US Open 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 31, 2019, 21:43:37
;D :D
https://metro.co.uk/2019/08/31/daniil-medvedev-fined-taunting-us-open-crowd-10664128/

Az interju amit a palyan kozvetlenul meccs utan adott, az epic volt, es az igazat megvallva, a US Open kozonsege az egyik legszanalmasabb. A tobbi nem volt szep, tok jogos a buntetes. Csak mit er egy 9 ezres bunti, ha 280 ezret keresett eddig?


Nadal :o Fontossagat is figyelembe veve sztem az ev utese.
https://www.youtube.com/watch?v=fBw63IFYaRk

Mas: mit esznek Kyrgiosban a csajok? Tomljanovic, Anisimova, es most allitolag a mezony legszebb csaja (aki raadasul meg nincs is "kigyurva" mint a legtobb), Kalinskaya.  :megkur:
https://www.instagram.com/annakalinskaya78/


Wawrinka  :D Hatalmas balfek, es egyben egy mazlista is, Medvedev nem sokaig birja mar.

Wawrinka be fogja húzni ezt a meccset 0-2-ről  :D :beerchug:

Nagy lehetoseget hagyott eluszni Stan az elso szettben, Medvedevnek (elmondasa szerint) kesobb kezdett hatni a fajdalomcsillapito, talan fel is adta volna ha elhuz a svajci egy szett es egy brekkel. Biztos van nala butabb GS-bajnok, de az orosznal keves okosabb jatekos van (tulzas nelkul, ha van egyaltalan), ugyesen valtoztatott a jatekan ma.

Medvedev a kozonsegnek a meccs utan: Bocsanat es koszonom! Mar imadjak  ;D

Mától a baby Federer lesz az igazi?

Idézetet írta: Greipel Dátum szeptember 04, 2019, 05:52:11
Mától a baby Federer lesz az igazi?

Mar nem tudtam megnezni, felvetelrol is csak kesobb tudom majd. Mi tortent, ez hogyan? Dimitrov kb senki ellen sem tudta mostanaban kiszervalni a szettet/meccset, bohocok vertek bucira  ???

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 04, 2019, 07:21:20
Mar nem tudtam megnezni, felvetelrol is csak kesobb tudom majd. Mi tortent, ez hogyan? Dimitrov kb senki ellen sem tudta mostanaban kiszervalni a szettet/meccset, bohocok vertek bucira  ???

Most azért döntő szett dupla brékelőnyben könnyebb dolga volt ezzel.


Pont most olvasom en is hogy apolni kellett az 5.szett elott. A nyaka es a hata fajt. Hmm, a ritka alkalmak egyike. Az a wimbledoni donto sokat kivett beloluk.
Mekkora makker ez a Dimi, egy honapja meg a 400-on kivuli Kevin Kingtol kapott ki, most meg egymas utan jatszhat serultekkel, volt neki walkover (Coric) is. A karrierjet menti meg ez a torna.

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 03, 2019, 08:50:26
Mas: mit esznek Kyrgiosban a csajok? Tomljanovic,
közben tomljanovic már berrettininél :smitten: :kiss2:


;D ;D

US Open döntő: Serena még egyszer nekigyürkőzik

Serena Williams (WTA 8.) már többször elbukta az elmúlt években a 24. Grand Slam-cím megszerzését, de most ismét egy megnyert meccs távolságra van a Margaret Court rekordjától. Ennek a történelmi lépésnek a megtevése ismét nagy kihívásnak ígérkezik, mivel Bianca Andreescu (WTA 15.) személyében megint egy olyan ellenfélre akadt, aki (legalábbis elméletileg) nem igazán fél tőle. Olvasd tovább!


Szeptember 07., szombat
22:00  Bianca Andreescu - Serena Williams    3.30    1.36


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.09.06. (11:07).