Női Kézilabda BL 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 február 23, 2019, 20:59:12, csak1tomi
Köbenhavn vagy Döntetlen   1,67
31:20

Győr 1-5 góllal nyer   2,05
25:27

Rosztov -0,5   1,70
18:26

KRISTIANSAND - KRIM LJUBLJANA  Több, mint 50,5   1,50
29-21

Thüringer HC +7,5   1.22
Ftc 1-5 góllal nyer   2,35
30:29

ezek a tutik mára, majd kiderül mennyire  ;D :laugh:

#31 március 02, 2019, 20:56:32, csak1tomi
dőljön ma is a lé :D 8perces gólcsendek kalkulálva ;) (hogyne ;D :D :redchug:)

Odense +2,5   1,45
Odense Több, mint 24,5   1,75
25:23

Krim Ljubljana +6,5   1,35
CSM  1-5 góllal nyer    2,05
23:22
Győr FTC Több, mint 60,5   1,90 ez mindig jött, ma tuti nem fog  ;D
32:32

#32 március 03, 2019, 16:12:26, ferinyul
Odense 1X dupla esely 2.05x.
Mar a BL odavago is dontetlen lett, a bajnoksagban oda-vissza gyozott a hazai csapat, otthon 5 gollal...nem is ertem ezt a szorzot...
Lehet, hogy a fel csapat beteg?

A Bukarest már keresi a pénzt Mörk fizetésére  ;D Undorító egy banda, remélem Mörk náluk is lesérül  ;D

második félidő elején mit csináltak  ;D :D 10 percig nem lőttek gólt, Hagman irányított hogy mi?  ;D
még simán nyerhettek is volna ha nem hagynak ki heteseket ziccereket, no Lekic no win, szégyenek :laugh:

ez a dupla himnusz mi a f*szom volt? ;D :D

#36 március 03, 2019, 16:13:00, ferinyul
Nantes - Ivry 20:30h. Nantes 1.070x...
Nem nagy szorzo, de a hazai csapat eddig csak 2x kapott ki (PSG, Chambery), a vendegek pedig egyszer gyoztek idegenben, a sereghajto ellen...
Megy a versenyfutas a BL-t jelento 2. helyert, a Nantes 3 napja jatszott Nemetorszagban, de nincs ido pihenni, be kell huzni a hazai meccset...
http://www.scoresway.com/?sport=handball&page=match&id=133492

#37 március 03, 2019, 20:35:35, csak1tomi
Kristiansand -1,5   1,40
21:29

MEtz - Brest Több, mint 51,5   1,45
39:26

Buducnost Több, mint 23,5       1,65
20:23

#38 március 07, 2019, 12:42:07, ferinyul
Iden szarnyal a Valcea, pontveszteseg nelkul vezeti a roman noi bajnoksagot. Ma a sereghajtohoz latogat, akik tavaly oktober elejen gyoztek eloszor es utoljara. Az 1.080x  szorzo meglepoen magas erre a felallasra, de ki tudja...
Valcea 1.080x...

Elnezest, ma volt az a tegnap. De jol jart vele, aki tegnap fogadott, ma mar csak 1.030x volt ra a szorzo a bet365-on, a tippmixen pedig 1.05x...;)

Holnapi Kristiansand - Győr meccsről mi a vélemény? Győrnek ez a meccs igazából mindegy még akkor is ha kifelé nyilván azt fogják kommunikálni, hogy fontos meg hajtunk.
A norvégoknak viszont nagyon nem mindegy. Hazai lehet szerintem vagy legalábbis kiszállóra jó lehet live-ban majd.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum március 08, 2019, 10:51:57
Holnapi Kristiansand - Győr meccsről mi a vélemény? Győrnek ez a meccs igazából mindegy még akkor is ha kifelé nyilván azt fogják kommunikálni, hogy fontos meg hajtunk.
A norvégoknak viszont nagyon nem mindegy. Hazai lehet szerintem vagy legalábbis kiszállóra jó lehet live-ban majd.

A norvégoknak is mindegy...  :)  Persze ettől nyerhetnek akár...  :)

#41 március 08, 2019, 11:47:20, zsivany20
Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 08, 2019, 11:03:56
A norvégoknak is mindegy...  :)  Persze ettől nyerhetnek akár...  :)

Vagyis bocs, ezek szerint kimatekoztad a hármas holtversenyt!? Mert azt még nem néztem meg...

*Update: Én kimatekoztam, a versenykiírás alapján szerintem már fix második a Kristiansand. Ha jól értelmeztem a kiírást...

Tiebreakers:

In the group stage, teams are ranked according to points (2 points for a win, 1 point for a draw, 0 points for a loss). After completion of the group stage, if two or more teams have scored the same number of points, the ranking will be determined as follows:
- Highest number of points in matches between the teams directly involved;
- Superior goal difference in matches between the teams directly involved;
- Highest number of goals scored in matches between the teams directly involved (or in the away match in case of a two-team tie);
- Superior goal difference in all matches of the group;
- Highest number of plus goals in all matches of the group;

If the ranking of one of these teams is determined, the above criteria are consecutively followed until the ranking of all teams is determined. If no ranking can be determined, a decision shall be obtained by EHF through drawing of lots.


Az esetleges hármas pontazonosság esetén az alábbi eredményeket kell figyelembe venni:

Kristiansand - FTC 35-27
FTC - Kristiansand 27-26

CSM - Kristiansand 26-31
Kristiansand - CSM 27-29

CSM - FTC 36-31
FTC - CSM 28-34

A Csapatok szerzett pontjai ezeken a mérkőzéseken:

Kristiansand - 6
CSM - 6
FTC - 2

A csapatok gólkülönbsége ezeken a meccseken:

Kristiansand +10
CSM +8
FTC -18

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 08, 2019, 11:03:56
A norvégoknak is mindegy...  :)  Persze ettől nyerhetnek akár...  :)

Hát passz, én nem néztem utána őszintén szólva, hanem elfogadtam mérvadónak ezt a szalagcímet:
http://www.ehfcl.com/en/women/News/f4eeqg4rL5YNyvVtwymJDw/Vipers_and_CSM_in_a_race_for_second_place

Viszont semmit nem írnak itt arról mi van pontegyenlőség esetén tehát lehet simán nem is vették a fáradtságot a cikkírók hogy utánanézzenek mint te, csak ránéztek a táblázatra :"ja, egy iksszel a Vipers biztosan második"  :) És én is úgy voltam vele hogy ja, akkor biztosan van még tétje számukra ha ezt írták.
A norvégok nyerhetnek akkor is ha az a szitu amit te írtál, de ebben az esetben szerintem főleg akkor ha a Győr is úgy akarja, ha nem akkor aligha veri mostanában bárki is a Győrt, így a norvégok sem. Meglátjuk, szerintem főleg a motiváció fogja eldönteni ezt a meccset, vagyis főleg az hogy a Győr mennyi energiát tesz bele abba, hogy megőrizze a veretlenségi sorozatát.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 08, 2019, 11:08:11
Vagyis bocs, ezek szerint kimatekoztad a hármas holtversenyt!? Mert azt még nem néztem meg...

*Update: Én kimatekoztam, a versenykiírás alapján szerintem már fix második a Kristiansand. Ha jól értelmeztem a kiírást...

Tiebreakers:

In the group stage, teams are ranked according to points (2 points for a win, 1 point for a draw, 0 points for a loss). After completion of the group stage, if two or more teams have scored the same number of points, the ranking will be determined as follows:
- Highest number of points in matches between the teams directly involved;
- Superior goal difference in matches between the teams directly involved;
- Highest number of goals scored in matches between the teams directly involved (or in the away match in case of a two-team tie);
- Superior goal difference in all matches of the group;
- Highest number of plus goals in all matches of the group;

If the ranking of one of these teams is determined, the above criteria are consecutively followed until the ranking of all teams is determined. If no ranking can be determined, a decision shall be obtained by EHF through drawing of lots.


Az esetleges hármas pontazonosság esetén az alábbi eredményeket kell figyelembe venni:

Kristiansand - FTC 35-27
FTC - Kristiansand 27-26

CSM - Kristiansand 26-31
Kristiansand - CSM 27-29

CSM - FTC 36-31
FTC - CSM 28-34

A Csapatok szerzett pontjai ezeken a mérkőzéseken:

Kristiansand - 6
CSM - 6
FTC - 2

A csapatok gólkülönbsége ezeken a meccseken:

Kristiansand +10
CSM +8
FTC -18
A norvégoknak csak 4 pontja lesz hármas holtverseny esetén a minitabellán. A CSM-nek pedig 6, tehát a románok lennének a másodikok, és kerülnék el a Rosztovot

#44 március 08, 2019, 13:32:20, oakland23
Ha a CSM nyer ma, akkor bejön a Vipers elé. Ha a Vipers nem szerez pontot, akkor nem előzheti meg a CSM-et.
Ezek a tények.
Tehát ha ma a CSM nyer, akkor a Vipersnek minimum egy iksz kell, hogy visszavegye a 2. helyet. Mert ha a CSM ma nyer, aztán a Győr leszopatja a Viperst, akkor a CSM marad a 2. helyen.

Ha a CSM ma nyer, az is eldől, hogy a Fradi a 4. helyen zár.

És akkor a véleményem:
Jó kérdés, mint akar a Vipers. Egyébként meg a Győr nem az igazi, egy élőhalott Kovacsics Anikóval, egy adjátokidealabdátmajdénrábaszomaztánleszamilesz Háfrával (FTC) egáloztak idegenben, miközben a Győrnél ott volt a bivaly Pintea. Nem hiszem, hogy a Győr túl motivált lesz, ha Sullandék meccs előtt azt mondják, hogy kell nekik min. egy iksz, akkor Oftedalék tudnak úgy játszani, hogy meglegyen a Vipersnek az iksz, vagy akár a siker. De az iksz jó, mert a Vipersnek egy pont is elég, a Győr marad veretlen.

De meg kell várni, mit játszik a Bukarest, mert legutóbb is megszopatta magát, amiben feltételezek némi szándékosságot, de nevezhetném bundának is.