Valaki fizetne-e százalékos statisztikáért vagy garanciás tippekért?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 08:57:39
Semelyik. Felmérés, kiváncsiság hogy ki mit áldozna hogy egy egy adott meccsről legyen fogalma, illetve hogy ha létezne egy olyan oldal ahol tényleg helyettünk kitalálnák a hosszú távon nyereséges tippeket, miközben nekünk csak az a dolgunk hogy megjátszuk őket, lenne aki vásárolná.
Mi tudna minket meggyőzni, hogy tényleg kipróbáljuk.

Téged, titeket mi győzne meg?

Véleményem szerint hosszú távon nincs az a program amely nyereséget termel.

Gondolj bele, ha így lenne, valaki miért árulná?

Nyugodtan, szépen pakolná a "biztos tippeket", s szürcsölgetné a koktélt Hawaii-ban.  :beerchug:

 AC_28 Nem mindenkinek van ideje adatokat bújni. Pláne nem kiszámolni őket! Kemény feladat és sok idő több ezer csapat jegyzése. Ezt kéne megfizetni.

Alkimista...Van olyan tevékenységi kör amivel árusítható stat és tipp :)

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum július 03, 2013, 09:00:42
Soccerstats-on elég sokféle statisztikát megtalálsz ezek közül, gólok is jó néhány bontásban szerepelnek (10 perces azt hiszem nincs), nézegesd meg, jó kis oldal.. ;)

Természetesen vannak hosszútávon nyereséges tipsterek, és léteznek nagyon jó statisztikák is, mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mibe vág bele, illetve meghatároznia a sportfogadásban bejárni kívánt útját. Magam részéről 98%-ban saját tippekkel dolgozom, és ehhez a sport iránti szeretetem is hozzájárul, így még az utánajárásban, illetve a tippek meghatározásában is örömömet lelem.

Azt azért nehezen tudom elképzelni, hogy az e-cégjegyzéken megtalálnám őket úgy, hogy a tevékenységi körükhöz "sportfogadás tippek és statisztikák kiskereskedelmi értékesítése" szerepel. ;D ;D

Ott van az is. de teny, hosszabbitassal nem szamitanak... szoval a 90+3 golt automatikusan a 81-90 soroljak, ugyanugy az elso felido veget...

http://www.soccerstats.com/timing.asp?league=england

Ez pont olyan, mint a népbutító "biztos fogyás", "fogyj 7 kilót 7 nap alatt", meg az ilyen csoda-kapszulák. Beveszed, s utána megeszel egy pizzát, s gondolod lefogysz...

...ne beszéljünk a mellékhatásokról.

Ha ilyesmi lenne, mindenki sovány lenne + ha biztos tipp létezne, akkor meg mindenki meggazdagodna.

DE, gondolkozzunk el, mi is történne, ha mindenki meggazdagodna???  ::)

Alkimista...Tehát ha valaki el szeretné adni a tippjeit, akkor előbb bizonyítania kell itt a fórumon?

Nasgur Így látom. Egyszerre a kettőt is művelheti. Eladhatja a tippeket és megjátszhatja egyszerre :) Miért ne keresne vele többet ha megteheti?

Ac_28 Neked is csak ezt tudom mondani: Miért ne keressen vele többet ha megteheti?
Gondolj bele ha globálisan árulja és tényleg működik hány előfizetője lesz...Nem rossz állandó bevétel...


Idézetet írta: Milan Dátum július 03, 2013, 09:10:58
DE, gondolkozzunk el, mi is történne, ha mindenki meggazdagodna???  ::)

Bazi nagy bulik lennének!  ;D

Milan...Először is köszönöm hogy nyitottál egy ilyen témát.

Itt nem meggazdagodásról van szó :) NEm mindenki fog százezrekkel, milliókkal játszani :)
Lesz egy biztos bevétele és ennyi...


Meg ha nincs hosszútávon nyerő tippelő, akkor ennek az egész fórumnak mi a lényege? :)

A kérdésem még mindig ugyan az: ezt a statisztikát Te árulod, vagy megerősítést vársz tőlünk, hogy nem nyúlsz mellé a vásárlással? (egyébként nem értem a téma felvetését sem... )

Idézetet írta: AC_28 Dátum július 03, 2013, 09:07:19
Ott van az is. de teny, hosszabbitassal nem szamitanak... szoval a 90+3 golt automatikusan a 81-90 soroljak, ugyanugy az elso felido veget...

http://www.soccerstats.com/timing.asp?league=england

AC_28 köszönöm, ismerem az oldalt, de én több ezer csapatról beszéltem...ez ahoz képes elmarad :)

Csak azoknak a statisztikáknak hiszünk, amelyeket mi magunk hamisítottunk!!    ;D


Létezhet olyan statisztika, amiért érdemes akár pénzt is kiadni, de aki a sportfogadásban fejlődni akar és "meg akarja fejteni az összefüggéseket", az nem valószínű, hogy a mások által összehordott statisztikára fog alapozni.
Azt mondjuk el tudom képzelni, hogy valaki "négerekkel" csináltatja meg a neki kellő statisztikát, hogy időt spóroljon magának, de ahogyan AC_28 írta: "Sokszor csak akkor veszel eszre dolgokat, ha te magad csinalod meg, te szurod a dolgokat ugy ahogy neked kell... "


silver84: menjunk szepen sorba, nem tamadlak, de ugy is megirom :)

Ha valakinek van elkepzelese es strategiaja - nem kell neki minden stattsz, es nem kell napokat dolgozni. En a csucsszezonba 30 ligat vezetek, es kedden dolgozok rajta 3 orat - ezek a statisztikai adatok, technikai analyzis, ami alapjan kidob nekem egy szelesebb kivalasztast. es ezutan jon a mindennapi ,,fundamentalis" analyzis , ami igenybe vesz kb 1-2 orat naponta. Itt mar a csapatokra jatekosokra felbontott dolgok mennek, ki santitt, ki verzik, ki elvalt, kit rugtak ki, hol van uj edzo. Szoval aki overezik vagy golvadaszik, es ezt csinalja 15 bajnoksaggal, az a te statisztikaid 90% ra nem lesz szuksege. ez csak mitosz, hogy ,,kurvasokaig tartana". Hidd el, aki tudja mit akar, es hogy lehet belole hasznot csinalni, annak nem gond kitalalni azt is, hogy sporoljon ezen idot.

Miert nem lehet az egesz egy bazinagy nyero buli mindenkinek? :D ajaaaaaj, erre nem valaszolok, probalj tenyleg jozan esszel gondolkodni, ennek a naiv optimizmusnak ebben a vilagban nincs helye...

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum július 03, 2013, 09:17:40
A kérdésem még mindig ugyan az: ezt a statisztikát Te árulod, vagy megerősítést vársz tőlünk, hogy nem nyúlsz mellé a vásárlással? (egyébként nem értem a téma felvetését sem... )

Én meg írtam, hogy egyik sem, csak körül néztem, hogy mi az álláspont.
A statot részben megértem, de hogy valakinek ne kelljenek jó tippek...
Biztos kiégtetek már, sok volt a rossz tapasztalat :) Megértem!

Idézetet írta: silver84 Dátum július 03, 2013, 09:22:43
Én meg írtam, hogy egyik sem, csak körül néztem, hogy mi az álláspont.
A statot részben megértem, de hogy valakinek ne kelljenek jó tippek...
Biztos kiégtetek már, sok volt a rossz tapasztalat :) Megértem!

Ha nem Te árulod és nem is veszed, akkor milyen állandó tuti tippekről beszélsz?