulálok mityuka a nyereményedhez.

#50 december 01, 2021, 11:09:17, mityuka
Idézetet írta: TiB Dátum november 28, 2021, 10:08:05
Az első elődöntőn leadott voksok számát pontosan eltalálta @mityuka ezzel ő nyerte a játékot! Gratulálunk!

Szavazatok száma: 53
Nyeremény: 5000 forint Skrillen

Eggyel lőtt mellé @Rocco83 és @HT kolléga. Pech.
Várom várom de még eddig nem ért ide.Úgy gondoltam hogy koccintok az egészségedre a MIKULÁSNAP alkalmával ha addig ideér.A skrill-em ha véletlenül elkallódott volna [email protected]

Három napja nyertél, meg fogod kapni a nyereményed, ahogy itt az oldalon mindig, mindenki megkapja.

Ne hogy már magyarázkodni kelljen azért, mert beírtál egy számot, és ezzel nyertél 5 ezer forintot, és három nap után még nem kaptad meg.

#52 december 01, 2021, 18:45:33, TiB
@mityuka megkapta a nyereményét, csatoltam is fotón!

Nem lennék az oldal üzemeltetője ;D természetesen nem csak a fórumon "kérte" a "pénzét" hanem privátban is, többször.

Idézetet írta: TiB Dátum december 01, 2021, 18:18:27
@mityuka megkapta a nyereményét, csatoltam is fotón!

Nem lennék az oldal üzemeltetője ;D természetesen nem csak a fórumon "kérte" a "pénzét" hanem privátban is, többször.
Vegye úgy Uram hogy nem is írtam.S ha netalán megsértettem bocsánatot kérek.


Idézetet írta: mityuka Dátum december 01, 2021, 18:56:04
Vegye úgy Uram hogy nem is írtam.S ha netalán megsértettem bocsánatot kérek.

Részemről szent a béke, túlreagáltam, nem nekem való a játékszervezés valószínűleg :)