Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Kösz Csacsa! Elkúrtam, nem kicsit nagyon!

Sziasztok!

Ha a küldő és a fogadó fél számlájának pénzneme eltérő, akkor hány százalékos konverziós díjat kell fizetni Skrillen?


Attól még hogy neked HUFos számlád van küldhetsz pénzt bármilyen pénznemben.

1.99% volt, de most növelték meg talán 4.99-re ami sok. Abban nem vagyok biztos, hogy számlák közötti utalásra is ez érvényes.

Mostanában eléggé pörög a skrill forgalmam, de tegnap kifizetésnél ez ugrott föl:

A skrill témában többször is olvastam, hogy "be kell valahová írni, hogy hány eurót vonnak le" témát sosem értettem; most ez a történet vár rám is? Leírnátok, hogy akkor pontosan is mi a teendő, melyik lehetőséget érdemes választani; nem szeretném elcseszni.

Az elsőnél kapsz levélben egy kódot, amit be kell irni náluk. Nekem 2 hét alatt jött a levél.
A másiknál pedig a bankszámládra küldenek egy kis összeget azt hiszem és azt kell megadni majd. Ebben nem vagyok teljesen biztos, mert nálam ez még régebb nem szerepelt, csak a kártyás verziót végeztem el.

És ha megkezdem ezt az azonosítási folyamatot addig lehet használni a skrillt vagy addig felfüggesztenek?

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 18, 2013, 06:43:36
Mostanában eléggé pörög a skrill forgalmam, de tegnap kifizetésnél ez ugrott föl:

A skrill témában többször is olvastam, hogy "be kell valahová írni, hogy hány eurót vonnak le" témát sosem értettem; most ez a történet vár rám is? Leírnátok, hogy akkor pontosan is mi a teendő, melyik lehetőséget érdemes választani; nem szeretném elcseszni.


A bankkartya ellenorzesnel ugy van, hogy levesznek egy 1es 3 euro kozti osszeget a bankszamladrol...ra egy napra elmesz a bankhoz es megkerded, hogy pontosan mennyit vontak le...es ezt mondja meg neked euroban a tegnapi arfolyamon 2.13 tipusu szam lesz.

Ezt beirod a site-on es ellenorizve vagy. Semmikepp ne talalgass es ne probald meg te kiszamitani... nem tudod elkapni ugyse...raadasul 3 hiba utan bye bye

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 18, 2013, 08:41:29
És ha megkezdem ezt az azonosítási folyamatot addig lehet használni a skrillt vagy addig felfüggesztenek?


Addig altalaban nem tudsz utalni semerre...ennek az az oka, hogy lejartak a limitjeid...ezaltal valoszinuleg vip lettel :)

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 18, 2013, 08:47:52
ne probald meg te kiszamitani... nem tudod elkapni ugyse...
Nem lehetetlen, csak elég info kell hozzá:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,479.msg237071.html#msg237071

Viszont aki bizonytalan valamiben, annak továbbra sem ajánlom ezt a módszert.

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 18, 2013, 08:47:52
Semmikepp ne talalgass es ne probald meg te kiszamitani... nem tudod elkapni ugyse...raadasul 3 hiba utan bye bye

Pedig egyáltalán nem lehetetlen, én így csináltam. Aznap mikor levonták az összeget a kártyáról, intéztem a moneybookershez (ami eurós, a bankkártya RON) egy feltöltést ugyanarról a kártyáról, így meg is kaptam az aktuális árfolyamot. Innen pedig egyszerű hármas szabály  ;)

A Latzkának felkinált ellenőrzési módok közül egyik sem kártyás :P

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 18, 2013, 09:25:55
Pedig egyáltalán nem lehetetlen, én így csináltam. Aznap mikor levonták az összeget a kártyáról, intéztem a moneybookershez (ami eurós, a bankkártya RON) egy feltöltést ugyanarról a kártyáról, így meg is kaptam az aktuális árfolyamot. Innen pedig egyszerű hármas szabály  ;)

Igy is lehet :) erre meg nem gondoltam :P

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 18, 2013, 08:49:05

Addig altalaban nem tudsz utalni semerre...ennek az az oka, hogy lejartak a limitjeid...ezaltal valoszinuleg vip lettel :)

Azóta fizettem be unibethez; máshonnan pedig érkezett kiutalásom. Szóval nekem úgy tűnik csak bankszámlára nem enged lehívni. Ennek a kiküszöbölésére utaltam fel unibethez, majd onnan pár kamufogadás után leutaltam bankszámlára.
Sok a két hét, de lehet inkább a biztos postai utat fogom választani.

VIP téma
Csinálnám skrill.com-on az Apply now for Skrill VIP témát, de azonkívül, hogy átirányít a moneybookers.com login felületére nem történik semmi. Írjak nekik inkább e-mailt?

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 18, 2013, 10:29:12
Azóta fizettem be unibethez; máshonnan pedig érkezett kiutalásom. Szóval nekem úgy tűnik csak bankszámlára nem enged lehívni. Ennek a kiküszöbölésére utaltam fel unibethez, majd onnan pár kamufogadás után leutaltam bankszámlára.
Sok a két hét, de lehet inkább a biztos postai utat fogom választani.

VIP téma
Csinálnám skrill.com-on az Apply now for Skrill VIP témát, de azonkívül, hogy átirányít a moneybookers.com login felületére nem történik semmi. Írjak nekik inkább e-mailt?


Vip-nek megtesznek ok maguktol...nem kell kerd :) ha meghaladtad az elvart kovetelmenyeket akkor vip leszel rovid idon belul :)

Az elso szint amugy sokat nem er...csak ingyen tokent es master cardot kapsz