Arbitrázs agymenés Szentestére! (csak erős idegzetűeknek!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 16:53:49
Mi bajod van ezzel? Talán tudsz jobb ingyenes arbitrázs keresőt? KI VELE!!! Hagy tudja meg mindenki...   :crazy2:

De legyenek ám benne INPLAY occok is...  :bash: :laugh:

Némi esztétikai hiba: oddsok vagy nyereményszorzók:cya:

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 16:18:35
Nem 5 percenként, hanem kb. 1/2 óránként, de ha ez gond akkor majd módosítom a procedúrát. Addig is ki kellene találni, hogy lehetne a táblázatot rendesen - nem ilyen csatolmányként - beilleszteni a hsz-be???

:great:

Vagyis rendes beillesztett táblázatra gondoltam, ami megjelenik a hozzászólásban...  ???

Nagyon ajánlom, hogy találj ki valamit, de kurva gyorsan, mert a mostani, azok mind ismételt hozzászólások, s törölni fogjuk.

Leírom, hogy mit ne tegyél, erre mit csinálsz? Újra beírod ugyanazt. Kész Üvegtigris...

A fórum staffja reméljük mostantól némileg pozitívabb hozzáállást tanúsít, és nagy kegyesen engedélyezi egy ingyenes szolgáltatás FULL INGYENES PROMÓTÁLÁSÁT. Bár eredetileg fizetősnek tervezett - de végülis szabad donációs rendszerré alakított - saját üzemű Arbitrázs Kereső Szolgáltatásom itt és most, tesztidős jelleggel Free...  (ezek a táblák a folyamatosan frissülő Arb-listából kb. félóránkéti gyakorisággal kerülnek be - fennakadások a tesztüzem ideje alatt még bármikor előfordulhatnak ezt kérem figyelembe venni!!)

Megjegyzés:  Ez elsőre nem sikerült, de a következő már fog!  :cya:  De ha .xlsx-re nevezitek át ú
gy meg tudjátok nyitni a táblázatot!!!

Vegyétek figyelembe azt is hogy az IN-PLAY odds-ok nagyon sűrűn, szinte pillanatról pillanatra változhatnak, ezért a  táblázat adataihoz képest már az odds is megváltozhatott. (in-play oddsokat csak módjával kezelni!)




Idézetet írta: Milan Dátum december 21, 2014, 17:11:29
Nagyon ajánlom, hogy találj ki valamit, de kurva gyorsan, mert a mostani, azok mind ismételt hozzászólások, s törölni fogjuk.

Leírom, hogy mit ne tegyél, erre mit csinálsz? Újra beírod ugyanazt. Kész Üvegtigris...

Jó akkor majd folyt. köv este. Mert el kell mennem...

Ugyanazt a hszt. fogom mindig módosítani, de akkor vajon a csatolmányba tett táblázat is újra meg újra frissül vajon... jó lenne erre meg a beillesztett táblázat problémámra megoldást találnátok!  :ok:

IdézetBár eredetileg fizetősnek tervezett - de végülis szabad donációs rendszerré alakított - saját üzemű Arbitrázs Kereső Szolgáltatásom itt és most, tesztidős jelleggel Free...

   


Én vagyok a hülye vagy itt tényleg van ellentmondás, és végül is egy későbbi fizetős szolgáltatást reklámoz?
óriási vagy.. :)

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 17:17:52
jó lenne erre meg a beillesztett táblázat problémámra megoldást találnátok!  :ok:

Milan, jobb ha igyekeztek  :angel:  :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 21, 2014, 17:24:33

Én vagyok a hülye vagy itt tényleg van ellentmondás, és végül is egy későbbi fizetős szolgáltatást reklámoz?
óriási vagy.. :)

Igen lesz fizetős és ingyenes kategória is. Ha valaki ingyé akarja, megkapja! Nem kötelező csak választható a támogatás, ha valakinek tetszik donáál...  :cya:

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 21, 2014, 17:24:33

Én vagyok a hülye vagy itt tényleg van ellentmondás, és végül is egy későbbi fizetős szolgáltatást reklámoz?
óriási vagy.. :)

na de te legalább érted mi ez? magyarázd már el hogy én hogy tudok ezekkel fogadni? :D nekem ez olyan mintha már utána lenne beírva .


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 17:17:52
Jó akkor majd folyt. köv este. Mert el kell mennem...

Ugyanazt a hszt. fogom mindig módosítani, de akkor vajon a csatolmányba tett táblázat is újra meg újra frissül vajon... jó lenne erre meg a beillesztett táblázat problémámra megoldást találnátok!  :ok:


Hopsz, véletlen köszöntem meg. Miért nem töltöd fel a data.hu szerverére vagy valahova? Akkor nem terhelnéd a sportfogadas szerverét... Vagy csinálszz egy weboldalt ahol frissited az adatbázist azt kész... Bár engem egyáltalán nem érdekel, csak ötletet adtam.

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 21, 2014, 17:28:34
na de te legalább érted mi ez? magyarázd már el hogy én hogy tudok ezekkel fogadni? :D nekem ez olyan mintha már utána lenne beírva .

Vannak benne visszamenőleges adatok, ugyanis az előző napi meccseket is tartalmazza a lista!


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 17:30:49
Vannak benne visszamenőleges adatok, ugyanis az előző napi meccseket is tartalmazza a lista!
na mindegy ez így macerás csináld úgy mint a profik :D mert ez ingyen is gagyi! 20euroért márt kapok használhatót havonta :D

Nem néztem meg mi ez.. majd gépen.

De nem akarom azt mondani hogy kamuzol,de én fenntartásokkal kezelném ezt az ingyenest is.. ki az aki fizet ha van ingyenes? Másrészt te ebből pénzt akartál szerezni, nehezen hiszem hogy lemondasz róla.. A ráadás az hogy végülis csak egy fizetősre tervezett progit reklámozni jöttél ide, de kénytelen voltál módosítani, mert ha nem teszed az önreklám semmit sem ér..

Az olyanokban mint te, akik ilyen programokat árulnak egy dolog a közös.. Hogy ahelyett hogy a tuti stratégiát meg programját felhasználva gazdagodna meg, mások pénzére hajtanak..

Idézetet írta: 26juventino Dátum december 21, 2014, 17:30:29


Hopsz, véletlen köszöntem meg. Miért nem töltöd fel a data.hu szerverére vagy valahova? Akkor nem terhelnéd a sportfogadas szerverét... Vagy csinálszz egy weboldalt ahol frissited az adatbázist azt kész... Bár engem egyáltalán nem érdekel, csak ötletet adtam.

Ha lehet, a data.hu-s feltöltögetős megoldást kihagynám... túl körülményes!!
Én egyszerűen csak beilleszteném a hozzászólásba valahogy ezt miért nem lehet....?  ::)


Idézetet írta: kispi29 Dátum december 21, 2014, 17:28:54
Én szépen kértem!  :angel:

Azt kifejtenéd, hogy miért jó nekem, ha tegnapi meccsek szorzóit nézegetem?
Oké, utólag szép profitot tudok belőle kihozni, de valójában igazi pénzzel nem így működik.  :)

Egyébként nem csak az in play szorzók változnak, hanem a meccs előttiek is. Sokszor az oddsportalon sem az aktuális látszódik, azt meg nem értem, hogy egy ilyen "passzív" táblázattal mégis hogyan tudnál arbokat adni?!
Azt hiszed, a szorzók megvárják az ügyfeleket és a "gépesített" arbosok nem érnek oda előbb?