"Beszólok Knappnak"

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kabbe Knapp! Bocsi, jól esett.  :D Elég szarul alakul a mai napom, ki kellett engednem a gőzt.  :D

Mostanában gyakran írsz a gumiszobába, módosításra szorulna az aláírásod.

Idézetet írta: Milan Dátum február 19, 2015, 13:16:48
Engem is már egy pár napja privátokkal bombáz....ki tudja mi a terve.  ;D
egyik fórumtárs már felénekelte a nótáját is:-)

Idézetet írta: La Guerta Dátum február 20, 2015, 16:15:36
Mostanában gyakran írsz a gumiszobába, módosításra szorulna az aláírásod.

Inkább csak kompenzálom, hogy mások meg a Gumiszoba helyett ide írnak...   ;D

Megnéztem a legutóbbi két gumiszobás bejegyzésem, elment egy 21-es és egy 10-es szorzóm (sima, egyszeri fogadások), az egyik egy időn túli félpályás szabaddobásgól volt kézilabdában, a másik egy kihagyott Juve tizenegyes.
"Kiborultam" ezen. :)
Nincs szerencsém, na!
Most akkor miért módosítsam az aláírásom?!

Az viszont biztosan nem a szerencsének köszönhető, hogy egyre magasabb tétekkel játszhatom ezeket a szorzókat. (mindkettő value volt, csak az élet még valószínűtlenebb történést hozott ki belőle.)

Hosszú távon elenyésző szerepe van a szerencsének a sportfogadásban és az életben is.
Jó eséllyel azt kapjuk, amit megérdemlünk. Ez persze néha kellemetlen. hehe
Egyszerűen abban hiszek, hogy a saját döntéseim vannak elsősorban hatással az életemre. Ez egyfajta felelősségvállalás, így legalább nem kell másokat okolnom és a "csodát" várnom.   ;)

A fórumozok között is vannak, akik szinte már belebetegedtek a szerencse hajszolásába, ahelyett, hogy inkább tanulnának arról, amivel foglalkoznak.
Pedig akkor nagyobb eséllyel találná meg őket a "szerencse"...



Nem használom a hangulatjeleket, sem itt, sem máshol. Többször lecsesztek ezért, de amit gondolok, érzek és hiszek - az ugyanaz.

Még egy idézetet keresek a moderálással kapcsolatban egy többször említett bloggerinától, közben arra is kell figyelnem, hogy ne szaporítsam a kommentjeim számát, mivel nem akarom, hogy fölhíguljon a mezőny, ezt még beírom ide, ha meglelem.

egy életre megjegyeztem, a nem gyűlölködő kommentelő szent és sérthetetlen, mint a vevőnek, mindig igaza van, szeretjük, nem ugatunk vele össze, tőle tudhatjuk meg, miféle értéket képviselünk, ő ad visszajelzést arról, mit közvetítünk. Néha mégis arccal bukunk a billentyűzetre.
" Hódos Hajni "

Idézetet írta: La Guerta Dátum február 20, 2015, 17:55:39
egy életre megjegyeztem, a nem gyűlölködő kommentelő szent és sérthetetlen, mint a vevőnek, mindig igaza van, szeretjük, nem ugatunk vele össze, tőle tudhatjuk meg, miféle értéket képviselünk, ő ad visszajelzést arról, mit közvetítünk. Néha mégis arccal bukunk a billentyűzetre.
" Hódos Hajni "

Bár Hódos Hajni stílusát kedvelem és bő egy évtizeden keresztül nekem is nagyon fontos volt a zemberek visszajelzése, jelenleg nem szolgáltatok semmit, így nyugodtan írhatom, amit gondolok, érzek és hiszek.  ;)

A hangulatjelek meg azt segítenek megérteni, ha "simán" félreérthető lenne a leírt mondat.
Bár ha egy, a "tippet módosítani tilos" mondatot félre lehet érteni, akkor bármit...

Néha még az életben is szükség lenne hangulatjelekre, mert én szoktam viccnek szánt dolgokat is komolyan közölni.
Pl. mikor este mondom a páromnak, hogy kikapott a Real Madrid, másodállást kell keresnie, hogy meg tudjunk élni, akkor ő már tudja, hogy viccelek és nem is kapott ki a Real...

(Hja és szerintem ebben a topikban nem fognak moderálni, ha a témánál maradsz. hehe)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 20, 2015, 19:09:45
Bár Hódos Hajni stílusát kedvelem és bő egy évtizeden keresztül nekem is nagyon fontos volt a zemberek visszajelzése, jelenleg nem szolgáltatok semmit, így nyugodtan írhatom, amit gondolok, érzek és hiszek.  ;)

A hangulatjelek meg azt segítenek megérteni, ha "simán" félreérthető lenne a leírt mondat.
Bár ha egy, a "tippet módosítani tilos" mondatot félre lehet érteni, akkor bármit...

Néha még az életben is szükség lenne hangulatjelekre, mert én szoktam viccnek szánt dolgokat is komolyan közölni.
Pl. mikor este mondom a páromnak, hogy kikapott a Real Madrid, másodállást kell keresnie, hogy meg tudjunk élni, akkor ő már tudja, hogy viccelek és nem is kapott ki a Real...

(Hja és szerintem ebben a topikban nem fognak moderálni, ha a témánál maradsz. hehe)

Látom még ilyen hosszú idő távlatából sem fogtad fel, hogy nem azzal volt a probléma; amit már teljesen ki is veséztünk korábban... Neked tényleg problémáid vannak.  ;)

Idézetet írta: Greipel Dátum február 20, 2015, 21:49:53
Látom még ilyen hosszú idő távlatából sem fogtad fel, hogy nem azzal volt a probléma; amit már teljesen ki is veséztünk korábban... Neked tényleg problémáid vannak.  ;)

Nem nekem probléma, ha nem olvasod el a szabályokat vagy nem tudod értelmezni azokat, sőt.   ;)

Szerinted cinikus voltam, pedig még akkor is visszafogtam magam, mikor elkezdtél durcásan a többiekre (játékosokra és szervezőkre) mutogatni, hogy nem szóltak neked időben az érvénytelen tippedről.
Mert ugye a felelősséget egyszerűbb áthárítani, mint egy "oké srácok, elcsesztem" mondattal, méltósággal, mosolyogva továbblépni.

Aztán meg újra bepróbálkozol szinte ugyanazzal (és még bele is szősz engem), mert még véletlenül sem tanulsz az esetből.   ???
Valójában ez sem az én problémám, de már nem bírom cinizmus nélkül.   :P

Főleg, hogy tulajdonképpen te már a legelején átláttad, miről szól ez a téma:

Idézetet írta: Greipel Dátum december 20, 2014, 17:12:18
Baromira vicces egy olyan topic indítása, ami direkt arra van kitalálva, hogy hogy kibeszéljetek a hátam mögött. Mert hogy nem Knapp miatt nyílt meg, az is tuti...

(igaz, hogy senki nem említette előtte a neved, de téged nem lehetett félrevezetni!)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 20, 2015, 23:51:11

Aztán meg újra bepróbálkozol szinte ugyanazzal (és még bele is szősz engem), mert még véletlenül sem tanulsz az esetből.   ???
Valójában ez sem az én problémám, de már nem bírom cinizmus nélkül.   :P


Jól van Attila, látom már fáradt vagy, inkább alukálj kicsit, jót tesz, hidd el!  :)

Idézetet írta: Greipel Dátum február 21, 2015, 00:14:36
Jól van Attila, látom már fáradt vagy, inkább alukálj kicsit, jót tesz, hidd el!  :)

Egy vitában amikor az egyik fél kifogyott minden normális érvből, kb. ilyen mondatokkal szokta ezt jelezni.

Idézetet írta: benson Dátum február 21, 2015, 14:12:40
Egy vitában amikor az egyik fél kifogyott minden normális érvből, kb. ilyen mondatokkal szokta ezt jelezni.

:beerchug:
giacomo012 is ilyen :)

Idézetet írta: benson Dátum február 21, 2015, 14:12:40
Egy vitában amikor az egyik fél kifogyott minden normális érvből, kb. ilyen mondatokkal szokta ezt jelezni.

Te már csak tudod...

1. Minek folysz ebbe bele, ha végképp semmi közöd hozzá?
2. Ha nem vetted volna észre, én már rég lezártam volna ezt az egész történetet, de ez a szerencsétlen folyton folyvást előveszi az ügyet.
3. Ha jobban utánajárnál az egész történetnek, talán nem írnál ekkora baromságokat.
4. Szerintem már rég feltűnhetett volna, mivel többször is jeleztem, hogy már lezártam, és unom a témát...
5. Ha én is kb. 5 éve regisztrálok a fórumra, és nekem is megvan a 6000 hozzászólás, kíváncsi lennék, hogy akkor is ugyanezt művelnéd-e? ( 99%, hogy nem...)

Igen, elfogytam minden normális érvből, de máris itt van újabb 5.  :beerchug:

Idézetet írta: Greipel Dátum február 21, 2015, 14:46:20
Te már csak tudod...

1. Minek folysz ebbe bele, ha végképp semmi közöd hozzá?
2. Ha nem vetted volna észre, én már rég lezártam volna ezt az egész történetet, de ez a szerencsétlen folyton folyvást előveszi az ügyet.
3. Ha jobban utánajárnál az egész történetnek, talán nem írnál ekkora baromságokat.
4. Szerintem már rég feltűnhetett volna, mivel többször is jeleztem, hogy már lezártam, és unom a témát...
5. Ha én is kb. 5 éve regisztrálok a fórumra, és nekem is megvan a 6000 hozzászólás, kíváncsi lennék, hogy akkor is ugyanezt művelnéd-e? ( 99%, hogy nem...)

1. Szólásszabadság van, még ha ez neked nem is nagyon tetszik.
2. Ha én magamban lezárok valamit, akkor felőlem írhat a másik fél bármit, hidegen hagy, leszarom. Nálad ezek szerint mást jelent a lezárás.
3. Korábbi fórumos viták tapasztalataiból kiindulva írtam le ezt az általános megállapítást. Az, hogy baromságnak nevezed, ez is egy vélemény.
4. Ehhez képest elég indulatosan reagálod le.
5. Igen. Ez (is) hozzászólástól független nálam. Persze jogod van nem elhinni, hiszen ==> 1. pont.